Hledat

Ubytování

Casa Esteban Apartmány

Calle San Isidro, 59 San Isidro, 59, 12428 Villanueva de Viver, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Casa Esteban. Casa Esteban se nachází ve Villanueva de Viver. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a soukromé parkoviště. Ubytování Casa Esteban se nachází ve městě Villanueva de Viver (Španělsko - Valencijské společenství).

Popis ubytování Casa Esteban

Apartmán je vzdálený 25 km od Montanejosu a 35 km od obce Mora de Rubielos. Casa Esteban se nachází ve Villanueva de Viver. Na letiště Valencia je to 96 km. Všechny apartmány mají plně vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou, posezení, TV s plochou obrazovkou, pračku a vlastní koupelnu s bidetem. Některé apartmány mají balkon a/nebo terasu s výhledem na město nebo na hory. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a soukromé parkoviště.

Jiná ubytování ve městě Villanueva de Viver

Casas Colorín Colorado

9,6

Casas Colorín Colorado

Ubytování (Prázdninové domy) Casas Colorín Colorado. Casas Colorín Colorado se nachází ve Villanueva de Viver a nabízí ubytování s výhledem na město, tenisový kurt a terasu. Ubytování Casas Colorín Colorado se nachází ve městě Villanueva de Viver (Španělsko - Valencijské společenství).

La casa del Herrero

9,6

La casa del Herrero

Ubytování (Apartmán) La casa del Herrero. La casa del Herrero is located in Villanueva de Viver. The accommodation is 15 km from Rubielos de Mora. Ubytování La casa del Herrero se nachází ve městě Villanueva de Viver (Španělsko - Valencijské společenství).