Hledat

Ubytování

CASA ELSA PORTONOVO Apartmán

CALLE UNION 14 PORTONOVO CALLE LAS FLORES PORTONOVO, 36970 Portonovo, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) CASA ELSA PORTONOVO. CASA ELSA PORTONOVO se nachází v Portonově, pouhých 100 metrů od pláže Baltar, a nabízí ubytování u pláže s bezplatným Wi-Fi. Ubytování CASA ELSA PORTONOVO se nachází ve městě Portonovo (Španělsko - Galicie).

Popis ubytování CASA ELSA PORTONOVO

Na letiště Vigo je to 50 km. V ubytování CASA ELSA PORTONOVO máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Toto ubytování se nachází 2 minuty chůze od pláže. Nachází se 300 metrů od pláže Praia de Canelinas a nabízí turistické informace. Tento apartmán má 3 ložnice, obývací pokoj, TV, vybavenou kuchyň s jídelním koutem a 1 koupelnu s bidetem a pračkou. Apartmán je vzdálený 650 metrů od pláže Canelas a 500 metrů od pláže Playa Baltar. V okolí se můžete věnovat rybaření. CASA ELSA PORTONOVO se nachází v Portonově, pouhých 100 metrů od pláže Baltar, a nabízí ubytování u pláže s bezplatným Wi-Fi.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Pláž
  • Wi- Fi zdarma
  • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Portonovo

CANELAS LUXURY

10

CANELAS LUXURY

Ubytování (Apartmán) CANELAS LUXURY. CANELAS LUXURY se nachází v Portonově, pouhých 200 metrů od pláže Praia de Canelinas, a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, terasou a... Ubytování CANELAS LUXURY se nachází ve městě Portonovo (Španělsko - Galicie).

CANELAS SUITES PREMIUM con PISCINA ESTRENO VERANO 2021

9,8

CANELAS SUITES PREMIUM con PISCINA ESTRENO VERANO 2021

Ubytování (Apartmány) CANELAS SUITES PREMIUM con PISCINA ESTRENO VERANO 2021. CANELAS SUITES PREMIUM con PISCINA ESTRENO nabízí venkovní bazén. Ubytování CANELAS SUITES PREMIUM con PISCINA ESTRENO VERANO 2021 se nachází ve městě Portonovo (Španělsko - Galicie).

Piso Portonovo

9,7

Piso Portonovo

Ubytování (Apartmán) Piso Portonovo. Piso Portonovo se nachází v Portonově, 450 metrů od pláže Canelas a 1,1 km od pláže Playa Baltar. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Piso Portonovo se nachází ve městě Portonovo (Španělsko - Galicie).

Casa Galiñanes

9,5

Casa Galiñanes

Ubytování (Vila) Casa Galiñanes. Casa Galiñanes se nachází v rybářské vesnici Portonovo v oblasti Arra ve městě Pontevedra a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol. Ubytování Casa Galiñanes se nachází ve městě Portonovo (Španělsko - Galicie).

Piso de 2 habitaciones

9,3

Piso de 2 habitaciones

Ubytování (Apartmán) Piso de 2 habitaciones. Piso de 2 habitaciones se nachází v Portonově, pouhých 500 metrů od pláže Playa Baltar a necelý 1 km od pláže Playa Canelas, a nabízí balkon. Ubytování Piso de 2 habitaciones se nachází ve městě Portonovo (Španělsko - Galicie).

Apartamentos Corea

9,3

Apartamentos Corea

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Corea. Apartamentos Corea se nachází v Portonově, 150 metrů od pláže Baltar a 450 metrů od pláže Silgar, a nabízí výhled na moře a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartamentos Corea se nachází ve městě Portonovo (Španělsko - Galicie).

Casa Andrea

9,3

Casa Andrea

Ubytování (Apartmány) Casa Andrea. Featuring garden views and free WiFi, Casa Andrea features accommodation attractively located in Portonovo, within a short distance of Baltar Beach, Praia... Ubytování Casa Andrea se nachází ve městě Portonovo (Španělsko - Galicie).

Apartamento Begoña

9,2

Apartamento Begoña

Ubytování (Apartmán) Apartamento Begoña. Boasting garden views, Apartamento Begoña offers accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace, around 2.6 km from Silgar Beach. Ubytování Apartamento Begoña se nachází ve městě Portonovo (Španělsko - Galicie).

Hostal Brisa do mar

9,2

Hostal Brisa do mar

Ubytování (Penzion) Hostal Brisa do mar. Hostal Brisa do mar se nachází na pláži v Portonově a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Ubytování Hostal Brisa do mar se nachází ve městě Portonovo (Španělsko - Galicie).

Apartamentos en Playa Canelas

9,2

Apartamentos en Playa Canelas

Ubytování (Apartmány) Apartamentos en Playa Canelas. Apartamentos en Playa Canelas se nachází 1,9 km od pláže Panadeira a nabízí ubytování se zahradou, grilem a nepřetržitě otevřenou recepcí. Ubytování Apartamentos en Playa Canelas se nachází ve městě Portonovo (Španělsko - Galicie).

Apartamentos de Canelas Suites

9,2

Apartamentos de Canelas Suites

Ubytování (Apartmány) Apartamentos de Canelas Suites. Nachází se v Portonovo v Galicii, s Praia de Canelinas a Canelas Beach Apartamentos de Canelas Suites se nachází v blízkosti ubytování s bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Apartamentos de Canelas Suites se nachází ve městě Portonovo (Španělsko - Galicie).

Apartamento Portonovo

9,2

Apartamento Portonovo

Ubytování (Apartmán) Apartamento Portonovo. Offering a garden and sea view, Apartamento Portonovo is located in Portonovo, 2.2 km from Panadeira Beach and 1.3 km from Playa Baltar. Ubytování Apartamento Portonovo se nachází ve městě Portonovo (Španělsko - Galicie).

Pensión Casa Alvarito

9,1

Pensión Casa Alvarito

Ubytování (Penzion) Pensión Casa Alvarito. Pensión Casa Alvarito se nachází ve městě Portonovo, pouhých 400 metrů od pláže Baltar. Ubytování Pensión Casa Alvarito se nachází ve městě Portonovo (Španělsko - Galicie).

MODERNO APTO. 200M PLAYA CANELIÑAS

9

MODERNO APTO. 200M PLAYA CANELIÑAS

Ubytování (Apartmán) MODERNO APTO. 200M PLAYA CANELIÑAS. Complete with a terrace, MODERNO APTO. 200M PLAYA CANELIÑAS is set in Portonovo, 2.1 km from Panadeira Beach and less than 1 km from Playa Baltar. Ubytování MODERNO APTO. 200M PLAYA CANELIÑAS se nachází ve městě Portonovo (Španělsko - Galicie).

Apartamentos Ton

9

Apartamentos Ton

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Ton. Situated within 1.3 km of Panadeira Beach and 700 metres of Playa Baltar in Portonovo, Apartamentos Ton features accommodation with seating area. Ubytování Apartamentos Ton se nachází ve městě Portonovo (Španělsko - Galicie).

Hotel Boutique Aquaria Caneliñas

9

Hotel Boutique Aquaria Caneliñas

Ubytování (Hotel) Hotel Boutique Aquaria Caneliñas. This hotel is located on Portonovo’s Caneliñas Beach, in the Galician resort of Sanxenxo. Ubytování Hotel Boutique Aquaria Caneliñas se nachází ve městě Portonovo (Španělsko - Galicie).

Apartamento Ana

9

Apartamento Ana

Ubytování (Apartmán) Apartamento Ana. Apartamento Ana se nachází v Portonově, jen pár kroků od pláže Baltar, a nabízí ubytování u pláže s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartamento Ana se nachází ve městě Portonovo (Španělsko - Galicie).

Apartamento Arenal

9

Apartamento Arenal

Ubytování (Apartmán) Apartamento Arenal. Apartamento Arenal se nachází v Portonově, 250 metrů od pláže Baltar a 600 metrů od pláže Praia de Canelinas. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Apartamento Arenal se nachází ve městě Portonovo (Španělsko - Galicie).

Flat Select Pinamar

8,9

Flat Select Pinamar

Ubytování (Apartmány) Flat Select Pinamar. Flat Select Pinamar se nachází v Sanxenxo a nabízí sezónní venkovní bazén a neplacené soukromé parkoviště. Apartmán má sluneční terasu. Ubytování Flat Select Pinamar se nachází ve městě Portonovo (Španělsko - Galicie).

Apartamento Edificio Candilejas

8,9

Apartamento Edificio Candilejas

Ubytování (Apartmán) Apartamento Edificio Candilejas. Boasting garden views, Apartamento Edificio Candilejas offers accommodation with a balcony and a coffee machine, around 2 km from Panadeira Beach. Ubytování Apartamento Edificio Candilejas se nachází ve městě Portonovo (Španělsko - Galicie).

Apartamento Playa Mar Portonovo Centro.

8,9

Apartamento Playa Mar Portonovo Centro.

Ubytování (Apartmán) Apartamento Playa Mar Portonovo Centro.. Boasting a garden and a tennis court, Apartamento Playa Mar Portonovo Centro. Provides accommodation in Sanxenxo with free WiFi and city views. Ubytování Apartamento Playa Mar Portonovo Centro. se nachází ve městě Portonovo (Španělsko - Galicie).

Apartamentos Esperanza del Mar

8,8

Apartamentos Esperanza del Mar

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Esperanza del Mar. Esperanza del Mar se nachází 300 metrů od pláže Portonovo a obchodního centra. Ubytování Apartamentos Esperanza del Mar se nachází ve městě Portonovo (Španělsko - Galicie).

Hotel Varadoiro

8,8

Hotel Varadoiro

Ubytování (Hotel) Hotel Varadoiro. Located on the beachfront, in Portonovo, Hotel Varadoiro is ideally situated opposite the Marina and Baltar Beach. Ubytování Hotel Varadoiro se nachází ve městě Portonovo (Španělsko - Galicie).

ATICO LAS FLORES

8,7

ATICO LAS FLORES

Ubytování (Apartmán) ATICO LAS FLORES. ATICO LAS FLORES se nachází v Portonově, 100 metrů od pláže Baltar a 300 metrů od pláže Praia de Canelinas. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Ubytování ATICO LAS FLORES se nachází ve městě Portonovo (Španělsko - Galicie).

APARTAMENTO LA PERLA

8,6

APARTAMENTO LA PERLA

Ubytování (Apartmán) APARTAMENTO LA PERLA. APARTAMENTO LA PERLA se nachází ve městě Portonovo. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování APARTAMENTO LA PERLA se nachází ve městě Portonovo (Španělsko - Galicie).

Hotel Siroco

8,5

Hotel Siroco

Ubytování (Hotel) Hotel Siroco. Tento hotel Siroco se nachází v půvabné rybářské vesnici Portonovo, 1 km od Sanxenxo, v blízkosti pláží Caneliñas Canelas a Baltar. Ubytování Hotel Siroco se nachází ve městě Portonovo (Španělsko - Galicie).