Hledat

Ubytování

Casa El Carrelu Prázdninový dům

anteji, Po de Llanes, 33509 Poo de Llanes, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa El Carrelu. Casa El Carrelu nabízí ubytování s výhledem na hory v poo de Llanes, 750 metrů od pláže Playa de Poo a 2,2 km od pláže Playa del Sablon. Ubytování Casa El Carrelu se nachází ve městě Pola de Somiedo (Španělsko - Asturie).

Popis ubytování Casa El Carrelu

Nachází se 2,4 km od pláže Palombina a poskytuje turistické informace. Casa El Carrelu nabízí ubytování s výhledem na hory v poo de Llanes, 750 metrů od pláže Playa de Poo a 2,2 km od pláže Playa del Sablon. Tento prázdninový dům má 2 ložnice, obývací pokoj, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s jídelním koutem a 2 koupelny se sprchou a pračkou. K dispozici je sdílený lounge a v okolí se můžete věnovat pěší turistice a rybaření. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Na letiště Santander je to 98 km.

Jiná ubytování ve městě Pola de Somiedo

CASA FELISA

9,1

CASA FELISA

Ubytování (Apartmány) CASA FELISA. Situated in Pola de Somiedo in the Asturias region, CASA FELISA features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování CASA FELISA se nachází ve městě Pola de Somiedo (Španělsko - Asturie).

Apartamentos Rurales Buenamadre

9

Apartamentos Rurales Buenamadre

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Rurales Buenamadre. Set in Somiedo Nature Reserve, Apartamentos Rurales Buenamadre features impressive mountain views of Cordillera Cantabrica. Ubytování Apartamentos Rurales Buenamadre se nachází ve městě Pola de Somiedo (Španělsko - Asturie).

Pensión Casa Cesáreo

8,6

Pensión Casa Cesáreo

Ubytování (Penzion) Pensión Casa Cesáreo. Pensión Casa Cesáreo je obklopen krásnou krajinou přírodní rezervace Somiedo a nabízí výhled na údolí a hory v obci Pola de Somiedo. Penzion má vlastní... Ubytování Pensión Casa Cesáreo se nachází ve městě Pola de Somiedo (Španělsko - Asturie).

Apartamentos Casa Miño

8,6

Apartamentos Casa Miño

Ubytování (Apartmán) Apartamentos Casa Miño. Apartamentos Casa Miño se nachází v obci Pola de Somiedo v přírodní rezervaci Somiedo, hodinu jízdy od Ovieda. Ubytování Apartamentos Casa Miño se nachází ve městě Pola de Somiedo (Španělsko - Asturie).

Hotel Casa Miño

8,5

Hotel Casa Miño

Ubytování (Hotel) Hotel Casa Miño. Hotel Casa Miño se nachází v horské vesnici Pola Somiedo a nabízí restauraci a pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Hotel Casa Miño se nachází ve městě Pola de Somiedo (Španělsko - Asturie).

PENSION CASA MIÑO

8,5

PENSION CASA MIÑO

Ubytování (Penzion) PENSION CASA MIÑO. PENSION CASA MIÑO se nachází v Pola de Somiedo a nabízí restauraci, bar a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Výhled směřuje na hory. Ubytování PENSION CASA MIÑO se nachází ve městě Pola de Somiedo (Španělsko - Asturie).

Hotel Apartamentos El Meirel

8,5

Hotel Apartamentos El Meirel

Ubytování (Hotel) Hotel Apartamentos El Meirel. Hotel Apartamentos El Meirel se nachází ve městě Pola de Somiedo a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a výhled na město. Ubytování Hotel Apartamentos El Meirel se nachází ve městě Pola de Somiedo (Španělsko - Asturie).

Hotel L'Ablana

8,4

Hotel L'Ablana

Ubytování (Hotel) Hotel L'Ablana. Hotel L'Ablana se nachází v malé vesnici v Asturijské krajině, uvnitř přírodní rezervace Somiedo. Nabízí pokoje s výhledem na hory a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Hotel L'Ablana se nachází ve městě Pola de Somiedo (Španělsko - Asturie).

Hotel Rural La Corte

8,2

Hotel Rural La Corte

Ubytování (Penzion) Hotel Rural La Corte. Offering a restaurant, Hotel Rural La Corte is a restored 19th-century farmhouse located in southern Asturias, just 12 km from the AS-227 in Somiedo Nature... Ubytování Hotel Rural La Corte se nachází ve městě Pola de Somiedo (Španělsko - Asturie).

Hostal Parador Peñavera

7,9

Hostal Parador Peñavera

Ubytování (Penzion) Hostal Parador Peñavera. Hostal Parador Peñavera se nachází v Pola de Somiedo a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Za příplatek je k dispozici soukromé parkoviště. Ubytování Hostal Parador Peñavera se nachází ve městě Pola de Somiedo (Španělsko - Asturie).

Hotel Castillo del Alba

7,8

Hotel Castillo del Alba

Ubytování (Hotel) Hotel Castillo del Alba. Hotel Castillo del Alba se nachází v přírodní rezervaci Somiedo s různými turistickými trasami v okolí a nabízí bar a restauraci. Ubytování Hotel Castillo del Alba se nachází ve městě Pola de Somiedo (Španělsko - Asturie).

CASA PEÑA NEGRA

7,7

CASA PEÑA NEGRA

Ubytování (Penzion) CASA PEÑA NEGRA. CASA PEÑA NEGRA se nachází v obci Pola de Somiedo a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Penzion má terasu s výhledem na město, restauraci a bar. Ubytování CASA PEÑA NEGRA se nachází ve městě Pola de Somiedo (Španělsko - Asturie).

Casa rural OSO 4

7,7

Casa rural OSO 4

Ubytování (Venkovský dům) Casa rural OSO 4. Casa rural OSO 4 is located in Pola de Somiedo and offers a bar. Guests staying at this country house have access to a terrace. Ubytování Casa rural OSO 4 se nachází ve městě Pola de Somiedo (Španělsko - Asturie).

Aparatamento Rural El Oso 3

6,7

Aparatamento Rural El Oso 3

Ubytování (Apartmán) Aparatamento Rural El Oso 3. Aparatamento Rural El Oso 3 is located in Pola de Somiedo and offers a bar. Ubytování Aparatamento Rural El Oso 3 se nachází ve městě Pola de Somiedo (Španělsko - Asturie).

Apartamento Rural El Oso 2

6,1

Apartamento Rural El Oso 2

Ubytování (Venkovský dům) Apartamento Rural El Oso 2. Apartamento Rural El Oso 2 is set in Pola de Somiedo and offers a bar. This country house offers free private parking and free WiFi. Ubytování Apartamento Rural El Oso 2 se nachází ve městě Pola de Somiedo (Španělsko - Asturie).