Hledat

Ubytování

Casa De Los Cuadros Penzion

9 Calle Cervantes, 11611 Villaluenga del Rosario, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Casa De Los Cuadros. Casa De Los Cuadros se nachází v obci Villaluenga del Rosario a nabízí ubytování pouze pro dospělé, sezónní venkovní bazén, zahradu a gril. Ubytování Casa De Los Cuadros se nachází ve městě Villaluenga del Rosario (Španělsko - Andalusie).

Popis ubytování Casa De Los Cuadros

Casa De Los Cuadros má také terasu. Na letiště Jerez je to 60 km. K dispozici je úschovna zavazadel a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Každé ráno se v penzionu podává kontinentální snídaně a snídaně formou bufetu. V ubytování Casa De Los Cuadros máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Ubytování je vzdálené 50 km od Marbelly a 37 km od Estepony. Casa De Los Cuadros se nachází v obci Villaluenga del Rosario a nabízí ubytování pouze pro dospělé, sezónní venkovní bazén, zahradu a gril. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu, klimatizaci a některé také balkon.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén
  • Domácí zvířata povolena
  • Příslušenství na přípravu čaje a kávy ve všech pokojích

Jiná ubytování ve městě Villaluenga del Rosario

Casadevillaluenga

9,7

Casadevillaluenga

Ubytování (Privát) Casadevillaluenga. Set in Villaluenga del Rosario in the Andalucía region, Casadevillaluenga features a balcony. The homestay has mountain views and is 24 km from El Bosque. Ubytování Casadevillaluenga se nachází ve městě Villaluenga del Rosario (Španělsko - Andalusie).

Alojamientos Rurales "LA PAYOYÍA"

9,2

Alojamientos Rurales "LA PAYOYÍA"

Ubytování (Apartmány) Alojamientos Rurales "LA PAYOYÍA". Located in Villaluenga del Rosario, 24 km from El Bosque, Alojamientos Rurales "LA PAYOYÍA" provides a terrace and free WiFi. Ubytování Alojamientos Rurales "LA PAYOYÍA" se nachází ve městě Villaluenga del Rosario (Španělsko - Andalusie).

Villa del Municipal

9,1

Villa del Municipal

Ubytování (Venkovský dům) Villa del Municipal. Tato tradiční chata v andaluském stylu se nachází v malé vesnici Villaluenga del Rosario, v srdci přírodního parku Sierra de Grazalema. Ubytování Villa del Municipal se nachází ve městě Villaluenga del Rosario (Španělsko - Andalusie).

Conjunto Rural Casa Victoria

8,9

Conjunto Rural Casa Victoria

Ubytování (Venkovský dům) Conjunto Rural Casa Victoria. Conjunto Rural Casa Victoria se nachází v horách andaluské přírodní rezervace Sierra De Grazalema. Ubytování Conjunto Rural Casa Victoria se nachází ve městě Villaluenga del Rosario (Španělsko - Andalusie).

TUGASA Hotel La Posada

8,6

TUGASA Hotel La Posada

Ubytování (Hotel) TUGASA Hotel La Posada. TUGASA Hotel La Posada is in a typical Andalusian white building in the village of Villaluenga del Rosario. There is free Wi-Fi in public areas. Ubytování TUGASA Hotel La Posada se nachází ve městě Villaluenga del Rosario (Španělsko - Andalusie).

Apartamento Rural Bella Vista

Apartamento Rural Bella Vista

Ubytování (Apartmán) Apartamento Rural Bella Vista. Apartamento Rural Bella Vista se nachází v andaluské obci Villaluenga del Rosario a nabízí balkon a výhled do zahrady. 20 km od města Ronda. Ubytování Apartamento Rural Bella Vista se nachází ve městě Villaluenga del Rosario (Španělsko - Andalusie).