Hledat

Ubytování

Casa Es Puig Redó ETV-1980-E Vila

Polígon 32 Num 11074, 07830 Sant Josep, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Vila) Casa Es Puig Redó ETV-1980-E. Casa Es Puig Redó ETV-1980-E se nachází ve městě Sant Josep a nabízí sdílený lounge, zahradu a gril. 2,1 km od pláže Es Torrent. Ubytování Casa Es Puig Redó ETV-1980-E se nachází ve městě Sant Josep (Španělsko - Ibiza).

Popis ubytování Casa Es Puig Redó ETV-1980-E

Vila má sluneční terasu. Na letiště Ibiza je to 10 km. Casa Es Puig Redó ETV-1980-E se nachází ve městě Sant Josep a nabízí sdílený lounge, zahradu a gril. 2,1 km od pláže Es Torrent. Vila má 3 ložnice, 2 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a balkon s výhledem na hory. Nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Redó ETV-1980-E.

Jiná ubytování ve městě Sant Josep

Eivissa House

9,7

Eivissa House

Ubytování (Prázdninový dům) Eivissa House. Situated in San Jose de sa Talaia, within 10 km of Torre del Pirata and 15 km of Es Vedra Island, Eivissa House offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Eivissa House se nachází ve městě Sant Josep (Španělsko - Ibiza).

Villa Paradise

9,2

Villa Paradise

Ubytování (Vila) Villa Paradise. Villa Paradise je samostatně stojící vila s celoročním venkovním bazénem, zahradou a výhledem na moře, která se nachází v klidné části Sant Josep na Ibize. Ubytování Villa Paradise se nachází ve městě Sant Josep (Španělsko - Ibiza).

Can Fabul Terraça

7,1

Can Fabul Terraça

Ubytování (Apartmán) Can Fabul Terraça. Can Fabul Terraça se nachází asi 800 metrů od pláže Playa del Parc de Garbi a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na město. Ubytování Can Fabul Terraça se nachází ve městě Sant Josep (Španělsko - Katalánsko).

Villa Coqueta

Villa Coqueta

Ubytování (Vila) Villa Coqueta. Boasting a garden, Villa Coqueta offers accommodation in Sant Josep with free WiFi and pool views. Ubytování Villa Coqueta se nachází ve městě Sant Josep (Španělsko - Ibiza).

Apartament sant josep

Apartament sant josep

Ubytování (Apartmán) Apartament sant josep. Apartament sant josep se nachází v Beguru a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Na místě si můžete zahrát bowling a squash. Ubytování Apartament sant josep se nachází ve městě Sant Josep (Španělsko - Katalánsko).