Hledat

Ubytování

Casa en La Tercia Prázdninový dům

8 Avenida Balsicas, 30590 La Tercia, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa en La Tercia. Casa en La Tercia se nachází ve městě La Tercia a nabízí sdílený lounge a terasu. Klimatizované ubytování je vzdálené 31 km od města Torrevieja. Ubytování Casa en La Tercia se nachází ve městě La Tercia (Španělsko - Murcie).

Popis ubytování Casa en La Tercia

Casa en La Tercia se nachází ve městě La Tercia a nabízí sdílený lounge a terasu. Mezinárodní letiště Region de Murcia je vzdálené 14 km. Prázdninový dům má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou a pračkou. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Klimatizované ubytování je vzdálené 31 km od města Torrevieja. Prázdninový dům stojí 16 km od Murcie a 36 km od La Manga del Mar Menor.

Jiná ubytování ve městě La Tercia

Villa Sierra - A Murcia Holiday Rentals Property

8

Villa Sierra - A Murcia Holiday Rentals Property

Ubytování (Vila) Villa Sierra - A Murcia Holiday Rentals Property. Featuring a garden, Villa Sierra - A Murcia Holiday Rentals Property features accommodation in La Tercia with free WiFi and pool views. Ubytování Villa Sierra - A Murcia Holiday Rentals Property se nachází ve městě La Tercia (Španělsko - Murcie).

Casa Pasajes - A Murcia Holiday Rentals Property

Casa Pasajes - A Murcia Holiday Rentals Property

Ubytování (Apartmán) Casa Pasajes - A Murcia Holiday Rentals Property. Casa Pasajes - A Murcia Holiday Rentals Property se nachází v La Tercia. Klimatizované ubytování je vzdálené 31 km od města Torrevieja. Ubytování Casa Pasajes - A Murcia Holiday Rentals Property se nachází ve městě La Tercia (Španělsko - Murcie).

Casa Alcacil - A Murcia Holiday Rentals Property

Casa Alcacil - A Murcia Holiday Rentals Property

Ubytování (Apartmán) Casa Alcacil - A Murcia Holiday Rentals Property. Featuring a terrace, Casa Alcacil - A Murcia Holiday Rentals Property offers accommodation in La Tercia with free WiFi and mountain views. Ubytování Casa Alcacil - A Murcia Holiday Rentals Property se nachází ve městě La Tercia (Španělsko - Murcie).