Hledat

Ubytování

Casa en el corazón de Gredos, amplia y agradable. Prázdninový dům

114 Calle Mayor, 05633 Navacepeda de Tormes, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa en el corazón de Gredos, amplia y agradable.. Casa en el corazón de Gredos, amplia y agradable. Ubytování se nachází v obci Navacepeda de Tormes a nabízí bar. Ubytování Casa en el corazón de Gredos, amplia y agradable. se nachází ve městě Navacepeda de Tormes (Španělsko - Kastilie a León).

Popis ubytování Casa en el corazón de Gredos, amplia y agradable.

Tento prázdninový dům má 2 ložnice, kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí, TV s plochou obrazovkou, posezení a 1 koupelnu se sprchou. Poskytuje výhled na město a je vzdálen 44 km od Jarandilla de la Vera. Ubytování se nachází v obci Navacepeda de Tormes a nabízí bar. Prázdninový dům stojí 44 km od Béjaru a 50 km od Oropesy. Casa en el corazón de Gredos, amplia y agradable. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Bar

Jiná ubytování ve městě Navacepeda de Tormes

Casa de patinche

8,8

Casa de patinche

Ubytování (Apartmán) Casa de patinche. Casa de patinche se nachází v obci Navacepeda de Tormes v Kastilii a Leonu a nabízí terasu a výhled na hory. Ubytování Casa de patinche se nachází ve městě Navacepeda de Tormes (Španělsko - Kastilie a León).

La Pasailla de Gredos

8,4

La Pasailla de Gredos

Ubytování (Venkovský dům) La Pasailla de Gredos. La Pasailla de Gredos is a holiday home with a patio with a barbecue, located in Navacepeda de Tormes beside Gredos Nature Reserve. Ubytování La Pasailla de Gredos se nachází ve městě Navacepeda de Tormes (Španělsko - Kastilie a León).

Ecologica casa del sol

7,1

Ecologica casa del sol

Ubytování (Venkovský dům) Ecologica casa del sol. Ecologica casa del sol is located in Navacepeda de Tormes and offers a shared lounge and a garden. Ubytování Ecologica casa del sol se nachází ve městě Navacepeda de Tormes (Španělsko - Kastilie a León).