Hledat

Ubytování

Casa El Pajar I y II Venkovský dům

La Virgen, s/n, 22666 Senegüé, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Venkovský dům) Casa El Pajar I y II. Nachází se v Senegüé, dům a apartmány a Casa El Pajar Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromou nebo společnou zahradu. Ubytování Casa El Pajar I y II se nachází ve městě Senegüé (Španělsko - Aragonie).

Popis ubytování Casa El Pajar I y II

Nachází se v Senegüé, dům a apartmány a Casa El Pajar Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromou nebo společnou zahradu. Budu. Některé mají šikmý strop. Venkovský dům se 2 ložnicemi je zařízen v rustikálním stylu a má odhalené dřevěné trámy, vlastní zahradu a 1 koupelnu. Nejbližší supermarket je vzdálený 5 km. Za 45 minut dojedete do města Huesca a lyžařské středisko Formigal je vzdálené 37 km. Klimatizované apartmány jsou dvoupodlažní a mají sdílenou zahradu. Kuchyňský kout je vybaven mikrovlnnou troubou a toustovačem a v obývacím pokoji je TV a pohovka. Sjezdovky Aramón Panticosa jsou vzdálené 30 minut jízdy. Jsou zařízené v retro stylu a mají 2 ložnice a 1 koupelnu. V kuchyňském koutu je mikrovlnná trouba a trouba a v obývacím pokoji je TV a pohovka. Casa El Pajar stojí 100 metrů od baru a restaurace. Zaragoza je vzdálená 130 km.

Jiná ubytování ve městě Senegüé

Hotel Casbas

8,6

Hotel Casbas

Ubytování (Penzion) Hotel Casbas. Located near some of Spain’s most extensive ski resorts, this charming hotel provides a great base for your visit to the Spanish Pyrenees and the Ordesa... Ubytování Hotel Casbas se nachází ve městě Senegüé (Španělsko - Aragonie).