Hledat

Ubytování

Casa de mi Padre Vila

Carrer Freixe le, 24, 03720 Benissa, Alacant, Spain, 03720 Casas de Torrat, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Vila) Casa de mi Padre. Casa de mi Padre se nachází asi 600 metrů od pláže La Fustera a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Casa de mi Padre se nachází ve městě Benisanó (Španělsko - Valencijské společenství).

Popis ubytování Casa de mi Padre

Vila má 3 ložnice a kuchyň s myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Na letiště Alicante je to 70 km. Vila stojí 800 metrů od pláže Cala Pinets a 1 km od pláže Cala de la Llobella. Casa de mi Padre se nachází asi 600 metrů od pláže La Fustera a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Toto ubytování se nachází 11 minut chůze od pláže.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén

Jiná ubytování ve městě Benisanó

Villa Aloe. Máxima tranquilidad.

9,4

Villa Aloe. Máxima tranquilidad.

Ubytování (Vila) Villa Aloe. Máxima tranquilidad.. Villa Aloe se nachází v Benisse, 1,5 km od pláže Cala Baladrar a 1,6 km od pláže Cala Advocat. Máxima sedativa. Ubytování Villa Aloe. Máxima tranquilidad. se nachází ve městě Benisanó (Španělsko - Valencijské společenství).

LA MAR - Managed by Almarina

9,4

LA MAR - Managed by Almarina

Ubytování (Vila) LA MAR - Managed by Almarina. LA MAR - Managed by Almarina se nachází v Benisse a nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou a výhledem na bazén. Ubytování LA MAR - Managed by Almarina se nachází ve městě Benisanó (Španělsko - Valencijské společenství).

Villa Casablanca

9,4

Villa Casablanca

Ubytování (Vila) Villa Casablanca. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, sea view and a patio, Villa Casablanca is set in Fanadix. Ubytování Villa Casablanca se nachází ve městě Benisanó (Španělsko - Valencijské společenství).

Hotel Restaurant Baladrar

9,3

Hotel Restaurant Baladrar

Ubytování (Hotel) Hotel Restaurant Baladrar. Hotel Restaurant Baladrar se nachází v letovisku Benissa, 250 metrů od pláže Cala Baladrar, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a... Ubytování Hotel Restaurant Baladrar se nachází ve městě Benisanó (Španělsko - Valencijské společenství).

Casa los Delfines

9,1

Casa los Delfines

Ubytování (Prázdninový dům) Casa los Delfines. Situated within the Benissa Coast district in Benissa, Casa los Delfines has air conditioning, a patio, and pool views. Ubytování Casa los Delfines se nachází ve městě Benisanó (Španělsko - Valencijské společenství).

Casa Victoria

9

Casa Victoria

Ubytování (Vila) Casa Victoria. Casa Victoria se nachází v Benisse, 1,2 km od pláže Cala Advocat a pláže Cala Baladrar. Ubytování Casa Victoria se nachází ve městě Benisanó (Španělsko - Valencijské společenství).

Casa Amarilla

8

Casa Amarilla

Ubytování (Vila) Casa Amarilla. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a terrace, Casa Amarilla is situated in Benissa. Ubytování Casa Amarilla se nachází ve městě Benisanó (Španělsko - Valencijské společenství).

Hotel Rioja

7,7

Hotel Rioja

Ubytování (Hotel) Hotel Rioja. This traditional-style hotel lies in the small town of Benisanó, in the countryside outside of Valencia. Ubytování Hotel Rioja se nachází ve městě Benisanó (Španělsko - Valencijské společenství).

VH CostaBlanca - EVA

7,7

VH CostaBlanca - EVA

Ubytování (Vila) VH CostaBlanca - EVA. Featuring pool views, EVA offers accommodation with a balcony and a kettle, around 450 metres from La Fustera Beach. Ubytování VH CostaBlanca - EVA se nachází ve městě Benisanó (Španělsko - Valencijské společenství).

Finca Fustera - charming villa with private pool in Benissa

7,5

Finca Fustera - charming villa with private pool in Benissa

Ubytování (Vila) Finca Fustera - charming villa with private pool in Benissa. Finca Fustera - okouzlující vila se soukromým bazénem se nachází v Benisse na pobřeží Benissy, v blízkosti pláže La Fustera. Ubytování Finca Fustera - charming villa with private pool in Benissa se nachází ve městě Benisanó (Španělsko - Valencijské společenství).

Casa de mi Padre Full Access

Casa de mi Padre Full Access

Ubytování (Vila) Casa de mi Padre Full Access. Casa de mi Padre Full Access se nachází asi 600 metrů od pláže La Fustera a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Casa de mi Padre Full Access se nachází ve městě Benisanó (Španělsko - Valencijské společenství).

Holiday Villa Casa Verano Eterno

Holiday Villa Casa Verano Eterno

Ubytování (Vila) Holiday Villa Casa Verano Eterno. Holiday Villa Casa Verano Eterno se nachází 750 metrů od pláže Cala de la Llobella a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do... Ubytování Holiday Villa Casa Verano Eterno se nachází ve městě Benisanó (Španělsko - Valencijské společenství).

Villa Andes

Villa Andes

Ubytování (Vila) Villa Andes. Villa Andes se nachází asi 550 metrů od pláže La Fustera a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Villa Andes se nachází ve městě Benisanó (Španělsko - Valencijské společenství).

Villa Patri

Villa Patri

Ubytování (Vila) Villa Patri. Boasting pool views, Villa Patri features accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a balcony, around 500 metres from Cala Pinets Beach. Ubytování Villa Patri se nachází ve městě Benisanó (Španělsko - Valencijské společenství).

VH CostaBlanca - EL HORIZONTE

VH CostaBlanca - EL HORIZONTE

Ubytování (Vila) VH CostaBlanca - EL HORIZONTE. VH CostaBlanca - EL HORIZONTE se nachází v Benisse a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na moře. Pláž Cala Pinets je vzdálená 2,5 km. Ubytování VH CostaBlanca - EL HORIZONTE se nachází ve městě Benisanó (Španělsko - Valencijské společenství).

VH CostaBlanca - AMANECER

VH CostaBlanca - AMANECER

Ubytování (Vila) VH CostaBlanca - AMANECER. VH CostaBlanca - AMANECER se nachází asi 250 metrů od pláže La Fustera a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na moře. Ubytování VH CostaBlanca - AMANECER se nachází ve městě Benisanó (Španělsko - Valencijské společenství).

Diana - pretty holiday property with garden and private pool in Benissa

Diana - pretty holiday property with garden and private pool in Benissa

Ubytování (Vila) Diana - pretty holiday property with garden and private pool in Benissa. Set within the Benissa Coast district in Benissa, Diana - pretty holiday property with garden and private pool in Benissa has air conditioning, a patio,... Ubytování Diana - pretty holiday property with garden and private pool in Benissa se nachází ve městě Benisanó (Španělsko - Valencijské společenství).

Holiday Home Benissa - COC01103a-FYA

Holiday Home Benissa - COC01103a-FYA

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Benissa - COC01103a-FYA. Offering a garden, Holiday Home Benissa - COC01103a-FYA is situated in the Benissa Coast district in Benissa. Ubytování Holiday Home Benissa - COC01103a-FYA se nachází ve městě Benisanó (Španělsko - Valencijské společenství).

Los Terribles - sea view villa with private pool in Benissa

Los Terribles - sea view villa with private pool in Benissa

Ubytování (Vila) Los Terribles - sea view villa with private pool in Benissa. Los Terribles - sea view villa with private pool se nachází v Benisse, 500 metrů od pláže Cala Baladrar a necelý 1 km od pláže Cala Advocat. Ubytování Los Terribles - sea view villa with private pool in Benissa se nachází ve městě Benisanó (Španělsko - Valencijské společenství).

Nicole - villa with great views and private pool in Benissa

Nicole - villa with great views and private pool in Benissa

Ubytování (Vila) Nicole - villa with great views and private pool in Benissa. Nicole - villa with great views and private pool in Benissa is set in Benissa and offers a terrace. Complimentary WiFi is available. Ubytování Nicole - villa with great views and private pool in Benissa se nachází ve městě Benisanó (Španělsko - Valencijské společenství).

Finca El León

Finca El León

Ubytování (Prázdninový dům) Finca El León. Finca El León se nachází v Benisse, 1,5 km od pláže Cala de la Llobella a 1,6 km od pláže Cala Pinets. Ubytování Finca El León se nachází ve městě Benisanó (Španělsko - Valencijské společenství).

A l'Ombra

A l'Ombra

Ubytování (Vila) A l'Ombra. A l'Ombra se nachází na pobřeží Benissy, v blízkosti pláže Cala Baladrar. Nabízí venkovní bazén a pračku. Ubytování A l'Ombra se nachází ve městě Benisanó (Španělsko - Valencijské společenství).

Villa Montemar CostaBlancaDreams

Villa Montemar CostaBlancaDreams

Ubytování (Vila) Villa Montemar CostaBlancaDreams. Featuring pool views, Villa Montemar CostaBlancaDreams offers accommodation with an outdoor swimming pool and a terrace, around 2. Ubytování Villa Montemar CostaBlancaDreams se nachází ve městě Benisanó (Španělsko - Valencijské společenství).

Finca Los Monteros

Finca Los Monteros

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Los Monteros. Finca Los Monteros se nachází v Benisse a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na hory. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Finca Los Monteros se nachází ve městě Benisanó (Španělsko - Valencijské společenství).

Marina

Marina

Ubytování (Apartmán) Marina. Marina se nachází v Benisse a nabízí venkovní bazén, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování Marina se nachází ve městě Benisanó (Španělsko - Valencijské společenství).

Villa Margarita

Villa Margarita

Ubytování (Vila) Villa Margarita. Villa Margarita se nachází ve čtvrti Benissa Coast v Casas de Torrat, 650 metrů od pláže La Fustera, necelý 1 km od pláže Cala Pinets a 13 minut chůze od... Ubytování Villa Margarita se nachází ve městě Benisanó (Španělsko - Valencijské společenství).

Villa with private HEATED pool

Villa with private HEATED pool

Ubytování (Vila) Villa with private HEATED pool. Villa with private HEATED pool se nachází asi 450 metrů od pláže La Fustera a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Villa with private HEATED pool se nachází ve městě Benisanó (Španělsko - Valencijské společenství).

Estrella - holiday home with stunning views and private pool in Benissa

Estrella - holiday home with stunning views and private pool in Benissa

Ubytování (Vila) Estrella - holiday home with stunning views and private pool in Benissa. Prázdninový dům Estrella se nachází v Benisse, 250 metrů od pláže Cala Baladrar a 600 metrů od pláže Cala Advocat. Ubytování Estrella - holiday home with stunning views and private pool in Benissa se nachází ve městě Benisanó (Španělsko - Valencijské společenství).