Hledat

Ubytování

Casa el Sereno Prázdninový dům

9 Calle Barrio, 22314 Salas Bajas, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa el Sereno. Casa el Sereno se nachází v Salas Bajas v Aragonii a nabízí terasu. 9 km od Alquézaru. Ubytování Casa el Sereno se nachází ve městě Salas Bajas (Španělsko - Aragonie).

Popis ubytování Casa el Sereno

9 km od Alquézaru. Na letiště Lleida-Alguaire je to 56 km. Prázdninový dům je vzdálený 41 km od města Huesca a 36 km od města Aínsa. Casa el Sereno se nachází v Salas Bajas v Aragonii a nabízí terasu. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Prázdninový dům má 2 ložnice, obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň a 2 koupelny se sprchou a pantoflemi.

Jiná ubytování ve městě Salas Bajas

turismo rural del somontano (Alquiler de apartamentos)

9,7

turismo rural del somontano (Alquiler de apartamentos)

Ubytování (Apartmány) turismo rural del somontano (Alquiler de apartamentos). Offering garden views, turismo rural del somontano (Alquiler de apartamentos) in Salas Bajas offers accommodation, a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování turismo rural del somontano (Alquiler de apartamentos) se nachází ve městě Salas Bajas (Španělsko - Aragonie).

Apartamento del pirineo

8,6

Apartamento del pirineo

Ubytování (Apartmán) Apartamento del pirineo. Apartamento del pirineo se nachází v Salas Bajas a nabízí restauraci, bar, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. 10 km od Alquézaru. Ubytování Apartamento del pirineo se nachází ve městě Salas Bajas (Španělsko - Aragonie).

El Jardin

8,2

El Jardin

Ubytování (Privát) El Jardin. Located in Salas Bajas, 41 km from Graus, El jardin provides a garden and free WiFi. Ubytování El Jardin se nachází ve městě Salas Bajas (Španělsko - Aragonie).

Alojamiento Familiar

7,4

Alojamiento Familiar

Ubytování (Prázdninový dům) Alojamiento Familiar. Alojamiento Familiar is situated in Salas Bajas and offers a shared lounge and a terrace. The accommodation is 41 km from Graus. Ubytování Alojamiento Familiar se nachází ve městě Salas Bajas (Španělsko - Aragonie).