Hledat

Ubytování

Casa Felix Venkovský dům

Horno 11, 23379 Segura de la Sierra, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Venkovský dům) Casa Felix. Casa Felix se nachází ve městě Segura de la Sierra. Klimatizované ubytování je vzdálené 48 km od města Riópar. Ubytování Casa Felix se nachází ve městě Hornos (Španělsko - Andalusie).

Popis ubytování Casa Felix

Personál recepce vám ochotně poskytne informace o okolí. Casa Felix stojí 29 km od Coto Rios a 37 km od Villacarrilla. V okolí se lze věnovat cyklistice a rybaření. Klimatizované ubytování je vzdálené 48 km od města Riópar. V ubytování Casa Felix máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Casa Felix se nachází ve městě Segura de la Sierra. Tento venkovský dům má 6 ložnic, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí, pračku a 1 koupelnu s bidetem. Nechybí ani ložní prádlo a ručníky.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma

Jiná ubytování ve městě Hornos

Casa Rural El Peñon de Hornos

9,5

Casa Rural El Peñon de Hornos

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural El Peñon de Hornos. Casa Rural El Peñon de Hornos se nachází v obci Hornos v Andalusii a nabízí balkon a výhled na jezero. Ubytování Casa Rural El Peñon de Hornos se nachází ve městě Hornos (Španělsko - Andalusie).

Casa El Volaero

9,2

Casa El Volaero

Ubytování (Prázdninové domy) Casa El Volaero. Set in Hornos, in Cazorla's Nature Reserve, this semi-detached holiday home is 42 km from Cazorla. Ubytování Casa El Volaero se nachází ve městě Hornos (Španělsko - Andalusie).

Mesoncillo NEO

9,1

Mesoncillo NEO

Ubytování (Prázdninové domy) Mesoncillo NEO. Mesoncillo NEO se nachází v Hornosu a nabízí výhled na jezero, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Mesoncillo NEO se nachází ve městě Hornos (Španělsko - Andalusie).

Casas Rurales La Loma Del Carrascal

9

Casas Rurales La Loma Del Carrascal

Ubytování (Venkovský dům) Casas Rurales La Loma Del Carrascal. Segura y se nachází v srdci Sierras de Cazorla. Přírodní rezervace Las Villas, Casas Rurales la Loma del Carrascal má svěží zahrady se sezónním venkovním... Ubytování Casas Rurales La Loma Del Carrascal se nachází ve městě Hornos (Španělsko - Andalusie).

Pensión Restaurante El Cruce de Hornos

8,3

Pensión Restaurante El Cruce de Hornos

Ubytování (Penzion) Pensión Restaurante El Cruce de Hornos. Pensión Restaurante El Cruce de Hornos se nachází v Hornosu a nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Pensión Restaurante El Cruce de Hornos se nachází ve městě Hornos (Španělsko - Andalusie).

La Casa de la Abuela Clotilde

7,9

La Casa de la Abuela Clotilde

Ubytování (Venkovský dům) La Casa de la Abuela Clotilde. Offering mountain views, La Casa de la Abuela Clotilde in Hornos offers accommodation and a terrace. Ubytování La Casa de la Abuela Clotilde se nachází ve městě Hornos (Španělsko - Andalusie).

Hostal El Mirador

7,4

Hostal El Mirador

Ubytování (Hotel) Hostal El Mirador. Situated in Hornos, Hostal El Mirador features free WiFi. Boasting a 24-hour front desk, this property also welcomes guests with a restaurant and a... Ubytování Hostal El Mirador se nachází ve městě Hornos (Španělsko - Andalusie).

House with 4 bedrooms in Hornos with wonderful mountain view terrace and WiFi

House with 4 bedrooms in Hornos with wonderful mountain view terrace and WiFi

Ubytování (Prázdninový dům) House with 4 bedrooms in Hornos with wonderful mountain view terrace and WiFi. Located in Hornos in the Andalucía region, Holiday home Calle Real - 4 has a balcony. Ubytování House with 4 bedrooms in Hornos with wonderful mountain view terrace and WiFi se nachází ve městě Hornos (Španělsko - Andalusie).