Hledat

Ubytování

Casa Doña Ligia Venkovský dům

Travesia Ayuntamiento, 7, 05461 Mijares, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Venkovský dům) Casa Doña Ligia. Casa Doña Ligia je venkovský dům v obci Mijares v údolí Tiétar. Nabízí tradiční ubytování s působivým výhledem na okolní kopce a lesy. Ubytování Casa Doña Ligia se nachází ve městě Mijares (Španělsko - Kastilie a León).

Popis ubytování Casa Doña Ligia

Nabízí tradiční ubytování s působivým výhledem na okolní kopce a lesy. Okolí Casa Doña Ligia je ideální pro outdoorové aktivity. Dům má malý salonek s krbem. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu a TV. Ubytování v hotelu Doña Ligia je jednoduché a pohodlné. V okolí je mnoho turistických tras a přírodních bazénů. Dvoupodlažní apartmány mají šikmé dřevěné a kamenné trámy. Casa Doña Ligia je venkovský dům v obci Mijares v údolí Tiétar. Přírodní park Sierra de Gredos je vzdálený pouhých 35 km, jeskyně Águila 28 km a město Ávila necelých 70 km.

Jiná ubytování ve městě Mijares

El rinconcito

9,7

El rinconcito

Ubytování (Apartmán) El rinconcito. El rinconcito se nachází v Mijares a nabízí terasu. 23 km od Arenas de San Pedro. Ubytování El rinconcito se nachází ve městě Mijares (Španělsko - Kastilie a León).

Ático Duplex Mijares

9,3

Ático Duplex Mijares

Ubytování (Venkovský dům) Ático Duplex Mijares. Situated in Mijares in the Castile and Leon region, Ático Duplex Mijares features a terrace and mountain views. Ubytování Ático Duplex Mijares se nachází ve městě Mijares (Španělsko - Kastilie a León).

Hotel Barbacedo

8

Hotel Barbacedo

Ubytování (Hotel) Hotel Barbacedo. Hotel Barbacedo se nachází v údolí Valle del Tietár ve městě Mijares, nedaleko přírodní rezervace Sierra de Gredos. Ubytování Hotel Barbacedo se nachází ve městě Mijares (Španělsko - Kastilie a León).

Chalet individual con piscina en pleno Valle del Tiétar (Gredos)

Chalet individual con piscina en pleno Valle del Tiétar (Gredos)

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet individual con piscina en pleno Valle del Tiétar (Gredos). Chalet individuální con piscina en pleno Valle del Tiétar (Gredos) se nachází ve městě Mijares a nabízí venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Chalet individual con piscina en pleno Valle del Tiétar (Gredos) se nachází ve městě Mijares (Španělsko - Kastilie a León).