Hledat

Ubytování

Casa El Regall Prázdninový dům

23 Carrer de Santa Bàrbara, 12589 Cálig, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa El Regall. Casa El Regall se nachází v obci Cálig a nabízí sdílený lounge a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Casa El Regall se nachází ve městě Cálig (Španělsko - Valencijské společenství).

Popis ubytování Casa El Regall

Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Casa El Regall se nachází v obci Cálig a nabízí sdílený lounge a terasu. Na letiště Castellon je to 38 km. Prázdninový dům je vzdálený 12 km od města Peñíscola a 26 km od města Sant Carles de la Ràpita. Prázdninový dům má 3 ložnice, 2 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavený kuchyňský kout a terasu s výhledem do zahrady. Na místě je zahrada s grilem a v okolí se lze věnovat pěší turistice.

Jiná ubytování ve městě Cálig

CASA DOMINATY

9,9

CASA DOMINATY

Ubytování (Bed and breakfast) CASA DOMINATY. CASA DOMINATY se nachází v obci Cálig a nabízí restauraci, bar a zahradu. 9 km od města Vinarós. Tento bed and breakfast má TV s plochou obrazovkou. Ubytování CASA DOMINATY se nachází ve městě Cálig (Španělsko - Valencijské společenství).

CASA DOMINATY

CASA DOMINATY

Ubytování (Bed and breakfast) CASA DOMINATY. CASA DOMINATY se nachází v obci Cálig a nabízí restauraci, bar a zahradu. 9 km od města Vinarós. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování CASA DOMINATY se nachází ve městě Cálig (Španělsko - Valencijské společenství).

Villa Franka

Villa Franka

Ubytování (Kemp) Villa Franka. Set in Cálig in the Valencia Community region, Villa Franka offers accommodation with free private parking. Ubytování Villa Franka se nachází ve městě Cálig (Španělsko - Valencijské společenství).

Casa Boutique Ameli

Casa Boutique Ameli

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Boutique Ameli. Casa Càlig is situated in Cálig. The accommodation is 12 km from Peñíscola. Ubytování Casa Boutique Ameli se nachází ve městě Cálig (Španělsko - Valencijské společenství).