Hledat

Ubytování

Casa de Piedras Prázdninový dům

32 Calle Rosas, 21208 Cortelazor, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa de Piedras. Casa de Piedras se nachází v Cortelazoru a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Nabízí výhled na hory a stojí 17 km od Cortegany. Ubytování Casa de Piedras se nachází ve městě Cortelazor (Španělsko - Andalusie).

Popis ubytování Casa de Piedras

Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Na letiště Sevilla je to 86 km. Tento prázdninový dům má 1 ložnici, kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, TV s plochou obrazovkou, posezení a 1 koupelnu se sprchou. Nabízí výhled na hory a stojí 17 km od Cortegany. Prázdninový dům stojí 7 km od Araceny a 45 km od města Jerez de los Caballeros. Casa de Piedras se nachází v Cortelazoru a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. V okolí se lze věnovat cyklistice.

Jiná ubytování ve městě Cortelazor

Valle del Arroyo Casas Rurales - B&B

9,9

Valle del Arroyo Casas Rurales - B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Valle del Arroyo Casas Rurales - B&B. Offering an outdoor pool and terrace, Valle del Arroyo Casas Rurales - B&B is located in Cortelazor. This adults-only property offers free WiFi. Ubytování Valle del Arroyo Casas Rurales - B&B se nachází ve městě Cortelazor (Španělsko - Andalusie).

CERCADO DE ARRIBA

9,5

CERCADO DE ARRIBA

Ubytování (Apartmán) CERCADO DE ARRIBA. Boasting a spa bath, CERCADO DE ARRIBA is situated in Cortelazor. The air-conditioned accommodation is 10 km from Fuenteheridos. Ubytování CERCADO DE ARRIBA se nachází ve městě Cortelazor (Španělsko - Andalusie).

Casa Annette

9,2

Casa Annette

Ubytování (Bed and breakfast) Casa Annette. Featuring a shared terrace with barbecue facilities, Casa Annette is located in Cortelazor. Ubytování Casa Annette se nachází ve městě Cortelazor (Španělsko - Andalusie).

La Flamenca Inn

9

La Flamenca Inn

Ubytování (Venkovský dům) La Flamenca Inn. Decorated with restored Victorian-era antiques, La Flamenca Inn is located in Cortelazor. Ubytování La Flamenca Inn se nachází ve městě Cortelazor (Španělsko - Andalusie).

Finca El Chaparral

8,7

Finca El Chaparral

Ubytování (Venkovský dům) Finca El Chaparral. Set within Sierra de Aracena y Picos de Aroche Nature Reserve, Finca El Chaparral offers a beautiful setting outside Cortelazor. Ubytování Finca El Chaparral se nachází ve městě Cortelazor (Španělsko - Andalusie).

Posada Matadero

8,4

Posada Matadero

Ubytování (Venkovský dům) Posada Matadero. Posada Matadero se nachází v Cortelazoru a nabízí restauraci, bar, sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Do Cortegany je to 17 km. Ubytování Posada Matadero se nachází ve městě Cortelazor (Španělsko - Andalusie).