Hledat

Ubytování

Casa en Arriate Prázdninový dům

10 Calle Gabriel Celaya, 29350 Arriate, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa en Arriate. Casa en Arriate se nachází v Arriate v Andalusii a nabízí terasu. Klimatizované ubytování je vzdálené 7 km od města Ronda. Ubytování Casa en Arriate se nachází ve městě Arriate (Španělsko - Andalusie).

Popis ubytování Casa en Arriate

Klimatizované ubytování je vzdálené 7 km od města Ronda. Casa en Arriate se nachází v Arriate v Andalusii a nabízí terasu. Casa en Arriate stojí 40 km od Marbelly a 41 km od Estepony. Na místě je sluneční terasa a v okolí se můžete věnovat cyklistice. Tento prázdninový dům má 3 ložnice, obývací pokoj, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s jídelním koutem a 2 koupelny s bidetem a pračkou. Na letiště Malaga je to 60 km.

Jiná ubytování ve městě Arriate

La Comuna Ronda

10

La Comuna Ronda

Ubytování (Prázdninový dům) La Comuna Ronda. La Comuna Ronda se nachází v Arriate a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. Stojí 7 km od Rondy a nabízí bezplatné parkování. Ubytování La Comuna Ronda se nachází ve městě Arriate (Španělsko - Andalusie).

SEÑORÍO de MARÍN piscina climatizada exterior

9,7

SEÑORÍO de MARÍN piscina climatizada exterior

Ubytování (Prázdninový dům) SEÑORÍO de MARÍN piscina climatizada exterior. SEÑORÍO de MARÍN piscina climatizada exteriér se nachází v Arriate a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem do zahrady a balkonem. Ubytování SEÑORÍO de MARÍN piscina climatizada exterior se nachází ve městě Arriate (Španělsko - Andalusie).

Alojamientos Rurales La Esperanza

9,7

Alojamientos Rurales La Esperanza

Ubytování (Venkovský dům) Alojamientos Rurales La Esperanza. Alojamientos Rurales La Esperanza se nachází v Arriate, 49 km od Osuny, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Alojamientos Rurales La Esperanza se nachází ve městě Arriate (Španělsko - Andalusie).

Lovely 1-bedroom loft near Ronda

9,7

Lovely 1-bedroom loft near Ronda

Ubytování (Prázdninový dům) Lovely 1-bedroom loft near Ronda. Lovely 1-bedroom loft near Ronda se nachází v Arriate. Ronda je vzdálená 7 km. Ubytování Lovely 1-bedroom loft near Ronda se nachází ve městě Arriate (Španělsko - Andalusie).

Casa Crisal

9,7

Casa Crisal

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Crisal. Casa Crisal is a rustic cottage in the Serranía de Ronda Mountains, 1 km from Arriate and a 10-minute drive from Ronda. Ubytování Casa Crisal se nachází ve městě Arriate (Španělsko - Andalusie).

Casa Rural Bellavista

9,6

Casa Rural Bellavista

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural Bellavista. Boasting an outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Casa Rural Bellavista offers accommodation in Arriate with free WiFi and garden views. Ubytování Casa Rural Bellavista se nachází ve městě Arriate (Španělsko - Andalusie).

Casa Ignacio

9,6

Casa Ignacio

Ubytování (Venkovský dům) Casa Ignacio. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a garden, and a terrace, Casa Ignacio provides accommodation in Arriate with free WiFi and garden views. Ubytování Casa Ignacio se nachází ve městě Arriate (Španělsko - Andalusie).

Casa Rural los Rosales, Gran Casa con Piscina en Ronda

9,5

Casa Rural los Rosales, Gran Casa con Piscina en Ronda

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural los Rosales, Gran Casa con Piscina en Ronda. Casa Rural los Rosales, Gran Casa con Piscina en Ronda se nachází v Arriate a nabízí venkovní bazén a výhled na řeku. Ubytování Casa Rural los Rosales, Gran Casa con Piscina en Ronda se nachází ve městě Arriate (Španělsko - Andalusie).

Aurorero Antonio

9,5

Aurorero Antonio

Ubytování (Prázdninový dům) Aurorero Antonio. Aurorero Antonio se nachází v Arriate a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ronda je vzdálená 7 km. Ubytování Aurorero Antonio se nachází ve městě Arriate (Španělsko - Andalusie).

El Huertecillo

9,3

El Huertecillo

Ubytování (Venkovský dům) El Huertecillo. Situated in Arriate, 35 km from Zahara de la Sierra, El Huertecillo features a garden and free WiFi. Ubytování El Huertecillo se nachází ve městě Arriate (Španělsko - Andalusie).

Casa Andrés

9,3

Casa Andrés

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Andrés. Casa Andrés is set in Arriate and offers an outdoor swimming pool and a terrace. The accommodation is 35 km from Zahara de la Sierra. Ubytování Casa Andrés se nachází ve městě Arriate (Španělsko - Andalusie).

Casa Jazmín

9,3

Casa Jazmín

Ubytování (Vila) Casa Jazmín. Located in Arriate, Casa Jazmín provides accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytování Casa Jazmín se nachází ve městě Arriate (Španělsko - Andalusie).

La chumbera

9,3

La chumbera

Ubytování (Prázdninový dům) La chumbera. Set in Arriate, La chumbera offers accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytování La chumbera se nachází ve městě Arriate (Španělsko - Andalusie).

Hotel Rural Villa Ignacia

9,1

Hotel Rural Villa Ignacia

Ubytování (Hotel) Hotel Rural Villa Ignacia. Featuring a garden and a terrace, Hotel Rural Villa Ignacia is located in Arriate. Ubytování Hotel Rural Villa Ignacia se nachází ve městě Arriate (Španělsko - Andalusie).

VILLA ELISABETH Piscina Climatizada

9,1

VILLA ELISABETH Piscina Climatizada

Ubytování (Prázdninový dům) VILLA ELISABETH Piscina Climatizada. VILLA ELISABETH Piscina Climatizada se nachází v Arriate a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem, výhledem na řeku a balkonem. 49 km od... Ubytování VILLA ELISABETH Piscina Climatizada se nachází ve městě Arriate (Španělsko - Andalusie).

Villa Solojog23

9

Villa Solojog23

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Solojog23. Villa Solojog23 se nachází v Arriate v Andalusii a nabízí terasu a výhled na hory. Klimatizované ubytování leží 49 km od Osuny. Ubytování Villa Solojog23 se nachází ve městě Arriate (Španělsko - Andalusie).

VILLA JAZMÍN

9

VILLA JAZMÍN

Ubytování (Prázdninový dům) VILLA JAZMÍN. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, VILLA JAZMÍN is located in Arriate. Ubytování VILLA JAZMÍN se nachází ve městě Arriate (Španělsko - Andalusie).

Casita La Parchite

8,9

Casita La Parchite

Ubytování (Prázdninový dům) Casita La Parchite. Casita La Parchite se nachází v La Cimada a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Casita La Parchite se nachází ve městě Arriate (Španělsko - Andalusie).

Villa Roble

8,5

Villa Roble

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Roble. Boasting accommodation with a patio, Villa Roble is set in Arriate. The property has garden views and is 36 km from Zahara de la Sierra. Ubytování Villa Roble se nachází ve městě Arriate (Španělsko - Andalusie).

CASA CERCA DE RONDA

8,3

CASA CERCA DE RONDA

Ubytování (Apartmán) CASA CERCA DE RONDA. CASA CERCA DE RONDA se nachází v Arriate v Andalusii a nabízí balkon. Ronda je vzdálená 7 km. Apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Ubytování CASA CERCA DE RONDA se nachází ve městě Arriate (Španělsko - Andalusie).

Hotel & Spa PLAZA Arriate

8,1

Hotel & Spa PLAZA Arriate

Ubytování (Hotel) Hotel & Spa PLAZA Arriate. Hotel & Spa PLAZA Arriate se nachází v Arriate, 5 km od Rondy, a nabízí wellness centrum s krytým bazénem, vířivkou a tureckou lázní. Ubytování Hotel & Spa PLAZA Arriate se nachází ve městě Arriate (Španělsko - Andalusie).

House with 3 bedrooms in Arriate with wonderful mountain view private pool enclosed garden

House with 3 bedrooms in Arriate with wonderful mountain view private pool enclosed garden

Ubytování (Prázdninový dům) House with 3 bedrooms in Arriate with wonderful mountain view private pool enclosed garden. House with 3 bedrooms in Arriate with wonderful mountain view private pool enclosed garden is situated in Arriate. Ubytování House with 3 bedrooms in Arriate with wonderful mountain view private pool enclosed garden se nachází ve městě Arriate (Španělsko - Andalusie).

Modern duplex atic apartment in Arriate 5 km from Ronda

Modern duplex atic apartment in Arriate 5 km from Ronda

Ubytování (Apartmán) Modern duplex atic apartment in Arriate 5 km from Ronda. Situated in Arriate in the Andalucía region, Modern duplex atic apartment in Arriate 5 km from Ronda features a patio and mountain views. Ubytování Modern duplex atic apartment in Arriate 5 km from Ronda se nachází ve městě Arriate (Španělsko - Andalusie).

Villa Piedra

Villa Piedra

Ubytování (Vila) Villa Piedra. Villa Piedra se nachází v Arriate a nabízí ubytování se soukromým bazénem a bezplatným Wi-Fi. Ronda je vzdálená 8 km. Ubytování Villa Piedra se nachází ve městě Arriate (Španělsko - Andalusie).

Casa opalo arriate

Casa opalo arriate

Ubytování (Vila) Casa opalo arriate. Holiday villa all comfort for six people in Malaga province is located in Arriate. This property offers access to a terrace and free WiFi. Ubytování Casa opalo arriate se nachází ve městě Arriate (Španělsko - Andalusie).

Luxury Villa with private pool near Ronda

Luxury Villa with private pool near Ronda

Ubytování (Vila) Luxury Villa with private pool near Ronda. Luxury Villa with private pool near Ronda is situated in Arriate and offers a garden and a terrace. The accommodation is 20 km from Grazalema. Ubytování Luxury Villa with private pool near Ronda se nachází ve městě Arriate (Španělsko - Andalusie).

Casa LADI by CasaTuristica

Casa LADI by CasaTuristica

Ubytování (Prázdninový dům) Casa LADI by CasaTuristica. Casa LADI by CasaTuristica se nachází v Arriate a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled na hory. Stojí 7 km od Rondy a má neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa LADI by CasaTuristica se nachází ve městě Arriate (Španělsko - Andalusie).

Villa Victoria

Villa Victoria

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Victoria. Boasting a garden, an outdoor pool and mountain views, Villa Victoria is situated in Arriate. Ubytování Villa Victoria se nachází ve městě Arriate (Španělsko - Andalusie).

Villa Minerva

Villa Minerva

Ubytování (Vila) Villa Minerva. Villa Minerva se nachází v Arriate a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled na bazén. Ubytování Villa Minerva se nachází ve městě Arriate (Španělsko - Andalusie).

House with 3 bedrooms in Arriate with wonderful mountain view enclosed garden and WiFi 50 km from the beach

House with 3 bedrooms in Arriate with wonderful mountain view enclosed garden and WiFi 50 km from the beach

Ubytování (Prázdninový dům) House with 3 bedrooms in Arriate with wonderful mountain view enclosed garden and WiFi 50 km from the beach. House with 3 bedrooms in Arriate, with wonderful mountain view, enclosed garden and WiFi - 50 km from the beach is set in Arriate and offers barbecue... Ubytování House with 3 bedrooms in Arriate with wonderful mountain view enclosed garden and WiFi 50 km from the beach se nachází ve městě Arriate (Španělsko - Andalusie).

Holiday home Urb. Majamón, Parcela

Holiday home Urb. Majamón, Parcela

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Urb. Majamón, Parcela. Located in Arriate, Holiday home Urb. Majamón, Parcela offers accommodation with a private pool and mountain views. Ubytování Holiday home Urb. Majamón, Parcela se nachází ve městě Arriate (Španělsko - Andalusie).

Casa Cantarrana

Casa Cantarrana

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Cantarrana. Offering garden views, Casa Cantarrana in Arriate offers accommodation, free bikes, an outdoor swimming pool, a bar, a shared lounge and a garden. Ubytování Casa Cantarrana se nachází ve městě Arriate (Španělsko - Andalusie).

Beautiful home in Arriate with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms

Beautiful home in Arriate with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Beautiful home in Arriate with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms. Boasting an outdoor pool and mountain views, Beautiful home in Arriate with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms is situated in Arriate. Ubytování Beautiful home in Arriate with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms se nachází ve městě Arriate (Španělsko - Andalusie).

La Alcantarilla

La Alcantarilla

Ubytování (Vily) La Alcantarilla. Set in Arriate, 35 km from Zahara de la Sierra, La Alcantarilla offers a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování La Alcantarilla se nachází ve městě Arriate (Španělsko - Andalusie).