Hledat

Ubytování

Casa El Tajil Algarinejo by Ruralidays Prázdninový dům

Carretera A-4154, Km 36,200, 18280 Algarinejo, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa El Tajil Algarinejo by Ruralidays. Casa El Tajil Algarinejo by Ruralidays se nachází v Algarineju a nabízí sezónní venkovní bazén a terasu. Ubytování Casa El Tajil Algarinejo by Ruralidays se nachází ve městě Algarinejo (Španělsko - Andalusie).

Popis ubytování Casa El Tajil Algarinejo by Ruralidays

Prázdninový dům má 3 ložnice, satelitní TV, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, pračku a 2 koupelny se sprchou. Prázdninový dům stojí 30 km od Luceny a 11 km od Priego de Córdoba. Nechybí ani ložní prádlo a ručníky. Prázdninový dům se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Casa El Tajil Algarinejo by Ruralidays stojí 38 km od letiště Federico Garcia Lorca Granada-Jaen. Casa El Tajil Algarinejo by Ruralidays se nachází v Algarineju a nabízí sezónní venkovní bazén a terasu.

Jiná ubytování ve městě Algarinejo

La zarzuela

9,9

La zarzuela

Ubytování (Prázdninový dům) La zarzuela. La zarzuela se nachází v Algarineju a nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou a výhledem na bazén. 48 km od Antequery. Ubytování La zarzuela se nachází ve městě Algarinejo (Španělsko - Andalusie).

El Tajil

9,6

El Tajil

Ubytování (Prázdninový dům) El Tajil. Located in the outskirt of Algarinejo, a 30-minute drive from Montefrío, El Tajil offers an outdoor swimming pool with Andalusian countryside views. Ubytování El Tajil se nachází ve městě Algarinejo (Španělsko - Andalusie).

Casa Rural Cortijo Pesquera

9,2

Casa Rural Cortijo Pesquera

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural Cortijo Pesquera. Located in Algarinejo, Casa Rural Cortijo Pesquera provides accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytování Casa Rural Cortijo Pesquera se nachází ve městě Algarinejo (Španělsko - Andalusie).

La Casa De Maria

8,8

La Casa De Maria

Ubytování (Venkovský dům) La Casa De Maria. La Casa De Maria se nachází na hlavním náměstí v Algarineju, 25 km od Rute, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování La Casa De Maria se nachází ve městě Algarinejo (Španělsko - Andalusie).

Molino Los Justos - Cocineta Algarinejo by Ruralidays

Molino Los Justos - Cocineta Algarinejo by Ruralidays

Ubytování (Prázdninový dům) Molino Los Justos - Cocineta Algarinejo by Ruralidays. Molino Los Justos - Cocineta Algarinejo by Ruralidays se nachází v Algarineju a nabízí zahradu, gril a terasu. Ubytování Molino Los Justos - Cocineta Algarinejo by Ruralidays se nachází ve městě Algarinejo (Španělsko - Andalusie).

Molino Los Justos - Casa Vieja- Algarinejo by Ruralidays

Molino Los Justos - Casa Vieja- Algarinejo by Ruralidays

Ubytování (Prázdninový dům) Molino Los Justos - Casa Vieja- Algarinejo by Ruralidays. Molino Los Justos - Casa Vieja Algarinejo by Ruralidays se nachází v Algarineju a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a gril. 43 km od Antequery. Ubytování Molino Los Justos - Casa Vieja- Algarinejo by Ruralidays se nachází ve městě Algarinejo (Španělsko - Andalusie).

Hacienda la buena vida

Hacienda la buena vida

Ubytování (Bed and breakfast) Hacienda la buena vida. Located in Algarinejo, Hacienda la buena vida offers accommodation with a terrace. Complimentary WiFi is available. Ubytování Hacienda la buena vida se nachází ve městě Algarinejo (Španělsko - Andalusie).

Casa Posada Algarinejo by Ruralidays

Casa Posada Algarinejo by Ruralidays

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Posada Algarinejo by Ruralidays. Casa Posada Algarinejo by Ruralidays se nachází v Algarineju a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a gril. Ubytování Casa Posada Algarinejo by Ruralidays se nachází ve městě Algarinejo (Španělsko - Andalusie).

Casa Margarita

Casa Margarita

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Margarita. Casa Margarita se nachází v Algarineju a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. 47 km od Antequery. Ubytování Casa Margarita se nachází ve městě Algarinejo (Španělsko - Andalusie).

Hacienda La buena vida appartementen casita la bruja

Hacienda La buena vida appartementen casita la bruja

Ubytování (Apartmán) Hacienda La buena vida appartementen casita la bruja. Set in Algarinejo in the Andalucía region, Hacienda La buena vida appartementen casita la bruja features a patio and garden views. Ubytování Hacienda La buena vida appartementen casita la bruja se nachází ve městě Algarinejo (Španělsko - Andalusie).

Casa Gayuda Algarinejo

Casa Gayuda Algarinejo

Ubytování (Vila) Casa Gayuda Algarinejo. Set in Algarinejo in the Andalucía region, Casa Gayuda Algarinejo has a garden. The accommodation is 31 km from Cabra. Ubytování Casa Gayuda Algarinejo se nachází ve městě Algarinejo (Španělsko - Andalusie).