Hledat

Ubytování

Casa Felipe Ordesa Apartmány

Calle Real S/N, 22377 Frajén, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Casa Felipe Ordesa. Casa Felipe Ordesa se nachází ve Frajénu, 25 km od Boltaña, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Felipe Ordesa se nachází ve městě Frajén (Španělsko - Aragonie).

Popis ubytování Casa Felipe Ordesa

Casa Felipe Ordesa stojí 2,9 km od Torly a 32 km od Aínsy. K vybavení patří lednice, varná deska, toustovač a kávovar. Casa Felipe Ordesa se nachází ve Frajénu, 25 km od Boltaña, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Každé ráno se zde podává kontinentální snídaně. Apartmány mají dlážděnou podlahu, plně vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou, jídelním koutem, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu s vanou nebo sprchou. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a cyklistice.

Jiná ubytování ve městě Frajén

Casa Muro Ordesa

9,2

Casa Muro Ordesa

Ubytování (Apartmány) Casa Muro Ordesa. Casa Muro Ordesa offers rustic apartments with views of the surrounding countryside and mountains. Ubytování Casa Muro Ordesa se nachází ve městě Frajén (Španělsko - Aragonie).

Casa Rural López Ordesa

8,9

Casa Rural López Ordesa

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural López Ordesa. Casa Rural López Ordesa se nachází ve Fragenu, 4 km od Torly, a nabízí terasu s fantastickým výhledem na hory. Pokoje mají sdílenou koupelnu. Ubytování Casa Rural López Ordesa se nachází ve městě Frajén (Španělsko - Aragonie).