Hledat

Ubytování

Casa de Piedra Apartmán

23540 Torres, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Casa de Piedra. Casa de Piedra se nachází ve městě Torres. Úbeda leží 31 km daleko. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa de Piedra se nachází ve městě Torres (Španělsko - Andalusie).

Popis ubytování Casa de Piedra

Úbeda leží 31 km daleko. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Apartmán má 3 ložnice, TV a plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou, pračkou, lednicí a varnou deskou. Casa de Piedra se nachází ve městě Torres. Letiště Federico Garcia Lorca Granada-Jaen je vzdálené 67 km. Apartmán stojí 24 km od Jaénu a 48 km od Cazorly.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén
  • Domácí zvířata povolena

Jiná ubytování ve městě Torres

Casa Jurinea

9,3

Casa Jurinea

Ubytování (Venkovský dům) Casa Jurinea. Casa Jurinea is in Andalucía’s Sierra de Mágina Nature Reserve, 40 minutes’ drive from Jaén. Ubytování Casa Jurinea se nachází ve městě Torres (Španělsko - Andalusie).

La Casita

9,2

La Casita

Ubytování (Prázdninový dům) La Casita. Surrounded by large and beautiful gardens and offering a private pool and barbecue facilities, this rustic-style 3-bedroom house is located in Torres, at... Ubytování La Casita se nachází ve městě Torres (Španělsko - Andalusie).

Casas Rurales Cortijos el Encinar

9,1

Casas Rurales Cortijos el Encinar

Ubytování (Venkovský dům) Casas Rurales Cortijos el Encinar. Set in the Sierra Magina Nature Reserve, Cortijos El Encinar includes 4 independent country houses with a garden and terrace and shared pool. Ubytování Casas Rurales Cortijos el Encinar se nachází ve městě Torres (Španělsko - Andalusie).

Cabañas Imagina

8,9

Cabañas Imagina

Ubytování (Venkovský dům) Cabañas Imagina. Imagina Cabañas has an outdoor swimming pool with spectacular views over the Guadalquivir Valley. Ubytování Cabañas Imagina se nachází ve městě Torres (Španělsko - Andalusie).

Hotel Rural Puerto Mágina

7,6

Hotel Rural Puerto Mágina

Ubytování (Venkovský dům) Hotel Rural Puerto Mágina. Hotel Rural Puerto Mágina se nachází na krásném místě v srdci přírodního parku Sierra Magina. Ubytování Hotel Rural Puerto Mágina se nachází ve městě Torres (Španělsko - Andalusie).

Amazing home in Torres with Outdoor swimming pool and 3 Bedrooms

Amazing home in Torres with Outdoor swimming pool and 3 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Amazing home in Torres with Outdoor swimming pool and 3 Bedrooms. Amazing home in Torres se nachází v Torres v Andalusii a nabízí venkovní bazén, 3 ložnice, terasu a výhled na hory. Úbeda leží 31 km daleko. Ubytování Amazing home in Torres with Outdoor swimming pool and 3 Bedrooms se nachází ve městě Torres (Španělsko - Andalusie).

Casa Jurinea Torres by Ruralidays

Casa Jurinea Torres by Ruralidays

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Jurinea Torres by Ruralidays. Casa Jurinea Torres by Ruralidays se nachází v Torres a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a gril. 31 km od Úbedy. Ubytování Casa Jurinea Torres by Ruralidays se nachází ve městě Torres (Španělsko - Andalusie).

Awesome home in Torres with WiFi, Outdoor swimming pool and 3 Bedrooms

Awesome home in Torres with WiFi, Outdoor swimming pool and 3 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Awesome home in Torres with WiFi, Outdoor swimming pool and 3 Bedrooms. Amazing home in Torres se nachází v Torres a nabízí ubytování s Wi-Fi, venkovním bazénem a 3 ložnicemi, terasou a bezplatným Wi-Fi. 28 km od Úbedy. Ubytování Awesome home in Torres with WiFi, Outdoor swimming pool and 3 Bedrooms se nachází ve městě Torres (Španělsko - Andalusie).

Los Bonsáis

Los Bonsáis

Ubytování (Apartmán) Los Bonsáis. Situated in Torres in the Andalucía region, Los Bonsáis features a patio and garden views. Offering free WiFi, the property also has a garden and a... Ubytování Los Bonsáis se nachází ve městě Torres (Španělsko - Andalusie).

Casa Jurinea Alzar Torres by Ruralidays

Casa Jurinea Alzar Torres by Ruralidays

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Jurinea Alzar Torres by Ruralidays. Casa Jurinea Alzar Torres by Ruralidays se nachází v Torresu a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a gril. 30 km od Úbedy. Ubytování Casa Jurinea Alzar Torres by Ruralidays se nachází ve městě Torres (Španělsko - Andalusie).

Villa Rosario

Villa Rosario

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Rosario. Villa Rosario is set in Torres and offers a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge and a garden. Ubytování Villa Rosario se nachází ve městě Torres (Španělsko - Andalusie).

Awesome apartment in Torres with Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms

Awesome apartment in Torres with Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Awesome apartment in Torres with Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms. Amazing apartment in Torres with Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms se nachází v Torresu a nabízí zahradu a terasu. Úbeda leží 31 km daleko. Ubytování Awesome apartment in Torres with Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms se nachází ve městě Torres (Španělsko - Andalusie).