Hledat

Ubytování

Ubytování město Las Breñas

Ve městě Las Breñas (Španělsko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Las Breñas

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Las Breñas

Mana EcoRetreat

9,6

Mana EcoRetreat

Ubytování (Bed and breakfast) Mana EcoRetreat. Located in Las Breñas, 40 km from Costa Teguise, Mana EcoRetreat provides an outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Mana EcoRetreat se nachází ve městě Las Breñas (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 314 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Margarita

9,5

Casa Margarita

Ubytování (Vila) Casa Margarita. Featuring a garden, an outdoor pool and sea views, Casa Margarita is located in Las Breñas. Ubytování Casa Margarita se nachází ve městě Las Breñas (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 14 325 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Antigua

9,3

Finca Antigua

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Antigua. Featuring free WiFi and a terrace with barbecue facilities, Finca Antigua is a holiday home, located in Playa Blanca. Ubytování Finca Antigua se nachází ve městě Las Breñas (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Las Breñas

Město Las Breñas se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Las Breñas.