Hledat

Ubytování

Casa de San Martín Venkovský dům

Calle Única, 1, 22372 San Martín De Solana, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Venkovský dům) Casa de San Martín. Tento venkovský dům nabízí působivé prostředí uprostřed národního parku Ordesa a krásné pokoje s úžasným výhledem na hory. Ubytování Casa de San Martín se nachází ve městě Benasque (Španělsko - Aragonie).

Popis ubytování Casa de San Martín

Město Huesca je vzdálené přibližně 100 km. Řeka Ara je vzdálená necelý 1 km a k jezeru Mediano dojedete za 20 minut. Casa de San Martín má prostorné pokoje zařízené v rustikálním stylu s trámovými stropy, odhalenými kamennými zdmi a dřevěným nábytkem. Má restauraci, atraktivní pozemek a terasu. Na sjezdovky v Sabiñánigu dojedete autem za něco málo přes hodinu. Restaurace hotelu San Martín podává kreativní místní kuchyni. Tento venkovský dům nabízí působivé prostředí uprostřed národního parku Ordesa a krásné pokoje s úžasným výhledem na hory. Podává se zde řada vín Somontano. K dispozici je psací stůl, topení a vlastní koupelna. Nachází se v půvabné hotelové jídelně s krbem a francouzskými dveřmi. Casa de San Martín je obklopen aragonskými Pyrenejemi a má ideální polohu pro pěší turistiku a cykloturistiku.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Bar

Jiná ubytování ve městě Benasque

Terraza de Laball

10

Terraza de Laball

Ubytování (Apartmán) Terraza de Laball. Featuring accommodation with a terrace, terraza de laball is situated in Benasque. Free WiFi is featured. Ubytování Terraza de Laball se nachází ve městě Benasque (Španělsko - Aragonie).

Apartamento IBÓN

10

Apartamento IBÓN

Ubytování (Apartmán) Apartamento IBÓN. Apartamento IBÓN se nachází v Benasque. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartamento IBÓN se nachází ve městě Benasque (Španělsko - Aragonie).

El Benasqués

9,9

El Benasqués

Ubytování (Apartmán) El Benasqués. Set in Benasque in the Aragon region, El Benasqués has a terrace and mountain views. Ubytování El Benasqués se nachází ve městě Benasque (Španělsko - Aragonie).

UP BENASQUE BORDA ALBAR

9,8

UP BENASQUE BORDA ALBAR

Ubytování (Prázdninový dům) UP BENASQUE BORDA ALBAR. Set in Benasque in the Aragon region, UP BENASQUE BORDA ALBAR features a patio and garden views. Ubytování UP BENASQUE BORDA ALBAR se nachází ve městě Benasque (Španělsko - Aragonie).

Casa el Roso

9,8

Casa el Roso

Ubytování (Apartmán) Casa el Roso. Casa el Roso is set in Benasque and offers a terrace. The accommodation is 7 km from Cerler. The apartment also has 2 bathrooms. Ubytování Casa el Roso se nachází ve městě Benasque (Španělsko - Aragonie).

BARDAMINA

9,8

BARDAMINA

Ubytování (Apartmán) BARDAMINA. Featuring a spa bath, BARDAMINA is set in Benasque. The property has mountain views. Ubytování BARDAMINA se nachází ve městě Benasque (Španělsko - Aragonie).

El Acebo de Casa Muria

9,7

El Acebo de Casa Muria

Ubytování (Venkovský dům) El Acebo de Casa Muria. Tento krásný hotel se nachází vysoko v Pyrenejích a nabízí moderní zařízení v kombinaci s původními kamennými prvky a oblouky. Ubytování El Acebo de Casa Muria se nachází ve městě Benasque (Španělsko - Aragonie).

Residencial Valle De Benasque

9,7

Residencial Valle De Benasque

Ubytování (Apartmán) Residencial Valle De Benasque. Set in Benasque, Residencial Valle De Benasque offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Residencial Valle De Benasque se nachází ve městě Benasque (Španělsko - Aragonie).

UP BENASQUE FLOR de NIEVE

9,7

UP BENASQUE FLOR de NIEVE

Ubytování (Apartmán) UP BENASQUE FLOR de NIEVE. Situated 12 km from Llanos del Hospital - Nordic Ski Resort and 5 km from Cerler, Apartamento Flor de Nieve is an apartment with a kitchen in Benasque. Ubytování UP BENASQUE FLOR de NIEVE se nachází ve městě Benasque (Španělsko - Aragonie).

UP BENASQUE El GRITO DE TARZAN

9,7

UP BENASQUE El GRITO DE TARZAN

Ubytování (Apartmány) UP BENASQUE El GRITO DE TARZAN. Situated in Benasque, UP BENASQUE El GRITO DE TARZAN features accommodation with free WiFi and flat-screen TV. Ubytování UP BENASQUE El GRITO DE TARZAN se nachází ve městě Benasque (Španělsko - Aragonie).

Balcondel Turia

9,7

Balcondel Turia

Ubytování (Apartmán) Balcondel Turia. Balcondel Turia is located in Villastar. The accommodation is 48 km from Mora de Rubielos. Ubytování Balcondel Turia se nachází ve městě Benasque (Španělsko - Aragonie).

Tuca de Ixeia-BPirineos

9,7

Tuca de Ixeia-BPirineos

Ubytování (Apartmán) Tuca de Ixeia-BPirineos. Situated in Benasque in the Aragon region, Tuca de Ixeia-BPirineos features a balcony. The property has mountain views and is 7 km from Cerler. Ubytování Tuca de Ixeia-BPirineos se nachází ve městě Benasque (Španělsko - Aragonie).

Precioso Ático con vistas

9,7

Precioso Ático con vistas

Ubytování (Apartmán) Precioso Ático con vistas. Precioso Ático con vistas se nachází v Benasque v Aragonii a nabízí terasu a výhled do zahrady. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Precioso Ático con vistas se nachází ve městě Benasque (Španělsko - Aragonie).

Greco. Benasque.

9,7

Greco. Benasque.

Ubytování (Apartmán) Greco. Benasque.. Situated in Benasque in the Aragon region, Greco. Benasque. Has a balcony and river views. Ubytování Greco. Benasque. se nachází ve městě Benasque (Španělsko - Aragonie).

BPirineos-Perdiguero

9,7

BPirineos-Perdiguero

Ubytování (Apartmán) BPirineos-Perdiguero. BPirineos-Perdiguero se nachází v Benasque v Aragonii a nabízí balkon. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování BPirineos-Perdiguero se nachází ve městě Benasque (Španělsko - Aragonie).

Work Room - kasasbenas

9,6

Work Room - kasasbenas

Ubytování (Apartmán) Work Room - kasasbenas. Work-Room je multifunkční prostor asi 30 m2 se nachází na úrovni ulice a nachází se v srdci krásného města Benasque. Ideální pro páry nebo telecommuting. Ubytování Work Room - kasasbenas se nachází ve městě Benasque (Španělsko - Aragonie).

Hotel Selba d'Ansils

9,6

Hotel Selba d'Ansils

Ubytování (Hotel) Hotel Selba d'Ansils. Offering a peaceful retreat in the Benasque Valley, Selba d'Ansils is a traditional mountain-style house with classic décor and stunning views. Ubytování Hotel Selba d'Ansils se nachází ve městě Benasque (Španělsko - Aragonie).

Estibafreda Lodge Benasque

9,6

Estibafreda Lodge Benasque

Ubytování (Apartmán) Estibafreda Lodge Benasque. Located in Benasque, Estibafreda Lodge Benasque provides accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytování Estibafreda Lodge Benasque se nachází ve městě Benasque (Španělsko - Aragonie).

El Mirador de las Tucas

9,6

El Mirador de las Tucas

Ubytování (Apartmán) El Mirador de las Tucas. El Mirador de las Tucas se nachází v Benasque. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování El Mirador de las Tucas se nachází ve městě Benasque (Španělsko - Aragonie).

Casa Toña

9,5

Casa Toña

Ubytování (Apartmán) Casa Toña. Casa Toña se nachází v Benasque. Ubytování je vzdálené 30 km od Arties. Ubytování Casa Toña se nachází ve městě Benasque (Španělsko - Aragonie).

BATISIELLES

9,5

BATISIELLES

Ubytování (Apartmán) BATISIELLES. Set in Benasque in the Aragon region, BATISIELLES has a patio and mountain views. The property is 7 km from Cerler and free private parking is offered. Ubytování BATISIELLES se nachází ve městě Benasque (Španělsko - Aragonie).

BALLBENAS

9,5

BALLBENAS

Ubytování (Apartmán) BALLBENAS. BALLBENAS is set in Benasque and offers a tennis court. Ubytování BALLBENAS se nachází ve městě Benasque (Španělsko - Aragonie).

Tuca del Mont

9,5

Tuca del Mont

Ubytování (Apartmán) Tuca del Mont. Set in Benasque in the Aragon region, Tuca del Mont features a balcony. Ubytování Tuca del Mont se nachází ve městě Benasque (Španělsko - Aragonie).

Hotel La Neu

9,5

Hotel La Neu

Ubytování (Hotel) Hotel La Neu. Set in Benasque, 6.4 km from Aramon Cerler ski resort, Hotel La Neu offers free WiFi. Ubytování Hotel La Neu se nachází ve městě Benasque (Španělsko - Aragonie).

Apartamento turístico Nievesol 24 - Benasque

9,5

Apartamento turístico Nievesol 24 - Benasque

Ubytování (Apartmán) Apartamento turístico Nievesol 24 - Benasque. Apartamento turístico Nievesol 24 - Benasque se nachází v Benasque. Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyň a balkon. Ubytování Apartamento turístico Nievesol 24 - Benasque se nachází ve městě Benasque (Španělsko - Aragonie).

Apartamentos Petronilla

9,5

Apartamentos Petronilla

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Petronilla. Situated in Benasque, at the heart of the Pyrenees, Apartamentos Petronilla offer free Wi-Fi and feature fully equipped apartments. Ubytování Apartamentos Petronilla se nachází ve městě Benasque (Španělsko - Aragonie).

Casa María

9,5

Casa María

Ubytování (Prázdninový dům) Casa María. Offering free WiFi and pool views, Casa María is an accommodation set in Samper del Salz. Ubytování Casa María se nachází ve městě Benasque (Španělsko - Aragonie).

Ático Dúplex Pico Cerler

9,5

Ático Dúplex Pico Cerler

Ubytování (Apartmán) Ático Dúplex Pico Cerler. Ático Dúplex Pico Cerler is situated in Benasque. The property is 25 km from Vielha, and private parking is offered. Ubytování Ático Dúplex Pico Cerler se nachází ve městě Benasque (Španělsko - Aragonie).

CASA LACAMBRA

9,4

CASA LACAMBRA

Ubytování (Prázdninový dům) CASA LACAMBRA. CASA LACAMBRA se nachází ve městě Boltaña v regionu Aragon a nabízí terasu a výhled na řeku. 31 km od Alquézaru. Ubytování CASA LACAMBRA se nachází ve městě Benasque (Španělsko - Aragonie).

Casa Coronas

9,4

Casa Coronas

Ubytování (Venkovský dům) Casa Coronas. Featuring free Wi-Fi, Casa Coronas offers apartments in a traditional country house in El Pueyo De Araguas. Ubytování Casa Coronas se nachází ve městě Benasque (Španělsko - Aragonie).

Casa Damian del Baile

9,4

Casa Damian del Baile

Ubytování (Venkovský dům) Casa Damian del Baile. Offering a terrace, Casa Damian del Baile is set in Benasque. Llanos del Hospital - Nordic Ski Resort is 11 km away. Free WiFi is available . Ubytování Casa Damian del Baile se nachází ve městě Benasque (Španělsko - Aragonie).

Torres de Vallibierna

9,4

Torres de Vallibierna

Ubytování (Prázdninový dům) Torres de Vallibierna. Offering an outdoor pool, Torres de Vallibierna is located 4 km from the town of Benasque. Linsoles Lake is a 15-minute walk away. Ubytování Torres de Vallibierna se nachází ve městě Benasque (Španělsko - Aragonie).

El Puente

9,4

El Puente

Ubytování (Apartmány) El Puente. Situated in Benasque, 7 km from Cerler, El Puente features a restaurant and free WiFi. Ubytování El Puente se nachází ve městě Benasque (Španělsko - Aragonie).

Casa Vera

9,4

Casa Vera

Ubytování (Penzion) Casa Vera. Casa Vera is located in Allué. The accommodation provides ski storage space, as well as a shared lounge and a garden. Ubytování Casa Vera se nachází ve městě Benasque (Španělsko - Aragonie).

Pleta del Mont Atico

9,4

Pleta del Mont Atico

Ubytování (Apartmán) Pleta del Mont Atico. Situated in Benasque in the Aragon region, Pleta del Mont Atico features a balcony and pool views. Ubytování Pleta del Mont Atico se nachází ve městě Benasque (Španělsko - Aragonie).

Fantásticas vistas

9,4

Fantásticas vistas

Ubytování (Apartmán) Fantásticas vistas. Fantásticas vistas se nachází v Badaguás v regionu Aragon a nabízí balkon. 46 km od Boltaña. Apartmán má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Ubytování Fantásticas vistas se nachází ve městě Benasque (Španělsko - Aragonie).

Apartamento Luana

9,4

Apartamento Luana

Ubytování (Apartmán) Apartamento Luana. Apartamento Luana se nachází ve městě Benasque v regionu Aragon a nabízí balkon a výhled do zahrady. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartamento Luana se nachází ve městě Benasque (Španělsko - Aragonie).

Apartamentos Maladeta

9,4

Apartamentos Maladeta

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Maladeta. Situated in Benasque, Apartamentos Maladeta features accommodation with seating area. Ubytování Apartamentos Maladeta se nachází ve městě Benasque (Španělsko - Aragonie).

La Llardana

9,3

La Llardana

Ubytování (Venkovský dům) La Llardana. Set in Benasque, 8 km from Cerler, La Llardana offers a restaurant and free WiFi. A continental breakfast is available every morning at the country house. Ubytování La Llardana se nachází ve městě Benasque (Španělsko - Aragonie).

Hotel Vallibierna

9,3

Hotel Vallibierna

Ubytování (Hotel) Hotel Vallibierna. Hotel Vallibierna se nachází ve městě Benasque a nabízí restauraci, bar, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Hotel Vallibierna se nachází ve městě Benasque (Španělsko - Aragonie).

Pleta del Mon

9,3

Pleta del Mon

Ubytování (Apartmán) Pleta del Mon. Set in Benasque, Pleta del Mon features self-catering accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Pleta del Mon se nachází ve městě Benasque (Španělsko - Aragonie).

Apartamentos El Rincón de Benás

9,3

Apartamentos El Rincón de Benás

Ubytování (Apartmány) Apartamentos El Rincón de Benás. Housed in a building with exposed stone walls in a pedestrian street in Benasque, in the heart of Pyrenees, Apartamentos El Rincón de Benás offers... Ubytování Apartamentos El Rincón de Benás se nachází ve městě Benasque (Španělsko - Aragonie).

Martina , Estación de Canfranc

9,3

Martina , Estación de Canfranc

Ubytování (Apartmán) Martina , Estación de Canfranc. Martina, Estación de Canfranc se nachází v Canfranc-Estación a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Město Cauterets je vzdálené 36 km. Ubytování Martina , Estación de Canfranc se nachází ve městě Benasque (Španělsko - Aragonie).

Apartamento Piolet - Centro de Benasque - WIFI

9,3

Apartamento Piolet - Centro de Benasque - WIFI

Ubytování (Apartmán) Apartamento Piolet - Centro de Benasque - WIFI. Set in Benasque, Apartamento Piolet - Centro de Benasque - WIFI offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartamento Piolet - Centro de Benasque - WIFI se nachází ve městě Benasque (Španělsko - Aragonie).

Vivienda Benasque Ibonet

9,2

Vivienda Benasque Ibonet

Ubytování (Apartmán) Vivienda Benasque Ibonet. Vivienda Benasque Ibonet se nachází ve městě Benasque v regionu Aragon a nabízí terasu. K dispozici je soukromé parkoviště. Ubytování Vivienda Benasque Ibonet se nachází ve městě Benasque (Španělsko - Aragonie).

BPirineos-Pico de Alba

9,2

BPirineos-Pico de Alba

Ubytování (Apartmán) BPirineos-Pico de Alba. BPirineos-Pico de Alba se nachází v Benasque a nabízí venkovní bazén a výhled do zahrady. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování BPirineos-Pico de Alba se nachází ve městě Benasque (Španělsko - Aragonie).

Apartamentos Casa Roldan

9,2

Apartamentos Casa Roldan

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Casa Roldan. Located in Benasque, 7 km from Cerler, Apartamentos Casa Roldan provides a terrace and free WiFi. Ubytování Apartamentos Casa Roldan se nachází ve městě Benasque (Španělsko - Aragonie).