Hledat

Ubytování

Casa de Paleo Prázdninový dům

Rúa Congostra de Paleo, 27715 Rinlo, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa de Paleo. Casa de Paleo se nachází v Rinlu. Do Fozu je to 12 km. Ubytování Casa de Paleo se nachází ve městě Rinlo (Španělsko - Galicie).

Popis ubytování Casa de Paleo

Do Fozu je to 12 km. Casa de Paleo se nachází v Rinlu. Prázdninový dům stojí 6 km od Ribadea a 41 km od Viveira. Nechybí ani ložní prádlo a ručníky. Na letiště Asturias je to 86 km. Prázdninový dům má 2 ložnice, kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí a 1 koupelnu s vanou nebo sprchou, fénem a pračkou.

Jiná ubytování ve městě Rinlo

RinloCosta Camping

9,6

RinloCosta Camping

Ubytování (Kemp) RinloCosta Camping. RinloCosta Camping se nachází v Rinlu a nabízí výhled do zahrady, sezónní venkovní bazén, bar, sdílený lounge, zahradu a terasu. Ubytování RinloCosta Camping se nachází ve městě Rinlo (Španělsko - Galicie).

Casa da Ferreira

9,5

Casa da Ferreira

Ubytování (Prázdninový dům) Casa da Ferreira. Boasting accommodation with a balcony, Casa da Ferreira is situated in Rinlo. The holiday home features river views and is 34 km from Taramundi. Ubytování Casa da Ferreira se nachází ve městě Rinlo (Španělsko - Galicie).

Casa de abaixo

9,5

Casa de abaixo

Ubytování (Apartmán) Casa de abaixo. Situated in Rinlo in the Galicia region, Casa de abaixo features a patio. The accommodation is 34 km from Taramundi. Ubytování Casa de abaixo se nachází ve městě Rinlo (Španělsko - Galicie).

Apartamentos Turísticos Casa Dina

9,5

Apartamentos Turísticos Casa Dina

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Turísticos Casa Dina. Set in Rinlo in the Galicia region, Apartamentos Turísticos Casa Dina offers accommodation with free private parking. Ubytování Apartamentos Turísticos Casa Dina se nachází ve městě Rinlo (Španělsko - Galicie).

Casa fonte da pena

9

Casa fonte da pena

Ubytování (Prázdninový dům) Casa fonte da pena. Situated in Rinlo in the Galicia region, Casa fonte da pena has a balcony. The accommodation is 34 km from Taramundi. Ubytování Casa fonte da pena se nachází ve městě Rinlo (Španělsko - Galicie).

Porto de Rinlo

8,1

Porto de Rinlo

Ubytování (Penzion) Porto de Rinlo. Porto de Rinlo se nachází na pobřeží Galície, v blízkosti Ribadea. Ubytování Porto de Rinlo se nachází ve městě Rinlo (Španělsko - Galicie).

Casa da Granxeira

7,1

Casa da Granxeira

Ubytování (Prázdninový dům) Casa da Granxeira. Casa da Granxeira se nachází na pláži v Rinlu a nabízí bezplatné Wi-Fi. 26 km od města Burela de Cabo. Ubytování Casa da Granxeira se nachází ve městě Rinlo (Španělsko - Galicie).

Casa de arriba

Casa de arriba

Ubytování (Apartmán) Casa de arriba. Casa de arriba is situated in Rinlo. The apartment features garden views and is 6 km from Ribadeo. The apartment comes with a flat-screen TV. Ubytování Casa de arriba se nachází ve městě Rinlo (Španělsko - Galicie).

Casa do Roxo de Rinlo Nº REGISTRO VUT-LU-00706

Casa do Roxo de Rinlo Nº REGISTRO VUT-LU-00706

Ubytování (Prázdninový dům) Casa do Roxo de Rinlo Nº REGISTRO VUT-LU-00706. Featuring accommodation with a patio, Casa do Roxo de Rinlo Nº REGISTRO VUT-LU-00706 is located in Rinlo. Ubytování Casa do Roxo de Rinlo Nº REGISTRO VUT-LU-00706 se nachází ve městě Rinlo (Španělsko - Galicie).

Belvedere with sea views

Belvedere with sea views

Ubytování (Prázdninový dům) Belvedere with sea views. Belvedere with sea views se nachází na pláži v Rinlu a nabízí bezplatné Wi-Fi. Do Fozu je to 12 km. Ubytování Belvedere with sea views se nachází ve městě Rinlo (Španělsko - Galicie).

Casa da Moura

Casa da Moura

Ubytování (Prázdninový dům) Casa da Moura. Set in Rinlo in the Galicia region, Casa da Moura features a garden. The holiday home has garden views and is 34 km from Taramundi. Ubytování Casa da Moura se nachází ve městě Rinlo (Španělsko - Galicie).