Hledat

Ubytování

Casa Elias Prázdninový dům

Calle Los Roques, 11, 35570 Las Breñas, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Elias. Casa Elias se nachází v Las Breñas na ostrově Lanzarote a nabízí zahradu. 27 km od Arrecife. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Casa Elias se nachází ve městě Las Breñas (Španělsko - Lanzarote).

Popis ubytování Casa Elias

27 km od Arrecife. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Prázdninový dům má 1 ložnici, 2 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem do zahrady. Casa Elias se nachází v Las Breñas na ostrově Lanzarote a nabízí zahradu. K dispozici je také terasa. Casa Elias stojí 15 km od Puerto del Carmen a 6 km od Playa Blanca. Na letiště Lanzarote je to 20 km.

Jiná ubytování ve městě Las Breñas

Mana EcoRetreat

9,6

Mana EcoRetreat

Ubytování (Bed and breakfast) Mana EcoRetreat. Located in Las Breñas, 40 km from Costa Teguise, Mana EcoRetreat provides an outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Mana EcoRetreat se nachází ve městě Las Breñas (Španělsko - Lanzarote).

Casa Margarita

9,5

Casa Margarita

Ubytování (Vila) Casa Margarita. Featuring a garden, an outdoor pool and sea views, Casa Margarita is located in Las Breñas. Ubytování Casa Margarita se nachází ve městě Las Breñas (Španělsko - Lanzarote).

Finca Antigua

9,3

Finca Antigua

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Antigua. Featuring free WiFi and a terrace with barbecue facilities, Finca Antigua is a holiday home, located in Playa Blanca. Ubytování Finca Antigua se nachází ve městě Las Breñas (Španělsko - Lanzarote).