Hledat

Ubytování

Casa El Trinquete Prázdninový dům

Calle Trinquete, 26350 Cenicero, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa El Trinquete. Casa El Trinquete se nachází v Ceniceru a nabízí fitness centrum a terasu. 35 km od Ezcaray. Ubytování Casa El Trinquete se nachází ve městě Cenicero (Španělsko - Baskicko).

Popis ubytování Casa El Trinquete

K dispozici je také kuchyň. 35 km od Ezcaray. Casa El Trinquete nabízí stolní tenis a v okolí se lze věnovat pěší turistice nebo cyklistice. Casa El Trinquete se nachází v Ceniceru a nabízí fitness centrum a terasu. Na letiště Agoncillo je to 27 km. Na místě je dětské hřiště. Ubytování je vzdálené 41 km od města Vitoria-Gasteiz a 17 km od města Logroño. Tento prázdninový dům má 4 ložnice, 2 koupelny a TV s plochou obrazovkou.

Jiná ubytování ve městě Cenicero

RIOJAVALLEY Apartamentos

9,6

RIOJAVALLEY Apartamentos

Ubytování (Apartmány) RIOJAVALLEY Apartamentos. Rioja Valley Apartamentos features accommodation with a garden and free WiFi, and is located in Cenicero. Ubytování RIOJAVALLEY Apartamentos se nachází ve městě Cenicero (Španělsko - Baskicko).

Apartamento VIRGEN DEL VALLE

9,3

Apartamento VIRGEN DEL VALLE

Ubytování (Apartmán) Apartamento VIRGEN DEL VALLE. Located in Cenicero in the Basque Country region, Apartamento VIRGEN DEL VALLE has a balcony. Ubytování Apartamento VIRGEN DEL VALLE se nachází ve městě Cenicero (Španělsko - Baskicko).

Hostal la cepa

6

Hostal la cepa

Ubytování (Penzion) Hostal la cepa. Hostal la cepa se nachází v Ceniceru a nabízí restauraci, bar a zahradu. K dispozici je přepážka s turistickými informacemi a terasa. Ubytování Hostal la cepa se nachází ve městě Cenicero (Španělsko - Baskicko).

Villa turística Camina y Rioja

Villa turística Camina y Rioja

Ubytování (Prázdninový dům) Villa turística Camina y Rioja. Set in Cenicero, Villa turística Camina y Rioja offers accommodation with a patio and free WiFi. The accommodation is 20 km from Haro. Ubytování Villa turística Camina y Rioja se nachází ve městě Cenicero (Španělsko - Baskicko).