Hledat

Ubytování

Casa el Parque Cajal Apartmán

Calle Travecinal, Torla-Ordesa, 22376 Torla, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Casa el Parque Cajal. Casa el Parque Cajal se nachází v Torle a nabízí restauraci, bar, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Casa el Parque Cajal se nachází ve městě Torla (Španělsko - Aragonie).

Popis ubytování Casa el Parque Cajal

Na místě je k dispozici lyžárna. Apartmán má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou a plně vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou, lednicí, pračkou, sporákem a varnou deskou. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a rybaření. Národní park Ordesa je vzdálený 3,3 km. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Casa el Parque Cajal se nachází v Torle a nabízí restauraci, bar, bezplatné Wi-Fi a výhled na město.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Wi- Fi zdarma
  • Restaurace
  • Bar

Jiná ubytování ve městě Torla

Casa de Torla

9,7

Casa de Torla

Ubytování (Venkovský dům) Casa de Torla. Casa de Torla se nachází asi 3,4 km od národního parku Ordesa a nabízí výhled do zahrady, restauraci, bar a terasu. Ubytování Casa de Torla se nachází ve městě Torla (Španělsko - Aragonie).

Albergue Monte Perdido

9,5

Albergue Monte Perdido

Ubytování (Hostel) Albergue Monte Perdido. Albergue Monte Perdido se nachází v Torle v Aragonském regionu, 3,2 km od národního parku Ordesa, a nabízí terasu. Ubytování Albergue Monte Perdido se nachází ve městě Torla (Španělsko - Aragonie).

Hotel Bellavista Ordesa

9,5

Hotel Bellavista Ordesa

Ubytování (Hotel) Hotel Bellavista Ordesa. Tento rodinný hotel se nachází ve městě Torla, jen 3 km od národního parku Ordesa y Monte Perdido. Nabízí nádherný výhled na okolní údolí a hory. Ubytování Hotel Bellavista Ordesa se nachází ve městě Torla (Španělsko - Aragonie).

Apartamentos Russell

9,3

Apartamentos Russell

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Russell. Set in the village of Torla, 5 km from Ordesa y Monte Perdido National Park, Apartamentos Russell offers well-equipped accommodation with hydromassage... Ubytování Apartamentos Russell se nachází ve městě Torla (Španělsko - Aragonie).

Apartamento Marbore (Torla-Ordesa)

9,3

Apartamento Marbore (Torla-Ordesa)

Ubytování (Apartmán) Apartamento Marbore (Torla-Ordesa). Apartamento Marbore (Torla-Ordesa) offers accommodation in Torla, next to the Ordesa and Monte Perdido National Park. Ubytování Apartamento Marbore (Torla-Ordesa) se nachází ve městě Torla (Španělsko - Aragonie).

Casa Carpintero

9,2

Casa Carpintero

Ubytování (Apartmán) Casa Carpintero. Set in the centre of Torla, Casa Carpintero offers heated, rustic-style apartments with free Wi-Fi. Ubytování Casa Carpintero se nachází ve městě Torla (Španělsko - Aragonie).

Casa Julio

9,2

Casa Julio

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Julio. Casa Julio se nachází ve městě Torla, v dojezdové vzdálenosti od národního parku Ordesa y Monte Perdido. Ubytování Casa Julio se nachází ve městě Torla (Španělsko - Aragonie).

Casa A Ruata

9,2

Casa A Ruata

Ubytování (Prázdninový dům) Casa A Ruata. Casa A Ruata country house is located by the French border in Torla, Huesca and 5 km from Ordesa y Monte Perdido National Park. Ubytování Casa A Ruata se nachází ve městě Torla (Španělsko - Aragonie).

Apartamento el Hogar Casa Cajal

9,2

Apartamento el Hogar Casa Cajal

Ubytování (Apartmán) Apartamento el Hogar Casa Cajal. Tento apartmán s balkonem se nachází v centru města Torla. Nabízí výhled na hory a je vzdálen 7 km od národního parku Ordesa. Ubytování Apartamento el Hogar Casa Cajal se nachází ve městě Torla (Španělsko - Aragonie).

Casa Montse

9,2

Casa Montse

Ubytování (Apartmány) Casa Montse. Featuring free Wi-Fi and à la carte restaurant, Casa Montse offers apartments in the village of Torla. Ubytování Casa Montse se nachází ve městě Torla (Španělsko - Aragonie).

Hotel Bujaruelo

9,1

Hotel Bujaruelo

Ubytování (Hotel) Hotel Bujaruelo. This charming hotel lies at the entrance to the Ordesa y Monte Perdido National Park. Ubytování Hotel Bujaruelo se nachází ve městě Torla (Španělsko - Aragonie).

El Mirador de Ordesa

9,1

El Mirador de Ordesa

Ubytování (Apartmán) El Mirador de Ordesa. El Mirador de Ordesa se nachází asi 3,1 km od národního parku Ordesa a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na řeku. Ubytování El Mirador de Ordesa se nachází ve městě Torla (Španělsko - Aragonie).

Casa Duplex La Buhardilla

9

Casa Duplex La Buhardilla

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Duplex La Buhardilla. Casa Duplex La Buhardilla se nachází v Torle, 3,3 km od národního parku Ordesa, a nabízí ubytování s klimatizací. Nabízí terasu a výhled na město. Ubytování Casa Duplex La Buhardilla se nachází ve městě Torla (Španělsko - Aragonie).

Centro Torla-Ordesa 5pax Apto Miguel

8,9

Centro Torla-Ordesa 5pax Apto Miguel

Ubytování (Apartmán) Centro Torla-Ordesa 5pax Apto Miguel. Centro Torla-Ordesa 5pax Apto Miguel se nachází v Torle, 7 km od národního parku Ordesa. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Centro Torla-Ordesa 5pax Apto Miguel se nachází ve městě Torla (Španělsko - Aragonie).

Apartamento Miguel Torla Ordesa

8,7

Apartamento Miguel Torla Ordesa

Ubytování (Apartmán) Apartamento Miguel Torla Ordesa. Apartamento nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Miguel Torla Ordesa se nachází v Torle. Ubytování Apartamento Miguel Torla Ordesa se nachází ve městě Torla (Španělsko - Aragonie).

Centro Torla 4pax Apartamento

8,4

Centro Torla 4pax Apartamento

Ubytování (Apartmán) Centro Torla 4pax Apartamento. Centro Torla 4pax Apartamento se nachází v Torle, 7 km od národního parku Ordesa, v oblasti, kde se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Centro Torla 4pax Apartamento se nachází ve městě Torla (Španělsko - Aragonie).

Refugio Lucien Briet

8,2

Refugio Lucien Briet

Ubytování (Hostel) Refugio Lucien Briet. Refugio Lucien Briet se nachází v Torle a nabízí restauraci. Tento okouzlující hostel má terasu, bar a turistické informace. Ubytování Refugio Lucien Briet se nachází ve městě Torla (Španělsko - Aragonie).

Refugio de Bujaruelo

7,9

Refugio de Bujaruelo

Ubytování (Hostel) Refugio de Bujaruelo. The Refugio de Bujaruelo is set between the valleys of Ordesa, Gavarnie and Panticosa and by a pretty Roman Bridge. Ubytování Refugio de Bujaruelo se nachází ve městě Torla (Španělsko - Aragonie).

Casa Petirrojo Torla-Ordesa

Casa Petirrojo Torla-Ordesa

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Petirrojo Torla-Ordesa. Offering free WiFi and mountain views, Casa Petirrojo Torla-Ordesa is an accommodation situated in Torla. Ubytování Casa Petirrojo Torla-Ordesa se nachází ve městě Torla (Španělsko - Aragonie).