Hledat

Ubytování

Casa en Corcubión Prázdninový dům

O Cubeleiro, 15130 Corcubión, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa en Corcubión. Casa en Corcubión se nachází v Corcubiónu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 5 km od obce Ézaro. Ubytování Casa en Corcubión se nachází ve městě Corcubión (Španělsko - Galicie).

Popis ubytování Casa en Corcubión

K dispozici je také terasa. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. 5 km od obce Ézaro. Casa en Corcubión stojí 6 km od Finisterre a 45 km od Ribeiry. Na letiště Santiago de Compostela je to 63 km. Casa en Corcubión se nachází v Corcubiónu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Prázdninový dům má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí, pračku a 2 koupelny se sprchou. Toto ubytování se nachází 18 minut chůze od pláže.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Domácí zvířata povolena

Jiná ubytování ve městě Corcubión

La Suite Años 20

10

La Suite Años 20

Ubytování (Apartmán) La Suite Años 20. La Suite Años 20 se nachází v Corcubiónu a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. 6 km od obce Ézaro. Ubytování La Suite Años 20 se nachází ve městě Corcubión (Španělsko - Galicie).

CARAVELLUCA

10

CARAVELLUCA

Ubytování (Prázdninový dům) CARAVELLUCA. CARAVELLUCA se nachází v Corcubiónu a nabízí terasu. 6 km od obce Ézaro. Ubytování CARAVELLUCA se nachází ve městě Corcubión (Španělsko - Galicie).

Lugar de Redonda

10

Lugar de Redonda

Ubytování (Prázdninový dům) Lugar de Redonda. Lugar de Redonda is located in Corcubión and offers a garden and a terrace. The accommodation is 30 km from Noya. Ubytování Lugar de Redonda se nachází ve městě Corcubión (Španělsko - Galicie).

Casa de Carmen

9,8

Casa de Carmen

Ubytování (Prázdninový dům) Casa de Carmen. This beautiful property dates from the 17th century and is just 800 metres from Quenxe Beach in Corcubión. Ubytování Casa de Carmen se nachází ve městě Corcubión (Španělsko - Galicie).

Piso con vistas en Corcubión

9,7

Piso con vistas en Corcubión

Ubytování (Apartmán) Piso con vistas en Corcubión. Piso con vistas en Corcubión is situated in Corcubión. The property is 12 km from Finisterre, and complimentary private parking is offered. Ubytování Piso con vistas en Corcubión se nachází ve městě Corcubión (Španělsko - Galicie).

Casa Xiana

9,7

Casa Xiana

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Xiana. Casa Xiana is set in Corcubión. The accommodation is 30 km from Noya. Ubytování Casa Xiana se nachází ve městě Corcubión (Španělsko - Galicie).

Voga Voga

9,7

Voga Voga

Ubytování (Apartmán) Voga Voga. Voga Voga se nachází v Corcubiónu. Poskytuje výhled na město a je vzdálen 6 km od Ézaro. Ubytování Voga Voga se nachází ve městě Corcubión (Španělsko - Galicie).

Apartamento Praia de Quenxe

9,6

Apartamento Praia de Quenxe

Ubytování (Apartmán) Apartamento Praia de Quenxe. Apartamento Praia de Quenxe se nachází v Corcubiónu v Galicii a nabízí terasu a výhled na město. Ubytování Apartamento Praia de Quenxe se nachází ve městě Corcubión (Španělsko - Galicie).

Casa Mar y Sol

9,5

Casa Mar y Sol

Ubytování (Apartmán) Casa Mar y Sol. Casa Mar y Sol is situated in Corcubión and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Casa Mar y Sol se nachází ve městě Corcubión (Španělsko - Galicie).

Apartamento en Corcubión

9,4

Apartamento en Corcubión

Ubytování (Apartmán) Apartamento en Corcubión. Apartamento en Corcubión is set in Corcubión. The property is 12 km from Finisterre, and complimentary private parking is offered. Ubytování Apartamento en Corcubión se nachází ve městě Corcubión (Španělsko - Galicie).

Casa da Balea

9,4

Casa da Balea

Ubytování (Penzion) Casa da Balea. Eco-friendly Casa da Balea features a whale-themed décor. Ubytování Casa da Balea se nachází ve městě Corcubión (Španělsko - Galicie).

Apartamentos Corcubión

9,4

Apartamentos Corcubión

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Corcubión. Apartamentos Corcubión se nachází v obci Corcubión v Galicii a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Apartmán stojí 11 km od Finisterre a 6 km od Ézaro. Ubytování Apartamentos Corcubión se nachází ve městě Corcubión (Španělsko - Galicie).

Apartamento Chiripa

9,3

Apartamento Chiripa

Ubytování (Apartmán) Apartamento Chiripa. Apartamento Chiripa se nachází v Corcubiónu a nabízí venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Apartamento Chiripa se nachází ve městě Corcubión (Španělsko - Galicie).

Pensión MarViva

9

Pensión MarViva

Ubytování (Penzion) Pensión MarViva. Set in Corcubión, Pensión MarViva has a restaurant, bar, terrace, and free WiFi. The guest house features family rooms. Ubytování Pensión MarViva se nachází ve městě Corcubión (Španělsko - Galicie).

Apartamento Corcubion Playa de Quenxe

8,9

Apartamento Corcubion Playa de Quenxe

Ubytování (Apartmán) Apartamento Corcubion Playa de Quenxe. Located in Corcubión in the Galicia region, Apartamento Corcubion Playa de Quenxe has a terrace and sea views. Ubytování Apartamento Corcubion Playa de Quenxe se nachází ve městě Corcubión (Španělsko - Galicie).

Los Molinos, con terraza

8

Los Molinos, con terraza

Ubytování (Apartmán) Los Molinos, con terraza. Set in Corcubión in the Galicia region, Los Molinos, con terraza features a terrace. Ubytování Los Molinos, con terraza se nachází ve městě Corcubión (Španělsko - Galicie).

Hotel As Hortensias

8

Hotel As Hortensias

Ubytování (Hotel) Hotel As Hortensias. As Hortensias se nachází přímo na pláži Quenxe v Corcubiónu a nabízí restauraci s barem a terasou u moře a světlé pokoje s bezplatným Wi-Fi a satelitní TV... Ubytování Hotel As Hortensias se nachází ve městě Corcubión (Španělsko - Galicie).

ApartHotel Corcubión Playa de Quenxe

7,9

ApartHotel Corcubión Playa de Quenxe

Ubytování (Hotel) ApartHotel Corcubión Playa de Quenxe. Tento hotel se nachází naproti pláži Quenxe a nabízí bezplatné Wi-Fi, galskou restauraci a kavárnu s terasou u moře. Ubytování ApartHotel Corcubión Playa de Quenxe se nachází ve městě Corcubión (Španělsko - Galicie).

Hotel Corcubión Playa de Quenxe

7,7

Hotel Corcubión Playa de Quenxe

Ubytování (Hotel) Hotel Corcubión Playa de Quenxe. Hotel Corcubión Playa de Quenxe se nachází v Corcubiónu a nabízí zázemí pro vodní sporty. Některé pokoje mají terasu s výhledem na moře. Ubytování Hotel Corcubión Playa de Quenxe se nachází ve městě Corcubión (Španělsko - Galicie).

Casa en el centro histórico de Corcubión.

Casa en el centro histórico de Corcubión.

Ubytování (Prázdninový dům) Casa en el centro histórico de Corcubión.. Casa en el centro histórico de Corcubión. Nachází se v Corcubiónu. 6 km od obce Ézaro. Tento prázdninový dům má 3 ložnice, TV s plochou obrazovkou a... Ubytování Casa en el centro histórico de Corcubión. se nachází ve městě Corcubión (Španělsko - Galicie).

Apartamento Praia de Quenxe

Apartamento Praia de Quenxe

Ubytování (Apartmán) Apartamento Praia de Quenxe. Apartamento Praia de Quenxe se nachází v Corcubiónu v Galicii a nabízí terasu a výhled na moře. Finisterre leží 7 km daleko. Ubytování Apartamento Praia de Quenxe se nachází ve městě Corcubión (Španělsko - Galicie).

Apartamento Fufú

Apartamento Fufú

Ubytování (Apartmán) Apartamento Fufú. Apartamento Fufú is located in Corcubión. The accommodation is 30 km from Noya, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytování Apartamento Fufú se nachází ve městě Corcubión (Španělsko - Galicie).

O'Eirado Playa de Quenxe

O'Eirado Playa de Quenxe

Ubytování (Apartmán) O'Eirado Playa de Quenxe. O'Eirado Playa de Quenxe se nachází v Corcubiónu a nabízí venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování O'Eirado Playa de Quenxe se nachází ve městě Corcubión (Španělsko - Galicie).

El rincon de Julia

El rincon de Julia

Ubytování (Apartmán) El rincon de Julia. El rincon de Julia se nachází v obci Corcubión v Galicii a nabízí terasu a výhled na moře. Finisterre leží 7 km daleko. Ubytování El rincon de Julia se nachází ve městě Corcubión (Španělsko - Galicie).

Nice apartment in Corcubión with 2 Bedrooms

Nice apartment in Corcubión with 2 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Nice apartment in Corcubión with 2 Bedrooms. Nice apartment in Corcubión with 2 Bedrooms se nachází v Corcubiónu. Nabízí výhled na moře a je vzdálen 7 km od Finisterre. Ubytování Nice apartment in Corcubión with 2 Bedrooms se nachází ve městě Corcubión (Španělsko - Galicie).

Hospedium Galitrips Airexa

Hospedium Galitrips Airexa

Ubytování (Apartmán) Hospedium Galitrips Airexa. Hospedium Galitrips Airexa se nachází v Corcubiónu a nabízí venkovní bazén a výhled na moře. Finisterre leží 7 km daleko. Ubytování Hospedium Galitrips Airexa se nachází ve městě Corcubión (Španělsko - Galicie).

Casa taller de Benito

Casa taller de Benito

Ubytování (Prázdninový dům) Casa taller de Benito. Casa taller de Benito is situated in Corcubión and offers a shared lounge and a terrace. The holiday home has sea views and is 13 km from Finisterre. Ubytování Casa taller de Benito se nachází ve městě Corcubión (Španělsko - Galicie).

A de Quique. Apartamento a pie de playa.

A de Quique. Apartamento a pie de playa.

Ubytování (Apartmán) A de Quique. Apartamento a pie de playa.. A de Quique se nachází v Corcubiónu v Galicii. Apartamento a pie de playa. Pokoj s balkonem a výhledem na moře. Finisterre leží 7 km daleko. Ubytování A de Quique. Apartamento a pie de playa. se nachází ve městě Corcubión (Španělsko - Galicie).

Fogar das Pupieiriñas

Fogar das Pupieiriñas

Ubytování (Apartmán) Fogar das Pupieiriñas. Fogar das Pupieiriñas se nachází v Corcubiónu a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi, sdílenou kuchyní a přepážkou s turistickými informacemi. Ubytování Fogar das Pupieiriñas se nachází ve městě Corcubión (Španělsko - Galicie).

La Suite Años 50

La Suite Años 50

Ubytování (Apartmán) La Suite Años 50. La Suite Años 50 se nachází v Corcubiónu a nabízí vířivku. 6 km od obce Ézaro. Ubytování La Suite Años 50 se nachází ve městě Corcubión (Španělsko - Galicie).

Apartamento Playa de Quenxe

Apartamento Playa de Quenxe

Ubytování (Apartmán) Apartamento Playa de Quenxe. Featuring accommodation with a terrace, Apartamento Playa de Quenxe is located in Corcubión. The apartment has sea views and is 30 km from Noya. Ubytování Apartamento Playa de Quenxe se nachází ve městě Corcubión (Španělsko - Galicie).