Hledat

Ubytování

Casa el Otero y Terrazas del Otero-Vistas al Mar Prázdninové domy

Alto el Otero, 33592 Camino de Ovio - Nueva de Llanes, 33592 Nueva de Llanes, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninové domy) Casa el Otero y Terrazas del Otero-Vistas al Mar. Hotel Nueva de Llanes se nachází v letovisku Nueva de Llanes, necelý 1 km od pláže Playa de Cuevas del Mar a 13 minut chůze od pláže Playa de San Antonio. Ubytování Casa el Otero y Terrazas del Otero-Vistas al Mar se nachází ve městě Ovío (Španělsko - Asturie).

Popis ubytování Casa el Otero y Terrazas del Otero-Vistas al Mar

Všechny apartmány mají balkon, plně vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou, posezení, TV s plochou obrazovkou, pračku a vlastní koupelnu se sprchou a fénem. Toto ubytování se nachází 11 minut chůze od pláže. K vybavení patří lednice, toustovač a kávovar. Hotel Nueva de Llanes se nachází v letovisku Nueva de Llanes, necelý 1 km od pláže Playa de Cuevas del Mar a 13 minut chůze od pláže Playa de San Antonio. Na letiště Asturias je to 90 km. Casa el Otero y Terrazas del Otero-Vistas al Mar nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradou s terasou a výhledem do zahrady.

Jiná ubytování ve městě Ovío

El Corral Del Acebo

9,5

El Corral Del Acebo

Ubytování (Venkovský dům) El Corral Del Acebo. Located in the Village of Ovio, El Corral del Acebo offers wonderful views of the Picos de Europa Mountains. Ubytování El Corral Del Acebo se nachází ve městě Ovío (Španělsko - Asturie).