Hledat

Ubytování

Casa de Pueblo La Pinilla Prázdninový dům

Calle Mayor 10, 30335 La Pinilla, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa de Pueblo La Pinilla. Casa de Pueblo La Pinilla se nachází v La Pinilla a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 28 km od Cartageny. Ubytování Casa de Pueblo La Pinilla se nachází ve městě La Pinilla (Španělsko - Murcie).

Popis ubytování Casa de Pueblo La Pinilla

28 km od Cartageny. Casa de Pueblo La Pinilla se nachází v La Pinilla a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Prázdninový dům má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí, pračku a 2 koupelny s bidetem. Prázdninový dům stojí 37 km od Murcie a 50 km od La Manga del Mar Menor. Mezinárodní letiště Region de Murcia je vzdálené 19 km. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Personál nepřetržitě otevřené recepce hovoří anglicky a španělsky.

Jiná ubytování ve městě La Pinilla

Lovely self contained 1-Bed House in La Pinilla

Lovely self contained 1-Bed House in La Pinilla

Ubytování (Prázdninový dům) Lovely self contained 1-Bed House in La Pinilla. Lovely self located in La Pinilla in the Murcia region, 1-Bed House in La Pinilla má zahradu. Ubytování Lovely self contained 1-Bed House in La Pinilla se nachází ve městě La Pinilla (Španělsko - Murcie).

Apartment with one bedroom in La Pinilla with wonderful mountain view and terrace

Apartment with one bedroom in La Pinilla with wonderful mountain view and terrace

Ubytování (Apartmán) Apartment with one bedroom in La Pinilla with wonderful mountain view and terrace. Apartment with one bedroom in La Pinilla, with wonderful mountain view and terrace is set in Ríofrío de Riaza. The accommodation is 34 km from Sepúlveda. Ubytování Apartment with one bedroom in La Pinilla with wonderful mountain view and terrace se nachází ve městě La Pinilla (Španělsko - Kastilie a León).