Hledat

Ubytování

Casa Eloísa Prázdninový dům

Calle Doctor Tortosa 25, 16214 Alarcón, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Eloísa. Casa Eloísa se nachází v Alarcónu v regionu Castilla-La Mancha a nabízí zahradu. Klimatizované ubytování leží 38 km od La Roda. Ubytování Casa Eloísa se nachází ve městě Alarcón (Španělsko - Castilla-La Mancha).

Popis ubytování Casa Eloísa

Prázdninový dům má 3 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem do zahrady. Casa Eloísa se nachází v Alarcónu v regionu Castilla-La Mancha a nabízí zahradu. Prázdninový dům stojí 15 km od Motilla del Palancar a 18 km od Honrubie. Na letiště Los Llanos je to 110 km. Klimatizované ubytování leží 38 km od La Roda.

Jiná ubytování ve městě Alarcón

Hotel Hierbaluisa

9,6

Hotel Hierbaluisa

Ubytování (Hotel) Hotel Hierbaluisa. Situated in Alarcón, Hotel Hierbaluisa has a shared lounge, garden and terrace. Ubytování Hotel Hierbaluisa se nachází ve městě Alarcón (Španělsko - Castilla-La Mancha).

Casa Rural El Hidalgo de Alarcón

9

Casa Rural El Hidalgo de Alarcón

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural El Hidalgo de Alarcón. Situated in Alarcón, Casa Rural El Hidalgo de Alarcón features free WiFi, and guests can enjoy barbecue facilities and a terrace. Ubytování Casa Rural El Hidalgo de Alarcón se nachází ve městě Alarcón (Španělsko - Castilla-La Mancha).

Dehesa Vieja Casa Rural

Dehesa Vieja Casa Rural

Ubytování (Vila) Dehesa Vieja Casa Rural. Dehesa Vieja Casa Rural se nachází v Alarcónu a nabízí venkovní bazén a výhled na bazén. Ubytování Dehesa Vieja Casa Rural se nachází ve městě Alarcón (Španělsko - Castilla-La Mancha).

La Casa de Alarcón

La Casa de Alarcón

Ubytování (Prázdninový dům) La Casa de Alarcón. La Casa de Alarcón se nachází v Alarcónu a nabízí sdílený lounge, gril a terasu. Klimatizované ubytování leží 38 km od La Roda. Ubytování La Casa de Alarcón se nachází ve městě Alarcón (Španělsko - Castilla-La Mancha).