Hledat

Ubytování

Casa de las Letras Prázdninové domy

8 Calle Cuesta, 44624 Lledó, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninové domy) Casa de las Letras. Casa de las Letras se nachází v Lledó, 49 km od Morelly, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa de las Letras se nachází ve městě Lledó (Španělsko - Aragonie).

Popis ubytování Casa de las Letras

Některé mají terasu nebo balkon. Casa de las Letras se nachází v Lledó, 49 km od Morelly, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je také gril. Na letiště Reus je to 77 km. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, potápění a cyklistice. V ubytování Casa de las Letras máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Casa de las Letras stojí 46 km od Sant Carles de la Ràpita a 45 km od L'Ametlla de Mar. Všechny apartmány mají posezení, kabelovou TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň, jídelní kout a vlastní koupelnu s fénem.

Jiná ubytování ve městě Lledó

Casa Rural en el Matarraña.

9,4

Casa Rural en el Matarraña.

Ubytování (Chata) Casa Rural en el Matarraña.. Casa Rural en el Matarraña se nachází v Lledó v regionu Aragon. Má zahradu. Poskytuje výhled do zahrady a je vzdálen 49 km od Morelly. Ubytování Casa Rural en el Matarraña. se nachází ve městě Lledó (Španělsko - Aragonie).