Hledat

Ubytování

Casa Deane Prázdninový dům

AV DE LAS ESPECIAS, nº 47, 03191 Pinar de Campoverde, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Deane. Casa Deane se nachází v Pinar de Campoverde a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na jezero. 17 km od města Torrevieja. Ubytování Casa Deane se nachází ve městě Pinar de Campoverde (Španělsko - Valencijské společenství).

Popis ubytování Casa Deane

Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Casa Deane stojí 26 km od Murcie a 30 km od La Manga del Mar Menor. Prázdninový dům má 3 ložnice, satelitní TV a plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou, pračkou, lednicí a sporákem. K dispozici je také gril. Na mezinárodní letiště Region de Murcia je to 27 km. Casa Deane se nachází v Pinar de Campoverde a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na jezero. 17 km od města Torrevieja.

Jiná ubytování ve městě Pinar de Campoverde

Los Dolses Mirador Apartments 2 beds

9,1

Los Dolses Mirador Apartments 2 beds

Ubytování (Apartmány) Los Dolses Mirador Apartments 2 beds. Offering garden views, Los Dolses Mirador Apartments 2 beds in Pinar de Campoverde offers accommodation, a restaurant, an outdoor swimming pool, a garden... Ubytování Los Dolses Mirador Apartments 2 beds se nachází ve městě Pinar de Campoverde (Španělsko - Valencijské společenství).

Villa Mimosa Pinar de Campoverde by Villas&You

Villa Mimosa Pinar de Campoverde by Villas&You

Ubytování (Vila) Villa Mimosa Pinar de Campoverde by Villas&You. Villa Mimosa Pinar de Campoverde by Villas&You se nachází v Pinar de Campoverde a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Villa Mimosa Pinar de Campoverde by Villas&You se nachází ve městě Pinar de Campoverde (Španělsko - Valencijské společenství).

Villa KIP, private pool & jacuzzi surrounded by nature

Villa KIP, private pool & jacuzzi surrounded by nature

Ubytování (Vila) Villa KIP, private pool & jacuzzi surrounded by nature. Villa KIP, soukromý bazén a jacuzzi obklopené přírodou se nachází v Pinar de Campoverde a nabízí ubytování s vlastním bazénem, výhledem do zahrady a... Ubytování Villa KIP, private pool & jacuzzi surrounded by nature se nachází ve městě Pinar de Campoverde (Španělsko - Valencijské společenství).