Hledat

Ubytování

Casa de Lozano y Rueda Venkovský dům

Cerro de Carmona-la molineta cerro de carmona, 30440 Moratalla, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Venkovský dům) Casa de Lozano y Rueda. Casa de Lozano y Rueda se nachází v Moratalle a nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou a výhledem do zahrady. Ubytování Casa de Lozano y Rueda se nachází ve městě Moratalla (Španělsko - Murcie).

Popis ubytování Casa de Lozano y Rueda

Pro děti je připraveno dětské hřiště. Hosté si mohou zaplavat ve venkovním bazénu, věnovat se pěší turistice nebo relaxovat v zahradě. Ručníky a ložní prádlo jsou k dispozici za příplatek. Na mezinárodní letiště Region de Murcia je to 100 km. Casa de Lozano y Rueda se nachází v Moratalle a nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou a výhledem do zahrady. Tento venkovský dům má 4 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, satelitní TV s plochou obrazovkou, plně vybavenou kuchyň a balkon s výhledem na bazén. Casa de Lozano y Rueda stojí 39 km od Hellínu a 40 km od Ciezy. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Jiná ubytování ve městě Moratalla

Andrevia del carmen, agradable casa rural.

10

Andrevia del carmen, agradable casa rural.

Ubytování (Prázdninový dům) Andrevia del carmen, agradable casa rural.. Andrevia del carmen, agradable casa rural. Nabízí ubytování s vlastním bazénem, terasou a výhledem do zahrady. Ubytování Andrevia del carmen, agradable casa rural. se nachází ve městě Moratalla (Španělsko - Murcie).

Casa rural miralmonte

10

Casa rural miralmonte

Ubytování (Venkovský dům) Casa rural miralmonte. Casa rural miralmonte se nachází v Moratalle a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Casa rural miralmonte se nachází ve městě Moratalla (Španělsko - Murcie).

El Portal

9,5

El Portal

Ubytování (Prázdninový dům) El Portal. Situated in Moratalla, El Portal features accommodation with a balcony and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 45 km from Letur. Ubytování El Portal se nachází ve městě Moratalla (Španělsko - Murcie).

Alojamientos Rurales El Salero

9,4

Alojamientos Rurales El Salero

Ubytování (Venkovský dům) Alojamientos Rurales El Salero. Situated in Moratalla, 35 km from Letur, Alojamientos Rurales El Salero features a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Alojamientos Rurales El Salero se nachází ve městě Moratalla (Španělsko - Murcie).

Cortijo Los Gorros

9,4

Cortijo Los Gorros

Ubytování (Venkovský dům) Cortijo Los Gorros. Situated in Moratalla in the Murcia region, Cortijo Los Gorros has a balcony and garden views. Ubytování Cortijo Los Gorros se nachází ve městě Moratalla (Španělsko - Murcie).

Casa Rural en Moratalla

9,3

Casa Rural en Moratalla

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural en Moratalla. Located in Moratalla in the Murcia region, Casa Rural en Moratalla has a balcony and city views. The air-conditioned accommodation is 43 km from Ayna. Ubytování Casa Rural en Moratalla se nachází ve městě Moratalla (Španělsko - Murcie).

CASA RURAL REVOLCADORES

9,2

CASA RURAL REVOLCADORES

Ubytování (Prázdninový dům) CASA RURAL REVOLCADORES. CASA RURAL REVOLCADORES is situated in Inazares and offers a shared lounge and a terrace. The accommodation is 26 km from Nerpio. Ubytování CASA RURAL REVOLCADORES se nachází ve městě Moratalla (Španělsko - Murcie).

Aldea Los Odres Cabañas

9,2

Aldea Los Odres Cabañas

Ubytování (Venkovský dům) Aldea Los Odres Cabañas. Aldea Los Odres Cabañas se nachází v Moratalle a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Aldea Los Odres Cabañas se nachází ve městě Moratalla (Španělsko - Murcie).

Casa Trotamundos

8,9

Casa Trotamundos

Ubytování (Apartmán) Casa Trotamundos. Casa Trotamundos is set in Moratalla and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Casa Trotamundos se nachází ve městě Moratalla (Španělsko - Murcie).

Finca La Celada

8,9

Finca La Celada

Ubytování (Venkovský dům) Finca La Celada. Finca La Celada is set in a valley surrounded by pine trees and mountains, a 10-minute drive from Moratalla. Ubytování Finca La Celada se nachází ve městě Moratalla (Španělsko - Murcie).

casa guardarrios

8,5

casa guardarrios

Ubytování (Prázdninový dům) casa guardarrios. Situated in Moratalla in the Murcia region, casa guardarrios has a terrace and garden views. Free WiFi is provided. Ubytování casa guardarrios se nachází ve městě Moratalla (Španělsko - Murcie).

Magnífica casa de pueblo con todas las comodidades

8

Magnífica casa de pueblo con todas las comodidades

Ubytování (Prázdninový dům) Magnífica casa de pueblo con todas las comodidades. Magnífica casa de pueblo con todas las comodidades se nachází v Moratalle. 42 km od Ciezy. Ubytování Magnífica casa de pueblo con todas las comodidades se nachází ve městě Moratalla (Španělsko - Murcie).

Camping La Puerta

8

Camping La Puerta

Ubytování (Kemp) Camping La Puerta. Offering a beautiful forest setting outside Moratalla, Camping La Puerta features charming bungalows with terraces and mountain views. Ubytování Camping La Puerta se nachází ve městě Moratalla (Španělsko - Murcie).

El Retiro Moratalla

7,9

El Retiro Moratalla

Ubytování (Hotel) El Retiro Moratalla. Set in Moratalla, El Retiro Moratalla has a restaurant, bar, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování El Retiro Moratalla se nachází ve městě Moratalla (Španělsko - Murcie).

Casa rural Cora de Tudmir

Casa rural Cora de Tudmir

Ubytování (Prázdninový dům) Casa rural Cora de Tudmir. Situated in Moratalla, Casa rural Cora de Tudmir features accommodation with a private pool and garden views. Ubytování Casa rural Cora de Tudmir se nachází ve městě Moratalla (Španělsko - Murcie).

Casa Mistral - Casa Rural Los Cuatro Vientos

Casa Mistral - Casa Rural Los Cuatro Vientos

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Mistral - Casa Rural Los Cuatro Vientos. Casa Mistral - Casa Rural Los Cuatro Vientos se nachází v Moratalle a nabízí venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Casa Mistral - Casa Rural Los Cuatro Vientos se nachází ve městě Moratalla (Španělsko - Murcie).

Spacious Cottage in Moratalla with Swimming Pool

Spacious Cottage in Moratalla with Swimming Pool

Ubytování (Prázdninový dům) Spacious Cottage in Moratalla with Swimming Pool. Spacious Cottage in Moratalla with Swimming Pool is located in Moratalla. The accommodation is 40 km from Nerpio. Ubytování Spacious Cottage in Moratalla with Swimming Pool se nachází ve městě Moratalla (Španělsko - Murcie).

Casas El Cascarillas

Casas El Cascarillas

Ubytování (Venkovský dům) Casas El Cascarillas. Featuring an outdoor pool and mountain views, Casas El Cascarillas is located in Moratalla. Ubytování Casas El Cascarillas se nachází ve městě Moratalla (Španělsko - Murcie).

Casa Levante - Casa Rural Los Cuatro Vientos

Casa Levante - Casa Rural Los Cuatro Vientos

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Levante - Casa Rural Los Cuatro Vientos. Casa Levante - Casa Rural Los Cuatro Vientos se nachází v Moratalle a nabízí venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Casa Levante - Casa Rural Los Cuatro Vientos se nachází ve městě Moratalla (Španělsko - Murcie).

Nice home in Moratalla with WiFi and 5 Bedrooms

Nice home in Moratalla with WiFi and 5 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Nice home in Moratalla with WiFi and 5 Bedrooms. Nice home in Moratalla se nachází v Moratalle a nabízí ubytování s Wi-Fi, soukromým bazénem, terasou a výhledem na hory. 10 km od Caravaca de la Cruz. Ubytování Nice home in Moratalla with WiFi and 5 Bedrooms se nachází ve městě Moratalla (Španělsko - Murcie).

Casa Poniente - Casa Rural Los Cuatro Vientos

Casa Poniente - Casa Rural Los Cuatro Vientos

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Poniente - Casa Rural Los Cuatro Vientos. Casa Poniente - Casa Rural Los Cuatro Vientos se nachází v Moratalle a nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou a výhledem na hory. Ubytování Casa Poniente - Casa Rural Los Cuatro Vientos se nachází ve městě Moratalla (Španělsko - Murcie).