Hledat

Ubytování

Casa de las Palmas Apartmán

Calle Jose Orbaneja, 29649 Sitio de Calahonda, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Casa de las Palmas. Casa de las Palmas se nachází v Sitiu de Calahonda a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, restaurací a přístupem do zahrady s venkovním... Ubytování Casa de las Palmas se nachází ve městě Calahonda (Španělsko - Andalusie).

Popis ubytování Casa de las Palmas

Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Casa de las Palmas se nachází v Sitiu de Calahonda a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, restaurací a přístupem do zahrady s venkovním bazénem. Tento apartmán má 2 ložnice, kuchyň s myčkou nádobí a lednicí, TV s plochou obrazovkou, posezení a 2 koupelny se sprchou. Hosté mohou využívat sluneční terasu. Na letiště Malaga je to 28 km. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, rybaření a dalším aktivitám. Casa de las Palmas stojí 2,2 km od pláže Playa de Calahonda a pláže Playa de Calahonda.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén
  • Wi- Fi zdarma
  • Parkoviště
  • Bar

Jiná ubytování ve městě Calahonda

BEACH FOREST PARADISE

10

BEACH FOREST PARADISE

Ubytování (Apartmán) BEACH FOREST PARADISE. BEACH FOREST PARADISE se nachází v Cabopinu a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování BEACH FOREST PARADISE se nachází ve městě Calahonda (Španělsko - Andalusie).

Adoorable II Calahonda Royale .Edif. Olivo

9,7

Adoorable II Calahonda Royale .Edif. Olivo

Ubytování (Apartmán) Adoorable II Calahonda Royale .Edif. Olivo. Adoorable II Calahonda Royale se nachází v Cabopinu, 250 metrů od pláže Playa de Calahonda - Royal a pláže Playa de Calahonda.Edif. Ubytování Adoorable II Calahonda Royale .Edif. Olivo se nachází ve městě Calahonda (Španělsko - Andalusie).

Lolita Sol y Mar - Urbanización DoñaLola

9,7

Lolita Sol y Mar - Urbanización DoñaLola

Ubytování (Apartmán) Lolita Sol y Mar - Urbanización DoñaLola. Lolita Sol y nabízí klimatizované ubytování s vlastním bazénem, výhledem do zahrady a balkonem. Mar - Urbanización DoñaLola se nachází v Sitio de... Ubytování Lolita Sol y Mar - Urbanización DoñaLola se nachází ve městě Calahonda (Španělsko - Andalusie).

Large Comfortable Family Apartmemt, Calahonda Park

9,6

Large Comfortable Family Apartmemt, Calahonda Park

Ubytování (Apartmán) Large Comfortable Family Apartmemt, Calahonda Park. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Large Comfortable Family Apartmemt, Calahonda Park is located in Sitio de Calahonda. Ubytování Large Comfortable Family Apartmemt, Calahonda Park se nachází ve městě Calahonda (Španělsko - Andalusie).

Beach & Hippie Chic Apartment for Happy People - Marbella - Calahonda

9,5

Beach & Hippie Chic Apartment for Happy People - Marbella - Calahonda

Ubytování (Apartmán) Beach & Hippie Chic Apartment for Happy People - Marbella - Calahonda. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a terrace, Beach & Hippie Chic Apartment for Happy People - Marbella - Calahonda... Ubytování Beach & Hippie Chic Apartment for Happy People - Marbella - Calahonda se nachází ve městě Calahonda (Španělsko - Andalusie).

La cortijada

9,4

La cortijada

Ubytování (Apartmán) La cortijada. Set in Sitio de Calahonda, just 3 km from Playa de Calahonda - Rocas del Mar, La cortijada offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování La cortijada se nachází ve městě Calahonda (Španělsko - Andalusie).

Estudio Playa Planb4all

9,4

Estudio Playa Planb4all

Ubytování (Apartmán) Estudio Playa Planb4all. Estudio Playa Planb4all se nachází v letovisku Sitio de Calahonda, jen pár kroků od pláže Playa de Calahonda - Royal, a nabízí ubytování u pláže s... Ubytování Estudio Playa Planb4all se nachází ve městě Calahonda (Španělsko - Andalusie).

Gran Calahonda 2BR 2BA with terrace WIFI/AC/POOL

9,3

Gran Calahonda 2BR 2BA with terrace WIFI/AC/POOL

Ubytování (Apartmán) Gran Calahonda 2BR 2BA with terrace WIFI/AC/POOL. Gran Calahonda 2BR 2BA se nachází v letovisku Sitio de Calahonda, 650 metrů od pláže Playa de Calahonda - Royal Beach a necelý 1 km od pláže Playa de... Ubytování Gran Calahonda 2BR 2BA with terrace WIFI/AC/POOL se nachází ve městě Calahonda (Španělsko - Andalusie).

weforyou Calypso - Cozy Apartment with Lovely Sunsets

9,3

weforyou Calypso - Cozy Apartment with Lovely Sunsets

Ubytování (Apartmán) weforyou Calypso - Cozy Apartment with Lovely Sunsets. Weforyou Calypso - Cozy Apartment with Lovely Sunsets se nachází v Sitio de Calahonda, v blízkosti pláže Playa de Calahonda - Riviera a 350 metrů od pláže... Ubytování weforyou Calypso - Cozy Apartment with Lovely Sunsets se nachází ve městě Calahonda (Španělsko - Andalusie).

Lovely apartment with sea view in Calahonda, Mijas Costa

9,2

Lovely apartment with sea view in Calahonda, Mijas Costa

Ubytování (Apartmán) Lovely apartment with sea view in Calahonda, Mijas Costa. Lovely apartment with sea view in Calahonda, Mijas Costa se nachází ve městě Sitio de Calahonda a nabízí soukromý bazén a výhled do zahrady. Ubytování Lovely apartment with sea view in Calahonda, Mijas Costa se nachází ve městě Calahonda (Španělsko - Andalusie).

Apartamento azahar

9,2

Apartamento azahar

Ubytování (Apartmán) Apartamento azahar. Apartamento azahar se nachází v Calahondě a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Klimatizované ubytování je vzdálené 10 km od Motrilu. Ubytování Apartamento azahar se nachází ve městě Calahonda (Španělsko - Andalusie).

Mi Capricho

9,2

Mi Capricho

Ubytování (Apartmán) Mi Capricho. Featuring 2 swimming pools and a children's play area, Mi Capricho apartments are situated in a complex next to Sitio de Calahonda Beach and 2. Ubytování Mi Capricho se nachází ve městě Calahonda (Španělsko - Andalusie).

Spacious duplex apartment walking distance to the beach

9

Spacious duplex apartment walking distance to the beach

Ubytování (Apartmán) Spacious duplex apartment walking distance to the beach. Located in Mijas Costa, 2.2 km from Playa de La Cala - La Butibamba and 15 km from Las Lagunas Theatre, Spacious duplex apartment walking distance to the... Ubytování Spacious duplex apartment walking distance to the beach se nachází ve městě Calahonda (Španělsko - Andalusie).

Beach House Casa Luna, Mijas Costa

9

Beach House Casa Luna, Mijas Costa

Ubytování (Apartmán) Beach House Casa Luna, Mijas Costa. Beach House Casa Luna, Mijas Costa se nachází v Sitiu de Calahonda a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, restaurací a přístupem do zahrady s... Ubytování Beach House Casa Luna, Mijas Costa se nachází ve městě Calahonda (Španělsko - Andalusie).

Beachside apartment Mi Capricho Portal 7

9

Beachside apartment Mi Capricho Portal 7

Ubytování (Apartmán) Beachside apartment Mi Capricho Portal 7. Beachside apartment Mi Capricho Portal 7 se nachází v letovisku Sitio de Calahonda, 150 metrů od pláže Playa de Calahonda - Royal a 650 metrů od pláže... Ubytování Beachside apartment Mi Capricho Portal 7 se nachází ve městě Calahonda (Španělsko - Andalusie).

Hotel Embarcadero de Calahonda de Granada

9

Hotel Embarcadero de Calahonda de Granada

Ubytování (Hotel) Hotel Embarcadero de Calahonda de Granada. Embarcadero de Calahonda je hotel na pláži, který nabízí krásný výhled na Středozemní moře a calahondskou marinu. Ubytování Hotel Embarcadero de Calahonda de Granada se nachází ve městě Calahonda (Španělsko - Andalusie).

Espectacular apartamento primera linea de playa

8,9

Espectacular apartamento primera linea de playa

Ubytování (Apartmán) Espectacular apartamento primera linea de playa. Espectacular apartamento primera linea de playa se nachází v Sitiu de Calahonda a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Espectacular apartamento primera linea de playa se nachází ve městě Calahonda (Španělsko - Andalusie).

Maravillosa Cala

8,9

Maravillosa Cala

Ubytování (Apartmán) Maravillosa Cala. Maravillosa Cala se nachází v Calahondě a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 11 km od Motrilu. Ubytování Maravillosa Cala se nachází ve městě Calahonda (Španělsko - Andalusie).

Apartment in villa

8,9

Apartment in villa

Ubytování (Vila) Apartment in villa. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, garden view and a patio, Apartment in villa is located in Sitio de Calahonda. Ubytování Apartment in villa se nachází ve městě Calahonda (Španělsko - Andalusie).

El Mirador De Calahonda

8,9

El Mirador De Calahonda

Ubytování (Apartmán) El Mirador De Calahonda. Located in Sitio de Calahonda, El Mirador De Calahonda provides accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an... Ubytování El Mirador De Calahonda se nachází ve městě Calahonda (Španělsko - Andalusie).

Lovely flat / Piso Playa Calahonda

8,9

Lovely flat / Piso Playa Calahonda

Ubytování (Apartmán) Lovely flat / Piso Playa Calahonda. Set in Calahonda, Lovely flat / Piso Playa Calahonda offers accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytování Lovely flat / Piso Playa Calahonda se nachází ve městě Calahonda (Španělsko - Andalusie).

Appartement Las Palmeras

8,9

Appartement Las Palmeras

Ubytování (Apartmán) Appartement Las Palmeras. Featuring a shared swimming pool and garden area, Appartement Las Palmeras is located in Calahonda. Ubytování Appartement Las Palmeras se nachází ve městě Calahonda (Španělsko - Andalusie).

Gem by the beach Calahonda

8,8

Gem by the beach Calahonda

Ubytování (Apartmán) Gem by the beach Calahonda. Set in Sitio de Calahonda, just 1.7 km from Playa de Calahonda - Rocas del Mar, Gem by the beach Calahonda offers beachfront accommodation with an outdoor... Ubytování Gem by the beach Calahonda se nachází ve městě Calahonda (Španělsko - Andalusie).

Studio Little Paris

8,8

Studio Little Paris

Ubytování (Apartmán) Studio Little Paris. Studio Little Paris se nachází v Sitio de Calahonda, pouhých 250 metrů od pláže Playa de Calahonda - Riviera. Ubytování Studio Little Paris se nachází ve městě Calahonda (Španělsko - Andalusie).

Medina Del Zoco - Apartamento con Jardines y Piscina

8,7

Medina Del Zoco - Apartamento con Jardines y Piscina

Ubytování (Apartmán) Medina Del Zoco - Apartamento con Jardines y Piscina. Situated in Sitio de Calahonda, 2.2 km from Playa de La Cala - La Butibamba, Medina Del Zoco - Apartamento con Jardines y Piscina features air-conditioned... Ubytování Medina Del Zoco - Apartamento con Jardines y Piscina se nachází ve městě Calahonda (Španělsko - Andalusie).

Apartment Aguila Real

8,6

Apartment Aguila Real

Ubytování (Apartmán) Apartment Aguila Real. Situated in Mijas Costa, 2.7 km from Playa de Calahonda - Rocas del Mar and 16 km from Las Lagunas Theatre, Apartment Aguila Real features air-conditioned... Ubytování Apartment Aguila Real se nachází ve městě Calahonda (Španělsko - Andalusie).

Two-Bedroom Apartment in Calahonda

8,6

Two-Bedroom Apartment in Calahonda

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Calahonda. Featuring an outdoor pool and sea views, Two-Bedroom Apartment in Calahonda is located in Sitio de Calahonda. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Calahonda se nachází ve městě Calahonda (Španělsko - Andalusie).

APPARTEMENT Calahonda Golf

8,6

APPARTEMENT Calahonda Golf

Ubytování (Apartmán) APPARTEMENT Calahonda Golf. APPARTEMENT Calahonda Golf se nachází ve městě Sitio de Calahonda, pouhých 1,4 km od pláže Playa de Calahonda a 1,6 km od pláže Playa de Calahonda -... Ubytování APPARTEMENT Calahonda Golf se nachází ve městě Calahonda (Španělsko - Andalusie).

2 Calle Galán

8,6

2 Calle Galán

Ubytování (Apartmán) 2 Calle Galán. Providing free WiFi, 2 Calle Galán is located on the beachfront in Calahonda. The apartment features city views and is 14 km from Motril. Ubytování 2 Calle Galán se nachází ve městě Calahonda (Španělsko - Andalusie).

Apartment Princess Park, Mijas

8,6

Apartment Princess Park, Mijas

Ubytování (Apartmán) Apartment Princess Park, Mijas. Featuring an outdoor pool and garden views, Apartment Princess Park, Mijas is situated in Sitio de Calahonda. Located 2. Ubytování Apartment Princess Park, Mijas se nachází ve městě Calahonda (Španělsko - Andalusie).

Studio Natalia

8,6

Studio Natalia

Ubytování (Apartmán) Studio Natalia. Set in Sitio de Calahonda, within 1.8 km of Playa de La Cala - La Butibamba, Studio Natalia offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a... Ubytování Studio Natalia se nachází ve městě Calahonda (Španělsko - Andalusie).

Calahonda Paradise

8,5

Calahonda Paradise

Ubytování (Apartmán) Calahonda Paradise. Calahonda Paradise se nachází v Calahondě v Andalusii a nabízí balkon a výhled na město. Klimatizované ubytování je vzdálené 10 km od Motrilu. Ubytování Calahonda Paradise se nachází ve městě Calahonda (Španělsko - Andalusie).

Alcores Seaviews

8,4

Alcores Seaviews

Ubytování (Apartmán) Alcores Seaviews. Alcores Seaviews se nachází ve městě Sitio de Calahonda a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem. Ubytování Alcores Seaviews se nachází ve městě Calahonda (Španělsko - Andalusie).

El mirador de Calahonda

8,4

El mirador de Calahonda

Ubytování (Apartmán) El mirador de Calahonda. Featuring an outdoor pool and sea views, El mirador de Calahonda is set in La Cala de Mijas. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování El mirador de Calahonda se nachází ve městě Calahonda (Španělsko - Andalusie).

MI CAPRICHO BEACHFRONT- 3F Apartment with sea views

8,4

MI CAPRICHO BEACHFRONT- 3F Apartment with sea views

Ubytování (Apartmán) MI CAPRICHO BEACHFRONT- 3F Apartment with sea views. Nachází se v Mijas Costa, jen pár kroků od pláže Playa de Calahonda - Royal Beach, MI CAPRICHO BEACHFRONT- 3F Apartment with sea views nabízí ubytování u... Ubytování MI CAPRICHO BEACHFRONT- 3F Apartment with sea views se nachází ve městě Calahonda (Španělsko - Andalusie).

Marbellamar Seafront

8

Marbellamar Seafront

Ubytování (Apartmán) Marbellamar Seafront. Marbellamar Seafront se nachází v Cabopinu a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled na moře. Ubytování Marbellamar Seafront se nachází ve městě Calahonda (Španělsko - Andalusie).

Apartment Mi Capricho

8

Apartment Mi Capricho

Ubytování (Apartmán) Apartment Mi Capricho. Set in Sitio de Calahonda, Apartment Mi Capricho offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an outdoor... Ubytování Apartment Mi Capricho se nachází ve městě Calahonda (Španělsko - Andalusie).

Hostal Miguel

7,7

Hostal Miguel

Ubytování (Hotel) Hostal Miguel. Located only 100 metres from Calahonda beach, Hostal Miguel is 10 minutes’ drive from Motril city centre. Ubytování Hostal Miguel se nachází ve městě Calahonda (Španělsko - Andalusie).

Studio in Calypso,Calahonda 200 metres from the beach

7,6

Studio in Calypso,Calahonda 200 metres from the beach

Ubytování (Apartmán) Studio in Calypso,Calahonda 200 metres from the beach. Boasting accommodation with a private pool, garden view and a balcony, Studio in Calypso, Calahonda 200 metres from the beach is located in Sitio de... Ubytování Studio in Calypso,Calahonda 200 metres from the beach se nachází ve městě Calahonda (Španělsko - Andalusie).

MIJAS COSTA MALAGA Calahonda PARADISE 1

7,5

MIJAS COSTA MALAGA Calahonda PARADISE 1

Ubytování (Apartmán) MIJAS COSTA MALAGA Calahonda PARADISE 1. MIJAS COSTA MALAGA Calahonda PARADISE 1 se nachází v letovisku Sitio de Calahonda, 250 metrů od pláže Playa de Calahonda - Royal a 450 metrů od pláže Playa... Ubytování MIJAS COSTA MALAGA Calahonda PARADISE 1 se nachází ve městě Calahonda (Španělsko - Andalusie).

OYO Hotel El Ancla

7,4

OYO Hotel El Ancla

Ubytování (Hotel) OYO Hotel El Ancla. El Ancla se nachází v letovisku Calahonda na pobřeží Costa Tropical v Andalusii, jen 150 metrů od místní pláže, a hostům nabízí klimatizované pokoje s... Ubytování OYO Hotel El Ancla se nachází ve městě Calahonda (Španělsko - Andalusie).

El ático albaicin

7,1

El ático albaicin

Ubytování (Apartmán) El ático albaicin. El ático albaicin se nachází ve městě Sitio de Calahonda, 2,5 km od pláže Playa de Calahonda - Royal a pláže Playa de Calahonda, a nabízí terasu a... Ubytování El ático albaicin se nachází ve městě Calahonda (Španělsko - Andalusie).

Orquídea

5

Orquídea

Ubytování (Apartmán) Orquídea. Orquídea se nachází v Sitio de Calahonda, 2,1 km od pláže Playa de Calahonda - Royal, 2,2 km od pláže Playa de Calahonda a 2,5 km od pláže Playa de... Ubytování Orquídea se nachází ve městě Calahonda (Španělsko - Andalusie).

APARTAMENTO- ATICO EN MIJAS COSTA , CON PISCINA.

APARTAMENTO- ATICO EN MIJAS COSTA , CON PISCINA.

Ubytování (Apartmán) APARTAMENTO- ATICO EN MIJAS COSTA , CON PISCINA.. APARTAMENTO - ATICO EN MIJAS COSTA, CON PISCINA se nachází v letovisku Sitio de Calahonda, 600 metrů od pláže Playa de Calahonda - Royal Beach a necelý 1... Ubytování APARTAMENTO- ATICO EN MIJAS COSTA , CON PISCINA. se nachází ve městě Calahonda (Španělsko - Andalusie).

Beachfront 2 Bedroom Apartment with Sea View Calahonda

Beachfront 2 Bedroom Apartment with Sea View Calahonda

Ubytování (Apartmán) Beachfront 2 Bedroom Apartment with Sea View Calahonda. Beachfront 2 Bedroom Apartment with Sea View Calahonda se nachází v letovisku Sitio de Calahonda, jen pár kroků od pláže Playa de Calahonda - Royal Beach a... Ubytování Beachfront 2 Bedroom Apartment with Sea View Calahonda se nachází ve městě Calahonda (Španělsko - Andalusie).

Casa Lunamar - Sol y Mar

Casa Lunamar - Sol y Mar

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Lunamar - Sol y Mar. Casa Lunamar - Sol se nachází ve městě Sitio de Calahonda, pouhých 50 metrů od pláže Playa de Calahonda - Royal Beach. Ubytování Casa Lunamar - Sol y Mar se nachází ve městě Calahonda (Španělsko - Andalusie).