Hledat

Ubytování

Casa el chifle Apartmán

30 Calle Rafael Alberti- Monteverde 3A, 29610 Ojén, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Casa el chifle. Casa el chifle se nachází v Ojénu a nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou a výhledem na moře. Ubytování Casa el chifle se nachází ve městě Ojén (Španělsko - Andalusie).

Popis ubytování Casa el chifle

V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Na letiště Malaga je to 35 km. Apartmán stojí 42 km od Málagy a 7 km od Marbelly. K dispozici je venkovní bazén a gril. Casa el chifle se nachází v Ojénu a nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou a výhledem na moře. Apartmán má 2 ložnice, 2 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem na bazén. Klimatizované ubytování je vzdálené 33 km od Torremolinos. Ručníky a ložní prádlo jsou k dispozici za příplatek.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén

Jiná ubytování ve městě Ojén

Penthouse mit privatem Jacuzzi in Marbella - Elviria

10

Penthouse mit privatem Jacuzzi in Marbella - Elviria

Ubytování (Apartmán) Penthouse mit privatem Jacuzzi in Marbella - Elviria. Penthouse mit privatem Jacuzzi in Marbella - Elviria se nachází v obci Ojén a nabízí ubytování s vlastním bazénem, výhledem na hory a terasou. Ubytování Penthouse mit privatem Jacuzzi in Marbella - Elviria se nachází ve městě Ojén (Španělsko - Andalusie).

Casa Luciíta: Agradable con chimenea, patio y BBQ.

9,3

Casa Luciíta: Agradable con chimenea, patio y BBQ.

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Luciíta: Agradable con chimenea, patio y BBQ.. Casa Luciíta: Agradable con chimenea, patio a BBQ se nachází v Ojénu v Andalusii. Má terasu. Nabízí výhled na město a je vzdálen 33 km od Torremolinos. Ubytování Casa Luciíta: Agradable con chimenea, patio y BBQ. se nachází ve městě Ojén (Španělsko - Andalusie).

La Posada del Angel

9,3

La Posada del Angel

Ubytování (Hotel) La Posada del Angel. La Posada se nachází v typické andaluské obci Ojén s obílenými staveními, pouhých 15 minut jízdy autem od přístavu Marbella Marina i tamních pláží, a... Ubytování La Posada del Angel se nachází ve městě Ojén (Španělsko - Andalusie).

Villa in La Mairena

9,3

Villa in La Mairena

Ubytování (Prázdninový dům) Villa in La Mairena. Villa in La Mairena is located in Ojén and offers a restaurant and a terrace. Ubytování Villa in La Mairena se nachází ve městě Ojén (Španělsko - Andalusie).

Floresta Mairena

9,2

Floresta Mairena

Ubytování (Apartmány) Floresta Mairena. Floresta Mairena nabízí zahradu a společný venkovní bazén v obci Ojén. Ubytování Floresta Mairena se nachází ve městě Ojén (Španělsko - Andalusie).

Alojamientos Monteverde

9,1

Alojamientos Monteverde

Ubytování (Venkovský dům) Alojamientos Monteverde. Set in Ojén in the Andalucía Region, 42 km from Málaga, Alojamientos Monteverde features accommodation with free WiFi. Marbella is 7 km away. Ubytování Alojamientos Monteverde se nachází ve městě Ojén (Španělsko - Andalusie).

Apartment in Elviria with sea view

Apartment in Elviria with sea view

Ubytování (Apartmán) Apartment in Elviria with sea view. Apartment in Elviria with sea view se nachází v Ojénu a nabízí venkovní bazén a výhled do zahrady. 25 km od Torremolinos. Ubytování Apartment in Elviria with sea view se nachází ve městě Ojén (Španělsko - Andalusie).

Marbella Hill View - EaW Homes

Marbella Hill View - EaW Homes

Ubytování (Apartmány) Marbella Hill View - EaW Homes. Marbella Hill View - EaW Homes se nachází v Ojénu, 25 km od Torremolinos, a nabízí venkovní bazén a fitness centrum. Ubytování Marbella Hill View - EaW Homes se nachází ve městě Ojén (Španělsko - Andalusie).

Media Luna Palo Alto House Marbella

Media Luna Palo Alto House Marbella

Ubytování (Prázdninový dům) Media Luna Palo Alto House Marbella. Media Luna Palo Alto House Marbella se nachází na andaluském venkově, 15 minut jízdy od Marbelly a tamních pláží, a nabízí soukromý venkovní bazén s... Ubytování Media Luna Palo Alto House Marbella se nachází ve městě Ojén (Španělsko - Andalusie).

Palo Alto - EaW Homes

Palo Alto - EaW Homes

Ubytování (Apartmán) Palo Alto - EaW Homes. Palo Alto - EaW Homes se nachází v Ojénu a nabízí venkovní bazén, fitness centrum a zahradu. Ubytování Palo Alto - EaW Homes se nachází ve městě Ojén (Španělsko - Andalusie).

El Capricho de Almadan

El Capricho de Almadan

Ubytování (Prázdninový dům) El Capricho de Almadan. El Capricho de Almadan se nachází v Ojénu a nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou a výhledem na bazén. 47 km od Benalmádeny. Ubytování El Capricho de Almadan se nachází ve městě Ojén (Španělsko - Andalusie).

Finca Santa Fe

Finca Santa Fe

Ubytování (Vila) Finca Santa Fe. Located in Ojén in the Andalucía region, Finca Santa Fe features a garden. Ubytování Finca Santa Fe se nachází ve městě Ojén (Španělsko - Andalusie).

El Vicario

El Vicario

Ubytování (Apartmán) El Vicario. Featuring an outdoor pool and mountain views, El Vicario is located in Ojén. Ubytování El Vicario se nachází ve městě Ojén (Španělsko - Andalusie).

Villa Calathea Ojen

Villa Calathea Ojen

Ubytování (Vila) Villa Calathea Ojen. Set in Ojén, Villa Calathea Ojen provides accommodation with a private pool. Guests staying at this villa have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Villa Calathea Ojen se nachází ve městě Ojén (Španělsko - Andalusie).

Stunning 2 bed apartment in Palo Alto Marbella

Stunning 2 bed apartment in Palo Alto Marbella

Ubytování (Apartmán) Stunning 2 bed apartment in Palo Alto Marbella. Stunning 2 bed apartment in Palo Alto Marbella se nachází v obci Ojén a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem do zahrady a terasou. Ubytování Stunning 2 bed apartment in Palo Alto Marbella se nachází ve městě Ojén (Španělsko - Andalusie).

ALEGRIA

ALEGRIA

Ubytování (Apartmán) ALEGRIA. Located in Ojén in the Andalucía region, ALEGRIA features a garden. The accommodation is 25 km from Torremolinos. Ubytování ALEGRIA se nachází ve městě Ojén (Španělsko - Andalusie).

Cubo's Apartamento Soto de Marbella

Cubo's Apartamento Soto de Marbella

Ubytování (Apartmán) Cubo's Apartamento Soto de Marbella. Cubo's Apartamento Soto de Marbella se nachází v Ojénu a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 24 km od Torremolinos. Ubytování Cubo's Apartamento Soto de Marbella se nachází ve městě Ojén (Španělsko - Andalusie).

Angel´s place in Marbella

Angel´s place in Marbella

Ubytování (Apartmán) Angel´s place in Marbella. Angel´s place in Marbella is situated in Ojén and offers a restaurant, an outdoor swimming pool and a fitness centre. Ubytování Angel´s place in Marbella se nachází ve městě Ojén (Španělsko - Andalusie).

El Soto de Marbella - Free Golf and Padel

El Soto de Marbella - Free Golf and Padel

Ubytování (Apartmán) El Soto de Marbella - Free Golf and Padel. Boasting a restaurant, an outdoor swimming pool, and a fitness centre, El Soto de Marbella - Free Golf and Padel offers accommodation in Ojén with free... Ubytování El Soto de Marbella - Free Golf and Padel se nachází ve městě Ojén (Španělsko - Andalusie).

Spacious Apartment in Marbella with Swimming Pool

Spacious Apartment in Marbella with Swimming Pool

Ubytování (Apartmán) Spacious Apartment in Marbella with Swimming Pool. Spacious Apartment in Marbella with Swimming Pool is set in Ojén. The air-conditioned accommodation is 24 km from Fuengirola. Ubytování Spacious Apartment in Marbella with Swimming Pool se nachází ve městě Ojén (Španělsko - Andalusie).

Luxury apt in the hills of Marbella

Luxury apt in the hills of Marbella

Ubytování (Apartmán) Luxury apt in the hills of Marbella. Luxury apt in the hills of Marbella se nachází v Ojénu a nabízí terasu s výhledem na moře a hory, venkovní bazén, fitness centrum a saunu. Ubytování Luxury apt in the hills of Marbella se nachází ve městě Ojén (Španělsko - Andalusie).

Modern apartment in Ojen Andalusia, with swimming pool

Modern apartment in Ojen Andalusia, with swimming pool

Ubytování (Apartmán) Modern apartment in Ojen Andalusia, with swimming pool. Modern apartment in Ojen Andalusia, with swimming pool is situated in Ojén and offers a tennis court. Ubytování Modern apartment in Ojen Andalusia, with swimming pool se nachází ve městě Ojén (Španělsko - Andalusie).

Luxury El Vicario 2 Bedroom Apartment with Terrace

Luxury El Vicario 2 Bedroom Apartment with Terrace

Ubytování (Apartmán) Luxury El Vicario 2 Bedroom Apartment with Terrace. Set in Ojén, Luxury El Vicario 2 Bedroom Apartment with Terrace offers accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Luxury El Vicario 2 Bedroom Apartment with Terrace se nachází ve městě Ojén (Španělsko - Andalusie).

Mairena Paradise Elviria Canovas

Mairena Paradise Elviria Canovas

Ubytování (Apartmán) Mairena Paradise Elviria Canovas. Located in Ojén in the Andalucía region, Mairena Paradise Elviria Canovas has a garden. The air-conditioned accommodation is 33 km from Torremolinos. Ubytování Mairena Paradise Elviria Canovas se nachází ve městě Ojén (Španělsko - Andalusie).

Cubo's Apartamento Bosque de la Mairena

Cubo's Apartamento Bosque de la Mairena

Ubytování (Apartmán) Cubo's Apartamento Bosque de la Mairena. Featuring a garden and a terrace, Cubo's Apartamento Bosque de la Mairena offers accommodation in Ojén with free WiFi and pool views. Ubytování Cubo's Apartamento Bosque de la Mairena se nachází ve městě Ojén (Španělsko - Andalusie).

NEW ground floor 2 bedroom in Palo Alto RDR233

NEW ground floor 2 bedroom in Palo Alto RDR233

Ubytování (Apartmán) NEW ground floor 2 bedroom in Palo Alto RDR233. NEW přízemí 2 bedroom in Palo Alto RDR233 se nachází v Ojénu a nabízí fitness centrum a lázeňské a wellness centrum. Ubytování NEW ground floor 2 bedroom in Palo Alto RDR233 se nachází ve městě Ojén (Španělsko - Andalusie).

Luxury Penthouse Mairena Forest with Seaview & Whirlpool │ Elvira │Marbella │10min to the Beach

Luxury Penthouse Mairena Forest with Seaview & Whirlpool │ Elvira │Marbella │10min to the Beach

Ubytování (Apartmán) Luxury Penthouse Mairena Forest with Seaview & Whirlpool │ Elvira │Marbella │10min to the Beach. Luxusní ateliérový apartmán Mairena Forest s vlastním bazénem, výhledem na moře a vířivkou │ Elvira │Marbella │10min to the Beach se nachází na pláži v... Ubytování Luxury Penthouse Mairena Forest with Seaview & Whirlpool │ Elvira │Marbella │10min to the Beach se nachází ve městě Ojén (Španělsko - Andalusie).

Hideaway Hilltop View

Hideaway Hilltop View

Ubytování (Vila) Hideaway Hilltop View. Hideaway Hilltop View se nachází v Ojénu a nabízí venkovní bazén a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Hideaway Hilltop View se nachází ve městě Ojén (Španělsko - Andalusie).

LJ- Modern flat with spectacular views in mountain

LJ- Modern flat with spectacular views in mountain

Ubytování (Apartmány) LJ- Modern flat with spectacular views in mountain. LJ-Modern se nachází v Ojénu, 25 km od Torremolinos. Apartmán s nádherným výhledem na hory nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování LJ- Modern flat with spectacular views in mountain se nachází ve městě Ojén (Španělsko - Andalusie).

El Capricho de Almadan

El Capricho de Almadan

Ubytování (Prázdninový dům) El Capricho de Almadan. Boasting a garden, an outdoor pool and mountain views, El Capricho de Almadan is set in Ojén. The air-conditioned accommodation is 32 km from Torremolinos. Ubytování El Capricho de Almadan se nachází ve městě Ojén (Španělsko - Andalusie).

LUXURY PENTHOUSE ROOFTOP POOL JACUZZi OCEAN VIEWS PALO ALTO MARBELLA

LUXURY PENTHOUSE ROOFTOP POOL JACUZZi OCEAN VIEWS PALO ALTO MARBELLA

Ubytování (Apartmán) LUXURY PENTHOUSE ROOFTOP POOL JACUZZi OCEAN VIEWS PALO ALTO MARBELLA. LUXURY PENTHOUSE ROOFTOP POOL JACUZZi OCEAN VIEWS PALO ALTO MARBELLA se nachází v Ojénu a nabízí fitness centrum. Ubytování LUXURY PENTHOUSE ROOFTOP POOL JACUZZi OCEAN VIEWS PALO ALTO MARBELLA se nachází ve městě Ojén (Španělsko - Andalusie).

432 La Floresta de la Mairena

432 La Floresta de la Mairena

Ubytování (Apartmán) 432 La Floresta de la Mairena. 432 La Floresta de la Mairena se nachází v Ojénu. 25 km od Torremolinos. Ubytování 432 La Floresta de la Mairena se nachází ve městě Ojén (Španělsko - Andalusie).

Boutique House

Boutique House

Ubytování (Prázdninový dům) Boutique House. Set in Ojén in the Andalucía region, Boutique House has a balcony and garden views. Ubytování Boutique House se nachází ve městě Ojén (Španělsko - Andalusie).

Spacious and modern ocean view apartment Marbella

Spacious and modern ocean view apartment Marbella

Ubytování (Apartmán) Spacious and modern ocean view apartment Marbella. Boasting a garden, an outdoor pool and garden views, Spacious and modern ocean view apartment Marbella is situated in Ojén. Ubytování Spacious and modern ocean view apartment Marbella se nachází ve městě Ojén (Španělsko - Andalusie).

La Mairena Forest Heights Canovas Marbella

La Mairena Forest Heights Canovas Marbella

Ubytování (Apartmán) La Mairena Forest Heights Canovas Marbella. Boasting a terrace, La Mairena Forest Heights Canovas Marbella features accommodation in Ojén with free WiFi and pool views. Ubytování La Mairena Forest Heights Canovas Marbella se nachází ve městě Ojén (Španělsko - Andalusie).