Hledat

Ubytování

CASA EL CARPINTERO Prázdninový dům

11 Calle Damas, 14412 Pedroche, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) CASA EL CARPINTERO. CASA EL CARPINTERO se nachází v Pedroche a nabízí soukromý bazén a bezplatné Wi-Fi. Almadén je vzdálený 39 km. Ubytování CASA EL CARPINTERO se nachází ve městě Pedroche (Španělsko - Andalusie).

Popis ubytování CASA EL CARPINTERO

Prázdninový dům stojí 9 km od Pozoblanca a 46 km od Peñarroya-Pueblonueva. Almadén je vzdálený 39 km. Prázdninový dům má 1 ložnici, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem do zahrady. CASA EL CARPINTERO se nachází v Pedroche a nabízí soukromý bazén a bezplatné Wi-Fi. Hosté si mohou zaplavat ve venkovním bazénu, věnovat se pěší turistice nebo relaxovat v zahradě a využívat gril.

Jiná ubytování ve městě Pedroche

Casa del Cerro

9,8

Casa del Cerro

Ubytování (Venkovský dům) Casa del Cerro. Casa del Cerro se nachází v Pedroche a nabízí soukromý bazén a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je patio a terasa. Ubytování Casa del Cerro se nachází ve městě Pedroche (Španělsko - Andalusie).

Casas Rurales Doña Elvira

Casas Rurales Doña Elvira

Ubytování (Prázdninové domy) Casas Rurales Doña Elvira. Casa Rural Dulcinea is located in Pedroche. This property offers access to free WiFi. Ubytování Casas Rurales Doña Elvira se nachází ve městě Pedroche (Španělsko - Andalusie).