Hledat

Ubytování

Casa el Cuetu Prázdninový dům

Barrio Joscomil Número 66, 33594 Rales, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa el Cuetu. Casa el Cuetu se nachází v obci Rales v Asturii a nabízí terasu. 2,2 km od pláže Playa de San Antolin a 3 km od pláže Torimbia. Ubytování Casa el Cuetu se nachází ve městě Rales (Španělsko - Asturie).

Popis ubytování Casa el Cuetu

2,2 km od pláže Playa de San Antolin a 3 km od pláže Torimbia. Casa el Cuetu se nachází v obci Rales v Asturii a nabízí terasu. Tento prázdninový dům má 5 ložnic, 3 koupelny a TV s plochou obrazovkou. K dispozici je také kuchyň. Na letiště Santander je to 100 km. Po dni stráveném pěší turistikou nebo rybařením mohou hosté relaxovat v zahradě nebo ve společném salonku.

Jiná ubytování ve městě Rales

Villa Valentina

8,7

Villa Valentina

Ubytování (Apartmán) Villa Valentina. Villa Valentina se nachází v Rales, 2,8 km od pláže Playa de San Antolin, a nabízí ubytování s venkovním bazénem, bezplatným Wi-Fi a přepážkou s... Ubytování Villa Valentina se nachází ve městě Rales (Španělsko - Asturie).

Casa Carmen

Casa Carmen

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Carmen. Casa Carmen is set in Rales and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Casa Carmen se nachází ve městě Rales (Španělsko - Asturie).

Casa Dario

Casa Dario

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Dario. Situated in Rales in the Asturias region, Casa Dario features a garden. The property is 25 km from Ribadesella and free private parking is available. Ubytování Casa Dario se nachází ve městě Rales (Španělsko - Asturie).