Hledat

Ubytování

Casa Familiar en Armilla Prázdninové domy

CALLE ESTRELLA DE LAS NIEVES 13, 18100 Armilla, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Familiar en Armilla. Casa Familiar en Armilla se nachází v obci Armilla, 46 km od města Salobreña, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Familiar en Armilla se nachází ve městě Armilla (Španělsko - Andalusie).

Popis ubytování Casa Familiar en Armilla

V ubytování Casa Familiar en Armilla máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Casa Familiar en Armilla se nachází v obci Armilla, 46 km od města Salobreña, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Některé apartmány mají balkon a/nebo terasu s výhledem na hory. Letiště Federico Garcia Lorca Granada-Jaen je vzdálené 26 km. Prázdninový dům stojí 5 km od Granady a 47 km od La Herradury.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma

Jiná ubytování ve městě Armilla

Spacious Apartment

9,8

Spacious Apartment

Ubytování (Apartmán) Spacious Apartment. Spacious Apartment se nachází v obci Armilla a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Klimatizované ubytování je vzdálené 46 km od Almuñécaru. Ubytování Spacious Apartment se nachází ve městě Armilla (Španělsko - Andalusie).

Apto. Victoria

9,7

Apto. Victoria

Ubytování (Apartmán) Apto. Victoria. Apto. Victoria se nachází ve městě Armilla. Klimatizované ubytování je vzdálené 46 km od Almuñécaru. Ubytování Apto. Victoria se nachází ve městě Armilla (Španělsko - Andalusie).

Encanto de Granada

9,4

Encanto de Granada

Ubytování (Apartmán) Encanto de Granada. Encanto de Granada is set in Armilla. The air-conditioned accommodation is 41 km from Lanjarón, and guests benefit from private parking available on site... Ubytování Encanto de Granada se nachází ve městě Armilla (Španělsko - Andalusie).

Apartamento Alejandra

8,7

Apartamento Alejandra

Ubytování (Apartmán) Apartamento Alejandra. Located in Armilla in the Andalucía region, Apartamento Alejandra features a balcony and city views. Ubytování Apartamento Alejandra se nachází ve městě Armilla (Španělsko - Andalusie).

Aurora... Pisos en alquiler Granada. Armilla

8,4

Aurora... Pisos en alquiler Granada. Armilla

Ubytování (Apartmán) Aurora... Pisos en alquiler Granada. Armilla. Situated in Armilla, Aurora... Pisos en alquiler Granada. Armilla features accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Aurora... Pisos en alquiler Granada. Armilla se nachází ve městě Armilla (Španělsko - Andalusie).

Casa Pascal

Casa Pascal

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Pascal. Casa Pascal se nachází v obci Armilla a nabízí klimatizované ubytování s terasou. 45 km od Salobreña. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Pascal se nachází ve městě Armilla (Španělsko - Andalusie).

tuGuest Grisolia House

tuGuest Grisolia House

Ubytování (Apartmán) tuGuest Grisolia House. TuGuest Grisolia House se nachází v obci Armilla v Andalusii a nabízí terasu. 45 km od Motrilu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování tuGuest Grisolia House se nachází ve městě Armilla (Španělsko - Andalusie).

Preciosa Casita Armilla

Preciosa Casita Armilla

Ubytování (Apartmán) Preciosa Casita Armilla. Preciosa Casita Armilla is set in Armilla. The air-conditioned accommodation is 3.2 km from Granada. The apartment features a flat-screen TV. Ubytování Preciosa Casita Armilla se nachází ve městě Armilla (Španělsko - Andalusie).