Hledat

Ubytování

Casa de Madera Vila

Parade de caserone, 208, 29715 Sedella, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Vila) Casa de Madera. Casa de Madera se nachází v obci Sedella a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. 18 km od města Nerja. Ubytování Casa de Madera se nachází ve městě Sedella (Španělsko - Andalusie).

Popis ubytování Casa de Madera

Ubytování je vzdálené 37 km od Málagy a 48 km od Torremolinos. Letiště Federico Garcia Lorca Granada-Jaen je vzdáleno 44 km. K dispozici je také gril. Vila má 2 ložnice, satelitní TV a plně vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou, lednicí, pračkou, sporákem a varnou deskou. 18 km od města Nerja. Casa de Madera poskytuje přímý přístup na sjezdovku a v okolí se můžete věnovat lyžování. Casa de Madera se nachází v obci Sedella a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Jiná ubytování ve městě Sedella

Bed and Breakfast Lagabella

9,6

Bed and Breakfast Lagabella

Ubytování (Bed and breakfast) Bed and Breakfast Lagabella. Situated in Sedella, 42 km from Torrox Costa, Bed and Breakfast Lagabella features a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Bed and Breakfast Lagabella se nachází ve městě Sedella (Španělsko - Andalusie).

Casa Siete Arcos

9,5

Casa Siete Arcos

Ubytování (Vila) Casa Siete Arcos. Set in Sedella, Casa Siete Arcos offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Casa Siete Arcos se nachází ve městě Sedella (Španělsko - Andalusie).

Casa Mula

9,4

Casa Mula

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Mula. Situated in Sedella, Casa Mula features accommodation with a balcony and free WiFi. The holiday home has city views and is 32 km from Torrox Costa. Ubytování Casa Mula se nachází ve městě Sedella (Španělsko - Andalusie).

Finca Mariposa

9

Finca Mariposa

Ubytování (Apartmány) Finca Mariposa. Finca Sedella se nachází ve městě Sedella, 38 km od Málagy a 48 km od Torremolinos, a nabízí sezónní venkovní bazén a výhled na hory. Ubytování Finca Mariposa se nachází ve městě Sedella (Španělsko - Andalusie).

Stunning home in Sedella with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms

Stunning home in Sedella with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Stunning home in Sedella with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms. Stunning home in Sedella with Outdoor swimming pool, Wi-Fi a 3 Bedrooms se nachází v Sedelle a nabízí soukromý bazén a výhled na hory. Ubytování Stunning home in Sedella with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms se nachází ve městě Sedella (Španělsko - Andalusie).

Casa Petunia Sedella

Casa Petunia Sedella

Ubytování (Vila) Casa Petunia Sedella. Casa Petunia Sedella is located in Sedella and offers a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 21 km from Nerja. Ubytování Casa Petunia Sedella se nachází ve městě Sedella (Španělsko - Andalusie).

Casa Acacia Sedella

Casa Acacia Sedella

Ubytování (Vila) Casa Acacia Sedella. Located in Sedella in the Andalucía region, Casa Acacia Sedella has a garden. Guests may enjoy free WiFi throughout the property. Ubytování Casa Acacia Sedella se nachází ve městě Sedella (Španělsko - Andalusie).

EXCLUSIVA Casa Mezquita - Pueblo Relax Senderismo

EXCLUSIVA Casa Mezquita - Pueblo Relax Senderismo

Ubytování (Chata) EXCLUSIVA Casa Mezquita - Pueblo Relax Senderismo. Located in Sedella in the Andalucía region, EXCLUSIVA Casa Mezquita - Pueblo Relax Senderismo has a balcony and city views. Ubytování EXCLUSIVA Casa Mezquita - Pueblo Relax Senderismo se nachází ve městě Sedella (Španělsko - Andalusie).