Hledat

Ubytování

Casa dos Castaños Prázdninový dům

Ardia 34, 36980 O Grove, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa dos Castaños. Casa dos Castaños se nachází v obci O Grove v Galicii a nabízí terasu a výhled do zahrady. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa dos Castaños se nachází ve městě O Grove (Španělsko - Galicie).

Popis ubytování Casa dos Castaños

Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Prázdninový dům má 3 ložnice, TV s plochou obrazovkou a plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou, pračkou, lednicí a sporákem. Na letiště Vigo je to 71 km. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. K dispozici je také gril. Casa dos Castaños se nachází v obci O Grove v Galicii a nabízí terasu a výhled do zahrady.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Domácí zvířata povolena

Jiná ubytování ve městě O Grove

Ático muy luminoso en centro de O Grove

10

Ático muy luminoso en centro de O Grove

Ubytování (Apartmán) Ático muy luminoso en centro de O Grove. Ático muy luminoso en centro de O Grove is set in O Grove. Free WiFi is featured. Ubytování Ático muy luminoso en centro de O Grove se nachází ve městě O Grove (Španělsko - Galicie).

Casa Playa Lavaxeira

10

Casa Playa Lavaxeira

Ubytování (Apartmán) Casa Playa Lavaxeira. Featuring a Jacuzzi, Casa Playa Lavaxeira is located in O Grove. This apartment features a garden, barbecue facilities, free WiFi and free private parking. Ubytování Casa Playa Lavaxeira se nachází ve městě O Grove (Španělsko - Galicie).

Espectacular chalet complejo turístico Raeiros - O Grove

10

Espectacular chalet complejo turístico Raeiros - O Grove

Ubytování (Prázdninový dům) Espectacular chalet complejo turístico Raeiros - O Grove. Espectacular chalet complejo turístico se nachází v obci O Grove, jen 1,2 km od pláže Playa De la Lanzada. Ubytování Espectacular chalet complejo turístico Raeiros - O Grove se nachází ve městě O Grove (Španělsko - Galicie).

A Escalinata Apartamento-Loft

9,9

A Escalinata Apartamento-Loft

Ubytování (Apartmán) A Escalinata Apartamento-Loft. Boasting sea views, A Escalinata Apartamento-Loft features accommodation with a balcony and a coffee machine, around 200 metres from Confin. Ubytování A Escalinata Apartamento-Loft se nachází ve městě O Grove (Španělsko - Galicie).

Casa con Piscina Viña de Millan

9,8

Casa con Piscina Viña de Millan

Ubytování (Prázdninový dům) Casa con Piscina Viña de Millan. Featuring pool views, Casa con Piscina Viña de Millan offers accommodation with an outdoor swimming pool and a patio, around 1.5 km from Confin. Ubytování Casa con Piscina Viña de Millan se nachází ve městě O Grove (Španělsko - Galicie).

Apartamentos Puerto O Grove

9,8

Apartamentos Puerto O Grove

Ubytování (Apartmán) Apartamentos Puerto O Grove. Apartamentos Puerto O Grove se nachází asi 300 metrů od Confinu a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na město. Ubytování Apartamentos Puerto O Grove se nachází ve městě O Grove (Španělsko - Galicie).

APARTEMENTOS PASEO DE LORDELO - 2 Derecha

9,7

APARTEMENTOS PASEO DE LORDELO - 2 Derecha

Ubytování (Apartmán) APARTEMENTOS PASEO DE LORDELO - 2 Derecha. Nachází se v O Grove v Galicii, APARTEMENTOS PASEO DE LORDELO - 2 Derecha má balkon a výhled na moře. Ubytování APARTEMENTOS PASEO DE LORDELO - 2 Derecha se nachází ve městě O Grove (Španělsko - Galicie).

Casa rústica Dolores con amplio jardín

9,7

Casa rústica Dolores con amplio jardín

Ubytování (Prázdninový dům) Casa rústica Dolores con amplio jardín. Casa rústica Dolores con amplio jardín nabízí ubytování se zahradou, asi 1,5 km od A Barrosa. Ubytování Casa rústica Dolores con amplio jardín se nachází ve městě O Grove (Španělsko - Galicie).

Ático Dúplex Isla de la Toja

9,7

Ático Dúplex Isla de la Toja

Ubytování (Apartmán) Ático Dúplex Isla de la Toja. Ático Dúplex Isla de la Toja se nachází asi 1,5 km od Confinu a nabízí výhled na bazén, sezónní venkovní bazén a terasu. Ubytování Ático Dúplex Isla de la Toja se nachází ve městě O Grove (Španělsko - Galicie).

Casa, apartment dúplex independiente

9,7

Casa, apartment dúplex independiente

Ubytování (Apartmán) Casa, apartment dúplex independiente. Casa, apartment dúplex independiente se nachází v obci O Grove, necelý 1 km od Confinu, a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Casa, apartment dúplex independiente se nachází ve městě O Grove (Španělsko - Galicie).

Piso en O Grove

9,6

Piso en O Grove

Ubytování (Apartmán) Piso en O Grove. Situated in O Grove in the Galicia region, Piso en O Grove has a patio. Guests staying at this apartment have access to a balcony. Ubytování Piso en O Grove se nachází ve městě O Grove (Španělsko - Galicie).

Apartamento en Beiramar

9,6

Apartamento en Beiramar

Ubytování (Apartmán) Apartamento en Beiramar. Featuring sea views, Apartamento en Beiramar provides accommodation with a terrace and a coffee machine, around 200 metres from Confin. Ubytování Apartamento en Beiramar se nachází ve městě O Grove (Španělsko - Galicie).

Apartamento Lordelo

9,6

Apartamento Lordelo

Ubytování (Apartmán) Apartamento Lordelo. Featuring sea views, Calle Rua Lordelo n. 16 provides accommodation with a balcony and a coffee machine, around less than 1 km from Confin. Ubytování Apartamento Lordelo se nachází ve městě O Grove (Španělsko - Galicie).

Loft O Grove Centro con Aire Acondicionado y Wifi

9,5

Loft O Grove Centro con Aire Acondicionado y Wifi

Ubytování (Apartmán) Loft O Grove Centro con Aire Acondicionado y Wifi. Set in O Grove in the Galicia region, Loft O Grove Centro con Aire Acondicionado y Wifi has a patio and garden views. Ubytování Loft O Grove Centro con Aire Acondicionado y Wifi se nachází ve městě O Grove (Španělsko - Galicie).

Apartamento completo, amplio, muy iluminado y con plaza de garaje incluida.

9,5

Apartamento completo, amplio, muy iluminado y con plaza de garaje incluida.

Ubytování (Apartmán) Apartamento completo, amplio, muy iluminado y con plaza de garaje incluida.. Featuring city views, Apartamento completo, amplio, muy iluminado y con plaza de garaje incluida. Is located in O Grove, 300 metres from Confin. Ubytování Apartamento completo, amplio, muy iluminado y con plaza de garaje incluida. se nachází ve městě O Grove (Španělsko - Galicie).

Apartamento Isla de la Toja P14

9,5

Apartamento Isla de la Toja P14

Ubytování (Apartmán) Apartamento Isla de la Toja P14. Apartamento Isla de la Toja P14 se nachází asi 1,5 km od Confinu a nabízí výhled na bazén, sezónní venkovní bazén a terasu. Ubytování Apartamento Isla de la Toja P14 se nachází ve městě O Grove (Španělsko - Galicie).

Piso Monte Da Vila

9,5

Piso Monte Da Vila

Ubytování (Apartmán) Piso Monte Da Vila. Piso Monte Da Vila s výhledem na město se nachází v obci O Grove, 450 metrů od Confinu. Ubytování Piso Monte Da Vila se nachází ve městě O Grove (Španělsko - Galicie).

BALEA 62

9,5

BALEA 62

Ubytování (Apartmán) BALEA 62. Offering garden views, BALEA 62 is an accommodation situated in O Grove, 350 metres from Area da Cruz Beach and 2.1 km from Playa De la Lanzada. Ubytování BALEA 62 se nachází ve městě O Grove (Španělsko - Galicie).

Luminoso y Moderno

9,4

Luminoso y Moderno

Ubytování (Apartmán) Luminoso y Moderno. Luminoso y Moderno nabízí ubytování s výhledem na moře, barem a balkonem, asi 250 metrů od Confinu. Výhled směřuje na město. Ubytování Luminoso y Moderno se nachází ve městě O Grove (Španělsko - Galicie).

Apartamento Playa Raeiros

9,4

Apartamento Playa Raeiros

Ubytování (Apartmán) Apartamento Playa Raeiros. Featuring garden views, Apartamento Playa Raeiros provides accommodation with a terrace and a coffee machine, around 2.3 km from Praia da Lanzada. Ubytování Apartamento Playa Raeiros se nachází ve městě O Grove (Španělsko - Galicie).

Casa Soanbra

9,4

Casa Soanbra

Ubytování (Apartmány) Casa Soanbra. Casa Soanbra se nachází v obci O Grove v Galicii, nedaleko Confinu, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Soanbra se nachází ve městě O Grove (Španělsko - Galicie).

Casa Balbina

9,4

Casa Balbina

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Balbina. Located only 500 metres from Confin in O Grove, Casa Balbina provides accommodation equipped with a patio, garden and seasonal outdoor pool. Ubytování Casa Balbina se nachází ve městě O Grove (Španělsko - Galicie).

Apartamento O Grove

9,3

Apartamento O Grove

Ubytování (Apartmán) Apartamento O Grove. Apartamento O Grove se nachází v obci O Grove, necelý 1 km od Confinu, a nabízí výhled na moře. Ubytování Apartamento O Grove se nachází ve městě O Grove (Španělsko - Galicie).

Villa Cuesta

9,3

Villa Cuesta

Ubytování (Chata) Villa Cuesta. Villa Cuesta has pool views, free WiFi and free private parking, set in O Grove, 2.7 km from Praia da Lanzada. Ubytování Villa Cuesta se nachází ve městě O Grove (Španělsko - Galicie).

Casa de Joaquina

9,3

Casa de Joaquina

Ubytování (Prázdninový dům) Casa de Joaquina. Set in O Grove in the Galicia region, Casa de Joaquina has a patio and garden views. Ubytování Casa de Joaquina se nachází ve městě O Grove (Španělsko - Galicie).

Casita da Balea

9,3

Casita da Balea

Ubytování (Prázdninový dům) Casita da Balea. Featuring garden views, Casita da Balea provides accommodation with a terrace and a coffee machine, around 1.5 km from Playa De la Lanzada. Ubytování Casita da Balea se nachází ve městě O Grove (Španělsko - Galicie).

Casa centro o grove con terraza y asador

9,3

Casa centro o grove con terraza y asador

Ubytování (Prázdninový dům) Casa centro o grove con terraza y asador. Casa centro o grove con terraza y asador se nachází v obci O Grove, 450 metrů od Confinu, a nabízí obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Casa centro o grove con terraza y asador se nachází ve městě O Grove (Španělsko - Galicie).

Ático céntrico y funcional con terraza situado frente al Puente de La Toja y al paseo marítimo de O Grove. Ideal para familias o grupos.

9,3

Ático céntrico y funcional con terraza situado frente al Puente de La Toja y al paseo marítimo de O Grove. Ideal para familias o grupos.

Ubytování (Apartmán) Ático céntrico y funcional con terraza situado frente al Puente de La Toja y al paseo marítimo de O Grove. Ideal para familias o grupos.. Ático céntrico y funcional con terraza situado frente al Puente de La Toja y al paseo marítimo de O Grove. Ideal para familias o grupos. Ubytování Ático céntrico y funcional con terraza situado frente al Puente de La Toja y al paseo marítimo de O Grove. Ideal para familias o grupos. se nachází ve městě O Grove (Španělsko - Galicie).

APARTAMENTO PASEO DE LORDELO VISTAS - 4º

9,3

APARTAMENTO PASEO DE LORDELO VISTAS - 4º

Ubytování (Apartmán) APARTAMENTO PASEO DE LORDELO VISTAS - 4º. APARTAMENTO PASEO DE LORDELO VISTAS - 4o se nachází asi 750 metrů od Confinu a nabízí ubytování s balkonem a kávovarem. Ubytování APARTAMENTO PASEO DE LORDELO VISTAS - 4º se nachází ve městě O Grove (Španělsko - Galicie).

Piso en o grove

9,3

Piso en o grove

Ubytování (Apartmán) Piso en o grove. Piso en o grove is set in O Grove, 200 metres from Confin, in an area where fishing can be enjoyed. Ubytování Piso en o grove se nachází ve městě O Grove (Španělsko - Galicie).

APARTAMENTOS PASEO DE LORDELO - 2 Izquierda

9,2

APARTAMENTOS PASEO DE LORDELO - 2 Izquierda

Ubytování (Apartmán) APARTAMENTOS PASEO DE LORDELO - 2 Izquierda. APARTAMENTOS PASEO DE LORDELO - 2 Izquierda se nachází v obci O Grove nedaleko Confinu. Ubytování APARTAMENTOS PASEO DE LORDELO - 2 Izquierda se nachází ve městě O Grove (Španělsko - Galicie).

Vivienda con jardin y acceso a pequeña playa

9,2

Vivienda con jardin y acceso a pequeña playa

Ubytování (Apartmán) Vivienda con jardin y acceso a pequeña playa. Vivienda con jardin y acceso se nachází v obci O Grove, 3 km od pláže Area de Reboredo. a pequeña playa nabízí ubytování s výhledem do zahrady. Ubytování Vivienda con jardin y acceso a pequeña playa se nachází ve městě O Grove (Španělsko - Galicie).

Apartamentos Do Mar

9,2

Apartamentos Do Mar

Ubytování (Apartmán) Apartamentos Do Mar. Featuring city views, Apartamentos Do Mar provides accommodation with a balcony and a coffee machine, around 200 metres from Confin. Ubytování Apartamentos Do Mar se nachází ve městě O Grove (Španělsko - Galicie).

Piso con vistas a la Ría. 6 personas O Grove (Meloxo)

9,2

Piso con vistas a la Ría. 6 personas O Grove (Meloxo)

Ubytování (Apartmán) Piso con vistas a la Ría. 6 personas O Grove (Meloxo). Piso con vistas se nachází v obci O Grove, jen 2,4 km od pláže Mexilloeira. a la Ría. 6 personas O Grove (Meloxo) nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Piso con vistas a la Ría. 6 personas O Grove (Meloxo) se nachází ve městě O Grove (Španělsko - Galicie).

Pensión as Pipas

9,1

Pensión as Pipas

Ubytování (Penzion) Pensión as Pipas. Pensión as Pipas se nachází na pláži v O Grove a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Penzion má rodinné pokoje. Ubytování Pensión as Pipas se nachází ve městě O Grove (Španělsko - Galicie).

PISO MARENTES

9,1

PISO MARENTES

Ubytování (Apartmán) PISO MARENTES. PISO MARENTES is a property located in O Grove near Confin. This property offers access to a balcony and free private parking. Ubytování PISO MARENTES se nachází ve městě O Grove (Španělsko - Galicie).