Hledat

Ubytování

CASA DE LOS MOLEJONES Prázdninový dům

casa de los Molejones, s/n , Camino de los Molejones Las Alquerías, 30850 Totana, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) CASA DE LOS MOLEJONES. CASA DE LOS MOLEJONES se nachází v Totaně. Do Águilasu je to 38 km. K dispozici jsou také 3 koupelny. Na místě je dětské hřiště. Ubytování CASA DE LOS MOLEJONES se nachází ve městě Totana (Španělsko - Murcie).

Popis ubytování CASA DE LOS MOLEJONES

Ubytování zajišťuje placenou dopravu na letiště. Do Águilasu je to 38 km. CASA DE LOS MOLEJONES se nachází v Totaně. K dispozici jsou také 3 koupelny. CASA DE LOS MOLEJONES stojí 43 km od Murcie a 49 km od Cartageny. Hosté si mohou zaplavat ve venkovním bazénu, věnovat se pěší turistice nebo relaxovat v zahradě. Na místě je dětské hřiště. Na mezinárodní letiště Region de Murcia je to 34 km.

Jiná ubytování ve městě Totana

Holiday Home De la Cruz

9,7

Holiday Home De la Cruz

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home De la Cruz. Situated in Aledo, Holiday Home De la Cruz features accommodation with a private pool, a patio and mountain views. Ubytování Holiday Home De la Cruz se nachází ve městě Totana (Španělsko - Murcie).

Huerto Espuña

9,6

Huerto Espuña

Ubytování (Prázdninový dům) Huerto Espuña. Huerto Espuña se nachází v obci Totana a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem do zahrady a balkonem. Ubytování Huerto Espuña se nachází ve městě Totana (Španělsko - Murcie).

Espuna Walks Casa Los Arcos

9

Espuna Walks Casa Los Arcos

Ubytování (Apartmán) Espuna Walks Casa Los Arcos. Set in Totana in the Murcia region, Espuna Walks Casa Los Arcos has a terrace and mountain views. Ubytování Espuna Walks Casa Los Arcos se nachází ve městě Totana (Španělsko - Murcie).

Residencia la Sierra

8,8

Residencia la Sierra

Ubytování (Vila) Residencia la Sierra. Boasting an outdoor pool and pool views, Residencia la Sierra is situated in Totana. This villa features a private pool, a garden and free private parking. Ubytování Residencia la Sierra se nachází ve městě Totana (Španělsko - Murcie).

Olimpia Hoteles

8,7

Olimpia Hoteles

Ubytování (Hotel) Olimpia Hoteles. This comfortable hotel is conveniently located near the motorway in Totana, Murcia, a small rural town with lovely views of the landscape. Ubytování Olimpia Hoteles se nachází ve městě Totana (Španělsko - Murcie).

Apartamentos la Bastida

8,4

Apartamentos la Bastida

Ubytování (Apartmány) Apartamentos la Bastida. With city views, Apartamentos la Bastida has accommodation with a kitchen set in Totana. Complimentary WiFi is offered. Ubytování Apartamentos la Bastida se nachází ve městě Totana (Španělsko - Murcie).

Hotel Totana Sur

8,1

Hotel Totana Sur

Ubytování (Hotel) Hotel Totana Sur. Hotel Totana Sur se nachází v obci Totana, jen kousek od dálnice A-7 mezi městy Almería a Alicante. Ubytování Hotel Totana Sur se nachází ve městě Totana (Španělsko - Murcie).

Executive Sport

7,6

Executive Sport

Ubytování (Hotel) Executive Sport. Executive Sport is located in the Guadalentín Valley in the Murcia region. Ubytování Executive Sport se nachází ve městě Totana (Španělsko - Murcie).

Four-Bedroom Holiday Home in Totana

Four-Bedroom Holiday Home in Totana

Ubytování (Prázdninový dům) Four-Bedroom Holiday Home in Totana. Boasting an outdoor pool and mountain views, Four-Bedroom Holiday Home in Totana is set in Totana. Guests may go for a swim in the private pool. Ubytování Four-Bedroom Holiday Home in Totana se nachází ve městě Totana (Španělsko - Murcie).

Five-Bedroom Holiday Home in Totana

Five-Bedroom Holiday Home in Totana

Ubytování (Prázdninový dům) Five-Bedroom Holiday Home in Totana. Featuring an outdoor pool and mountain views, Five-Bedroom Holiday Home in Totana is located in Totana. Ubytování Five-Bedroom Holiday Home in Totana se nachází ve městě Totana (Španělsko - Murcie).

CASA VEGA EN HACIENDA CASA DEL PINO

CASA VEGA EN HACIENDA CASA DEL PINO

Ubytování (Chata) CASA VEGA EN HACIENDA CASA DEL PINO. Located in Totana in the Murcia region, CASA VEGA EN HACIENDA CASA DEL PINO has a garden. The accommodation is 46 km from Murcia. Ubytování CASA VEGA EN HACIENDA CASA DEL PINO se nachází ve městě Totana (Španělsko - Murcie).