Hledat

Ubytování

Casa en el lago.unmillondeestrellas Prázdninové domy

Cañada de la espada, 14220 Villaharta, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninové domy) Casa en el lago.unmillondeestrellas. Casa en se nachází v obci Villaharta, 25 km od Córdoby. El lago.unmillondeestrellas nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa en el lago.unmillondeestrellas se nachází ve městě Villaharta (Španělsko - Andalusie).

Popis ubytování Casa en el lago.unmillondeestrellas

K dispozici je zahrada a gril. Všechny apartmány mají terasu, plně vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou, krb, posezení, TV s plochou obrazovkou, pračku a vlastní koupelnu se sprchou a toaletními potřebami zdarma. K vybavení patří lednice a kávovar. unmillondeestrellas stojí 33 km od města Almodóvar del Río a 32 km od Pozoblanca. unmillondeestrellas nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. El lago. Casa en el lago. Casa en se nachází v obci Villaharta, 25 km od Córdoby.

Jiná ubytování ve městě Villaharta

Balneario Aguas de Villaharta

8,8

Balneario Aguas de Villaharta

Ubytování (Venkovský dům) Balneario Aguas de Villaharta. Balneario Aguas de Villaharta is situated in the Sierra Morena Mountains, 30 minutes’ drive from Cordoba. Ubytování Balneario Aguas de Villaharta se nachází ve městě Villaharta (Španělsko - Andalusie).

Casa de Agua Agria

Casa de Agua Agria

Ubytování (Venkovský dům) Casa de Agua Agria. Set in Villaharta in the Andalucía region, Agua Agria has a terrace. A flat-screen TV is offered. Ubytování Casa de Agua Agria se nachází ve městě Villaharta (Španělsko - Andalusie).

Chalet en Villaharta con piscina

Chalet en Villaharta con piscina

Ubytování (Chata) Chalet en Villaharta con piscina. Chalet en Villaharta con piscina se nachází v obci Villaharta a nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou a výhledem na bazén. 30 km od Córdoby. Ubytování Chalet en Villaharta con piscina se nachází ve městě Villaharta (Španělsko - Andalusie).