Hledat

Ubytování

Casa de las Estrellas Prázdninový dům

11 Calle de las Eras, 05635 Barajas de Gredos, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa de las Estrellas. Casa de las Estrellas se nachází v Barajas de Gredos v Kastilii a Leonu a nabízí balkon. 25 km od Candeledy. Ubytování Casa de las Estrellas se nachází ve městě Barajas (Španělsko - Kastilie a León).

Popis ubytování Casa de las Estrellas

25 km od Candeledy. Casa de las Estrellas se nachází v Barajas de Gredos v Kastilii a Leonu a nabízí balkon. Tento prázdninový dům má 4 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Prázdninový dům stojí 50 km od Avily a Oropesy.

Jiná ubytování ve městě Barajas

Casa del Altozano

9,6

Casa del Altozano

Ubytování (Prázdninový dům) Casa del Altozano. Featuring a garden, Casa del Altozano is located in Barajas, in the beautiful Sierra de Gredos Mountains. Ubytování Casa del Altozano se nachází ve městě Barajas (Španělsko - Kastilie a León).

Casa Rural La Curva

9,5

Casa Rural La Curva

Ubytování (Apartmán) Casa Rural La Curva. Offering a shared garden, patio, barbecue facilities and free Wi-Fi, Casa Rural La Curva apartment is located in Barajas. Ubytování Casa Rural La Curva se nachází ve městě Barajas (Španělsko - Kastilie a León).

Hotel Rural La Dehesilla

8,9

Hotel Rural La Dehesilla

Ubytování (Hotel) Hotel Rural La Dehesilla. Hotel Rural La Dehesilla se nachází ve čtvrti Barajas v krásných horách Sierra de Gredos. Ubytování Hotel Rural La Dehesilla se nachází ve městě Barajas (Španělsko - Kastilie a León).

Casa Rural La Vereilla

8,6

Casa Rural La Vereilla

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural La Vereilla. Casa Rural La Vereilla je prázdninový dům v Barajas de Gredos, 50 km od Avily. El Barco de Ávila leží 32 km daleko. K dispozici je zahrada s grilem. Ubytování Casa Rural La Vereilla se nachází ve městě Barajas (Španělsko - Kastilie a León).

La Casa de Ruth

8,5

La Casa de Ruth

Ubytování (Venkovský dům) La Casa de Ruth. Offering free WiFi and city views, La Casa de Ruth is an accommodation set in Barajas de Gredos. The property features garden views and is 3. Ubytování La Casa de Ruth se nachází ve městě Barajas (Španělsko - Kastilie a León).