Hledat

Ubytování

CASA DRUNA LEE ; CASA EN EL CAMPO Apartmán

Barrio de abajo 81, 09571 Santa Gadea, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) CASA DRUNA LEE ; CASA EN EL CAMPO. CASA DRUNA LEE; CASA EN EL CAMPO se nachází v Santa Gadea v Kastilii a Leonu a nabízí zahradu. Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Ubytování CASA DRUNA LEE ; CASA EN EL CAMPO se nachází ve městě Santa Gadea (Španělsko - Kastilie a León).

Popis ubytování CASA DRUNA LEE ; CASA EN EL CAMPO

Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Prázdninový dům má TV s plochou obrazovkou a 5 ložnic. Na letiště Santander je to 53 km. Prázdninový dům je vzdálený 50 km od letoviska Santillana del Mar a 47 km od města Cabárceno. Každé ráno se podává vegetariánská a veganská snídaně. CASA DRUNA LEE; CASA EN EL CAMPO se nachází v Santa Gadea v Kastilii a Leonu a nabízí zahradu.

Jiná ubytování ve městě Santa Gadea

LA CASITA / CASA DE CAMPO

9,6

LA CASITA / CASA DE CAMPO

Ubytování (Apartmán) LA CASITA / CASA DE CAMPO. LA CASITA / CASA DE CAMPO se nachází v Santa Gadea a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 47 km od Cabárcena. Ubytování LA CASITA / CASA DE CAMPO se nachází ve městě Santa Gadea (Španělsko - Kastilie a León).

Hotel Rural El Rincón de Gadea

9,3

Hotel Rural El Rincón de Gadea

Ubytování (Penzion) Hotel Rural El Rincón de Gadea. El Rincón de Gadea se nachází ve městě Santa Gadea, 5 minut jízdy od přehrady Ebro. Tento tradiční kamenný dům má okouzlující zahradu a salonek s krbem. Ubytování Hotel Rural El Rincón de Gadea se nachází ve městě Santa Gadea (Španělsko - Kastilie a León).