Hledat

Ubytování

Casa Fabiana Apartmány

32 Calle Costanilla, 26127 Montenegro de Cameros, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Casa Fabiana. Casa Fabiana se nachází v Černé Hoře de Cameros, 34 km od Ezcaray. Nabízí gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Fabiana se nachází ve městě Montenegro de Cameros (Španělsko - Kastilie a León).

Popis ubytování Casa Fabiana

Na místě je sluneční terasa a v okolí se můžete věnovat pěší turistice a lyžování. Na letiště Agoncillo je to 54 km. Nabízí gril a bezplatné Wi-Fi. Všechny apartmány mají vlastní koupelnu, TV s plochou obrazovkou a plně vybavenou kuchyň. Casa Fabiana stojí 49 km od města Logroño a 43 km od města Soria. Casa Fabiana se nachází v Černé Hoře de Cameros, 34 km od Ezcaray.

Jiná ubytování ve městě Montenegro de Cameros

Posada Real La Almazuela

9,4

Posada Real La Almazuela

Ubytování (Hotel) Posada Real La Almazuela. This charming stone building is located in the mountain village of Montenegro de Cameros, just outside the Sierra de Cebollera Nature Reserve. Ubytování Posada Real La Almazuela se nachází ve městě Montenegro de Cameros (Španělsko - Kastilie a León).

Casa Sorianna

Casa Sorianna

Ubytování (Apartmány) Casa Sorianna. Casa Sorianna se nachází v Černé Hoře de Cameros. Všechny apartmány mají plně vybavenou kuchyň, TV s plochou obrazovkou, obývací pokoj, vlastní koupelnu a... Ubytování Casa Sorianna se nachází ve městě Montenegro de Cameros (Španělsko - Kastilie a León).