Hledat

Ubytování

Casa de Torla Venkovský dům

Av de Ordeza, Torla , 22376 Torla, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Venkovský dům) Casa de Torla. Casa de Torla se nachází asi 3,4 km od národního parku Ordesa a nabízí výhled do zahrady, restauraci, bar a terasu. Ubytování Casa de Torla se nachází ve městě Torla (Španělsko - Aragonie).

Popis ubytování Casa de Torla

Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Casa de Torla se nachází asi 3,4 km od národního parku Ordesa a nabízí výhled do zahrady, restauraci, bar a terasu. Tento venkovský dům má bezplatné Wi-Fi, kabelovou TV s plochou obrazovkou, pračku a kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou a lednicí. Venkovský dům má neplacené soukromé parkoviště a v okolí se můžete věnovat lyžování a cyklistice.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma
  • Restaurace
  • Rodinné pokoje
  • Bar

Jiná ubytování ve městě Torla

Albergue Monte Perdido

9,5

Albergue Monte Perdido

Ubytování (Hostel) Albergue Monte Perdido. Albergue Monte Perdido se nachází v Torle v Aragonském regionu, 3,2 km od národního parku Ordesa, a nabízí terasu. Ubytování Albergue Monte Perdido se nachází ve městě Torla (Španělsko - Aragonie).

Hotel Bellavista Ordesa

9,5

Hotel Bellavista Ordesa

Ubytování (Hotel) Hotel Bellavista Ordesa. Tento rodinný hotel se nachází ve městě Torla, jen 3 km od národního parku Ordesa y Monte Perdido. Nabízí nádherný výhled na okolní údolí a hory. Ubytování Hotel Bellavista Ordesa se nachází ve městě Torla (Španělsko - Aragonie).

Casa el Parque Cajal

9,4

Casa el Parque Cajal

Ubytování (Apartmán) Casa el Parque Cajal. Casa el Parque Cajal se nachází v Torle a nabízí restauraci, bar, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Casa el Parque Cajal se nachází ve městě Torla (Španělsko - Aragonie).

Apartamentos Russell

9,3

Apartamentos Russell

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Russell. Set in the village of Torla, 5 km from Ordesa y Monte Perdido National Park, Apartamentos Russell offers well-equipped accommodation with hydromassage... Ubytování Apartamentos Russell se nachází ve městě Torla (Španělsko - Aragonie).

Apartamento Marbore (Torla-Ordesa)

9,3

Apartamento Marbore (Torla-Ordesa)

Ubytování (Apartmán) Apartamento Marbore (Torla-Ordesa). Apartamento Marbore (Torla-Ordesa) offers accommodation in Torla, next to the Ordesa and Monte Perdido National Park. Ubytování Apartamento Marbore (Torla-Ordesa) se nachází ve městě Torla (Španělsko - Aragonie).

Casa Carpintero

9,2

Casa Carpintero

Ubytování (Apartmán) Casa Carpintero. Set in the centre of Torla, Casa Carpintero offers heated, rustic-style apartments with free Wi-Fi. Ubytování Casa Carpintero se nachází ve městě Torla (Španělsko - Aragonie).

Casa Julio

9,2

Casa Julio

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Julio. Casa Julio se nachází ve městě Torla, v dojezdové vzdálenosti od národního parku Ordesa y Monte Perdido. Ubytování Casa Julio se nachází ve městě Torla (Španělsko - Aragonie).

Casa A Ruata

9,2

Casa A Ruata

Ubytování (Prázdninový dům) Casa A Ruata. Casa A Ruata country house is located by the French border in Torla, Huesca and 5 km from Ordesa y Monte Perdido National Park. Ubytování Casa A Ruata se nachází ve městě Torla (Španělsko - Aragonie).

Apartamento el Hogar Casa Cajal

9,2

Apartamento el Hogar Casa Cajal

Ubytování (Apartmán) Apartamento el Hogar Casa Cajal. Tento apartmán s balkonem se nachází v centru města Torla. Nabízí výhled na hory a je vzdálen 7 km od národního parku Ordesa. Ubytování Apartamento el Hogar Casa Cajal se nachází ve městě Torla (Španělsko - Aragonie).

Casa Montse

9,2

Casa Montse

Ubytování (Apartmány) Casa Montse. Featuring free Wi-Fi and à la carte restaurant, Casa Montse offers apartments in the village of Torla. Ubytování Casa Montse se nachází ve městě Torla (Španělsko - Aragonie).

Hotel Bujaruelo

9,1

Hotel Bujaruelo

Ubytování (Hotel) Hotel Bujaruelo. This charming hotel lies at the entrance to the Ordesa y Monte Perdido National Park. Ubytování Hotel Bujaruelo se nachází ve městě Torla (Španělsko - Aragonie).

El Mirador de Ordesa

9,1

El Mirador de Ordesa

Ubytování (Apartmán) El Mirador de Ordesa. El Mirador de Ordesa se nachází asi 3,1 km od národního parku Ordesa a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na řeku. Ubytování El Mirador de Ordesa se nachází ve městě Torla (Španělsko - Aragonie).

Casa Duplex La Buhardilla

9

Casa Duplex La Buhardilla

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Duplex La Buhardilla. Casa Duplex La Buhardilla se nachází v Torle, 3,3 km od národního parku Ordesa, a nabízí ubytování s klimatizací. Nabízí terasu a výhled na město. Ubytování Casa Duplex La Buhardilla se nachází ve městě Torla (Španělsko - Aragonie).

Centro Torla-Ordesa 5pax Apto Miguel

8,9

Centro Torla-Ordesa 5pax Apto Miguel

Ubytování (Apartmán) Centro Torla-Ordesa 5pax Apto Miguel. Centro Torla-Ordesa 5pax Apto Miguel se nachází v Torle, 7 km od národního parku Ordesa. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Centro Torla-Ordesa 5pax Apto Miguel se nachází ve městě Torla (Španělsko - Aragonie).

Apartamento Miguel Torla Ordesa

8,7

Apartamento Miguel Torla Ordesa

Ubytování (Apartmán) Apartamento Miguel Torla Ordesa. Apartamento nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Miguel Torla Ordesa se nachází v Torle. Ubytování Apartamento Miguel Torla Ordesa se nachází ve městě Torla (Španělsko - Aragonie).

Centro Torla 4pax Apartamento

8,4

Centro Torla 4pax Apartamento

Ubytování (Apartmán) Centro Torla 4pax Apartamento. Centro Torla 4pax Apartamento se nachází v Torle, 7 km od národního parku Ordesa, v oblasti, kde se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Centro Torla 4pax Apartamento se nachází ve městě Torla (Španělsko - Aragonie).

Refugio Lucien Briet

8,2

Refugio Lucien Briet

Ubytování (Hostel) Refugio Lucien Briet. Refugio Lucien Briet se nachází v Torle a nabízí restauraci. Tento okouzlující hostel má terasu, bar a turistické informace. Ubytování Refugio Lucien Briet se nachází ve městě Torla (Španělsko - Aragonie).

Refugio de Bujaruelo

7,9

Refugio de Bujaruelo

Ubytování (Hostel) Refugio de Bujaruelo. The Refugio de Bujaruelo is set between the valleys of Ordesa, Gavarnie and Panticosa and by a pretty Roman Bridge. Ubytování Refugio de Bujaruelo se nachází ve městě Torla (Španělsko - Aragonie).

Casa Petirrojo Torla-Ordesa

Casa Petirrojo Torla-Ordesa

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Petirrojo Torla-Ordesa. Offering free WiFi and mountain views, Casa Petirrojo Torla-Ordesa is an accommodation situated in Torla. Ubytování Casa Petirrojo Torla-Ordesa se nachází ve městě Torla (Španělsko - Aragonie).