Hledat

Ubytování

Casa de los Sueños Vila

Alcornoques 1, 29312 Villanueva del Rosario, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Vila) Casa de los Sueños. Casa de los Sueños se nachází v obci Villanueva del Rosario a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. 15 km od Antequery. Ubytování Casa de los Sueños se nachází ve městě Villanueva del Rosario (Španělsko - Andalusie).

Popis ubytování Casa de los Sueños

Casa de los Sueños stojí 36 km od Málagy a 48 km od Torremolinos. Vila má 4 ložnice, satelitní TV a plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou, pračkou, lednicí a sporákem. Na letiště Malaga je to 42 km. Casa de los Sueños se nachází v obci Villanueva del Rosario a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. 15 km od Antequery. K dispozici je také gril.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén

Jiná ubytování ve městě Villanueva del Rosario

Camino a Villanueva del Rosario

10

Camino a Villanueva del Rosario

Ubytování (Vila) Camino a Villanueva del Rosario. Camino a Villanueva del Rosario is located in Villanueva del Rosario. Free private parking is available at the villa. Ubytování Camino a Villanueva del Rosario se nachází ve městě Villanueva del Rosario (Španělsko - Andalusie).

Hotel Fresneda María by Charming Stay

9,6

Hotel Fresneda María by Charming Stay

Ubytování (Hotel) Hotel Fresneda María by Charming Stay. Hotel Fresneda María by Charming Stay features a restaurant, outdoor swimming pool, a bar and shared lounge in Villanueva del Rosario. Ubytování Hotel Fresneda María by Charming Stay se nachází ve městě Villanueva del Rosario (Španělsko - Andalusie).

La Casita del Fresno

9,5

La Casita del Fresno

Ubytování (Prázdninový dům) La Casita del Fresno. La Casita del Fresno se nachází ve Villanueva del Rosario a nabízí klimatizované ubytování s vlastním bazénem, výhledem do zahrady a balkonem. Ubytování La Casita del Fresno se nachází ve městě Villanueva del Rosario (Španělsko - Andalusie).

Cortijo Sabila

9,4

Cortijo Sabila

Ubytování (Venkovský dům) Cortijo Sabila. Cortijo Sabila is located in Villanueva del Rosario, 20 minutes’ drive from Antequera. Ubytování Cortijo Sabila se nachází ve městě Villanueva del Rosario (Španělsko - Andalusie).

La Casita de Piedra

9,4

La Casita de Piedra

Ubytování (Prázdninový dům) La Casita de Piedra. La Casita de Piedra se nachází v obci Villanueva del Rosario a nabízí restauraci, gril a terasu. 47 km od Luceny. Ubytování La Casita de Piedra se nachází ve městě Villanueva del Rosario (Španělsko - Andalusie).

Finca Los Abetos

8,7

Finca Los Abetos

Ubytování (Vila) Finca Los Abetos. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a patio, Finca Los Abetos is set in Villanueva del Rosario. Ubytování Finca Los Abetos se nachází ve městě Villanueva del Rosario (Španělsko - Andalusie).

Holiday home Calle Paraje Las Huertas

5,3

Holiday home Calle Paraje Las Huertas

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Calle Paraje Las Huertas. Holiday home Calle Paraje Las Huertas se nachází v obci Villanueva del Rosario a nabízí ubytování se soukromým bazénem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Holiday home Calle Paraje Las Huertas se nachází ve městě Villanueva del Rosario (Španělsko - Andalusie).

Beautiful home in Villanueva del Rosario with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms

Beautiful home in Villanueva del Rosario with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Beautiful home in Villanueva del Rosario with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms. Beautiful home in Villanueva del Rosario se nachází v obci Villanueva del Rosario a nabízí zahradu, soukromý bazén, výhled na hory, Wi-Fi a 3 ložnice. Ubytování Beautiful home in Villanueva del Rosario with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms se nachází ve městě Villanueva del Rosario (Španělsko - Andalusie).

El Chaparrillo

El Chaparrillo

Ubytování (Prázdninový dům) El Chaparrillo. Situated in Villanueva del Rosario, El Chaparrillo features air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování El Chaparrillo se nachází ve městě Villanueva del Rosario (Španělsko - Andalusie).

Casa Flautin Villanueva del Rosario

Casa Flautin Villanueva del Rosario

Ubytování (Vila) Casa Flautin Villanueva del Rosario. Boasting accommodation with a private pool, Casa Flautin Villanueva del Rosario is situated in Villanueva del Rosario. Ubytování Casa Flautin Villanueva del Rosario se nachází ve městě Villanueva del Rosario (Španělsko - Andalusie).

La Casa de la Abuela

La Casa de la Abuela

Ubytování (Prázdninový dům) La Casa de la Abuela. La Casa de la Abuela is situated in Villanueva del Rosario. This holiday home features free private parking, luggage storage space and free WiFi. Ubytování La Casa de la Abuela se nachází ve městě Villanueva del Rosario (Španělsko - Andalusie).

CASA RURAL ALEGORIA

CASA RURAL ALEGORIA

Ubytování (Prázdninový dům) CASA RURAL ALEGORIA. CASA RURAL ALEGORIA is set in Villanueva del Rosario and offers a terrace. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Ubytování CASA RURAL ALEGORIA se nachází ve městě Villanueva del Rosario (Španělsko - Andalusie).

LA VEREDA

LA VEREDA

Ubytování (Prázdninový dům) LA VEREDA. Boasting an outdoor pool and mountain views, LA VEREDA is situated in Villanueva del Rosario. Ubytování LA VEREDA se nachází ve městě Villanueva del Rosario (Španělsko - Andalusie).

El Chaparrillo

El Chaparrillo

Ubytování (Prázdninový dům) El Chaparrillo. El Chaparrillo se nachází v obci Villanueva del Rosario a nabízí venkovní bazén, sdílený lounge, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování El Chaparrillo se nachází ve městě Villanueva del Rosario (Španělsko - Andalusie).

Cortijo El Hoyo

Cortijo El Hoyo

Ubytování (Prázdninový dům) Cortijo El Hoyo. Situated in Villanueva del Rosario, Cortijo El Hoyo features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Cortijo El Hoyo se nachází ve městě Villanueva del Rosario (Španělsko - Andalusie).

Villa Lis Villanueva

Villa Lis Villanueva

Ubytování (Vila) Villa Lis Villanueva. Situated in Villanueva del Rosario, Villa Lis Villanueva features accommodation with a private pool. This property offers access to free WiFi. Ubytování Villa Lis Villanueva se nachází ve městě Villanueva del Rosario (Španělsko - Andalusie).