Hledat

Ubytování

Casa en huerta Murcia Prázdninový dům

5 Calle los Carriles, 30566 Las Torres de Cotillas, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa en huerta Murcia. Casa en huerta Murcia se nachází v Las Torres de Cotillas a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Casa en huerta Murcia se nachází ve městě Las Torres de Cotillas (Španělsko - Murcie).

Popis ubytování Casa en huerta Murcia

Casa en huerta Murcia stojí 41 km od města Orihuela a 2,5 km od lanovky Molina de Segura. Na mezinárodní letiště Region de Murcia je to 33 km. Nechybí ani ložní prádlo a ručníky. Tento prázdninový dům má 2 ložnice, kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, TV s plochou obrazovkou, posezení a 1 koupelnu se sprchou. Casa en huerta Murcia se nachází v Las Torres de Cotillas a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. K dispozici je také gril a terasa.

Jiná ubytování ve městě Las Torres de Cotillas

Exclusiva Piscina con Jacuzzi y Jardín privado

Exclusiva Piscina con Jacuzzi y Jardín privado

Ubytování (Vila) Exclusiva Piscina con Jacuzzi y Jardín privado. Offering free WiFi and garden views, Exclusiva Piscina con Jacuzzi y Jardín privado is an accommodation situated in Las Torres de Cotillas. Ubytování Exclusiva Piscina con Jacuzzi y Jardín privado se nachází ve městě Las Torres de Cotillas (Španělsko - Murcie).