Hledat

Ubytování

Casa de Leiro Vila

16 Travesía Sucasa, 36635 Ribadumia, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Vila) Casa de Leiro. Casa de Leiro se nachází v Ribadumii a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. Vigo je vzdálené 33 km. Ubytování Casa de Leiro se nachází ve městě Ribadumia (Španělsko - Galicie).

Popis ubytování Casa de Leiro

Nechybí ani ložní prádlo a ručníky. Na letiště Vigo je to 35 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Vila stojí 16 km od Sanxenxo a 42 km od Santiaga de Compostela. Vigo je vzdálené 33 km. Tato vila má 4 ložnice, kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, TV s plochou obrazovkou, posezení a 4 koupelny s bidetem. Casa de Leiro se nachází v Ribadumii a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady.

Jiná ubytování ve městě Ribadumia

Mi Cabaña

9,8

Mi Cabaña

Ubytování (Prázdninový dům) Mi Cabaña. Mi Cabaña se nachází v obci Ribadumia v Galicii a nabízí balkon a výhled na hory. Pontevedra je vzdálená 24 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Mi Cabaña se nachází ve městě Ribadumia (Španělsko - Galicie).

Apartamentos Mamuela

9,7

Apartamentos Mamuela

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Mamuela. Apartamentos Mamuela se nachází v obci Ribadumia v Galicii a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Apartmán má terasu a zahradu. Ubytování Apartamentos Mamuela se nachází ve městě Ribadumia (Španělsko - Galicie).

Apartamento Riomar

9,6

Apartamento Riomar

Ubytování (Apartmán) Apartamento Riomar. Apartamento Riomar se nachází v Ribadumii. Do Viga je to 30 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartamento Riomar se nachází ve městě Ribadumia (Španělsko - Galicie).

Chalet Vacacional Salnés Sur

9,5

Chalet Vacacional Salnés Sur

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet Vacacional Salnés Sur. Chalet Vacacional Salnés Sur se nachází v Cambadosu v Galicii a nabízí balkon. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Chalet Vacacional Salnés Sur se nachází ve městě Ribadumia (Španělsko - Galicie).

A Casa da Pereira

9,4

A Casa da Pereira

Ubytování (Prázdninový dům) A Casa da Pereira. Featuring a garden, private pool and garden views, A Casa da Pereira is located in Ribadumia. The property features pool views and is 15 km from Sanxenxo. Ubytování A Casa da Pereira se nachází ve městě Ribadumia (Španělsko - Galicie).

Hostal Santa Baia

9

Hostal Santa Baia

Ubytování (Penzion) Hostal Santa Baia. Hostal Santa Baia se nachází v Ribadumii a nabízí sdílený lounge, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Penzion nabízí rodinné pokoje. Ubytování Hostal Santa Baia se nachází ve městě Ribadumia (Španělsko - Galicie).

Barrantes

8,8

Barrantes

Ubytování (Apartmán) Barrantes. Located in Ribadumia in the Galicia region, Barrantes has a balcony. The property is 13 km from Pontevedra, and complimentary private parking is provided. Ubytování Barrantes se nachází ve městě Ribadumia (Španělsko - Galicie).

Tiendas, piscina y barbacoa

Tiendas, piscina y barbacoa

Ubytování (Kemp) Tiendas, piscina y barbacoa. Situated in Ribadumia in the Galicia region, Tiendas, piscina y barbacoa features accommodation with free private parking. Ubytování Tiendas, piscina y barbacoa se nachází ve městě Ribadumia (Španělsko - Galicie).

La casa de Anne

La casa de Anne

Ubytování (Prázdninový dům) La casa de Anne. La casa de Anne se nachází v Ribadumii a nabízí gril a terasu. Ubytování La casa de Anne se nachází ve městě Ribadumia (Španělsko - Galicie).

Vivienda c piscina privada

Vivienda c piscina privada

Ubytování (Prázdninový dům) Vivienda c piscina privada. Situated in Ribadumia, Vivienda c piscina privada provides a private pool. Guests may enjoy free WiFi. The holiday home has a flat-screen TV and 3... Ubytování Vivienda c piscina privada se nachází ve městě Ribadumia (Španělsko - Galicie).

Alojamiento rural

Alojamiento rural

Ubytování (Prázdninový dům) Alojamiento rural. Alojamiento rural se nachází v Ribadumii. Ubytování je vzdálené 30 km od Viga a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Alojamiento rural se nachází ve městě Ribadumia (Španělsko - Galicie).