Hledat

Ubytování

Casa de la Vida Liebetruth B Prázdninový dům

21 Camino Meseguera, 03680 Aspe, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa de la Vida Liebetruth B. Casa de la Vida Liebetruth B se nachází v Aspe a nabízí sdílený lounge. 11 km od Elche. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Casa de la Vida Liebetruth B se nachází ve městě Aspe (Španělsko - Valencijské společenství).

Popis ubytování Casa de la Vida Liebetruth B

Personál nepřetržitě otevřené recepce hovoří německy, anglicky a španělsky. Prázdninový dům má 1 ložnici, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, satelitní TV s plochou obrazovkou, plně vybavený kuchyňský kout a terasu s výhledem do zahrady. Prázdninový dům stojí 23 km od Alicante a 43 km od Torrevieja. K dispozici je venkovní bazén a gril. Casa de la Vida Liebetruth B se nachází v Aspe a nabízí sdílený lounge. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování zajišťuje placenou dopravu na letiště. 11 km od Elche. Casa de la Vida Liebetruth B stojí 18 km od letiště Alicante. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a cyklistice.

Jiná ubytování ve městě Aspe

Casa Entre Viñas

9,4

Casa Entre Viñas

Ubytování (Bed and breakfast) Casa Entre Viñas. Casa Entre Viñas is located in central Aspe, 25 minutes' drive from Alicante. Ubytování Casa Entre Viñas se nachází ve městě Aspe (Španělsko - Valencijské společenství).

B&B El Cardo Morado

9,4

B&B El Cardo Morado

Ubytování (Bed and breakfast) B&B El Cardo Morado. Set in Aspe, 39 km from Fortuna, B&B El Cardo Morado offers an outdoor swimming pool and free WiFi. There is a seating and a dining area in all units. Ubytování B&B El Cardo Morado se nachází ve městě Aspe (Španělsko - Valencijské společenství).

Hostal Ya

8,2

Hostal Ya

Ubytování (Penzion) Hostal Ya. Hostal Ya is set in the centre of Aspe, in the province of Alicante. It offers good-value, modern accommodation with free Wi-Fi access. Ubytování Hostal Ya se nachází ve městě Aspe (Španělsko - Valencijské společenství).

Casa de la Vida Liebetruth A

Casa de la Vida Liebetruth A

Ubytování (Prázdninový dům) Casa de la Vida Liebetruth A. Casa de la Vida Liebetruth A se nachází v Aspe a nabízí ubytování se soukromým bazénem a výhledem na hory. 11 km od Elche. Ubytování Casa de la Vida Liebetruth A se nachází ve městě Aspe (Španělsko - Valencijské společenství).

Casa de la Vida 3

Casa de la Vida 3

Ubytování (Prázdninový dům) Casa de la Vida 3. Casa de la Vida 3 se nachází v Aspe a nabízí sdílený lounge a terasu. 11 km od Elche. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Casa de la Vida 3 se nachází ve městě Aspe (Španělsko - Valencijské společenství).

Casa de la Vida Liebetruth C

Casa de la Vida Liebetruth C

Ubytování (Prázdninový dům) Casa de la Vida Liebetruth C. Casa de la Vida Liebetruth C se nachází v Aspe a nabízí soukromý bazén. 11 km od Elche. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa de la Vida Liebetruth C se nachází ve městě Aspe (Španělsko - Valencijské společenství).

B&B Het kartonnen huis

B&B Het kartonnen huis

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Het kartonnen huis. B&B Het kartonnen huis se nachází v Aspe, 40 km od Torrevieja, a nabízí venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování B&B Het kartonnen huis se nachází ve městě Aspe (Španělsko - Valencijské společenství).

Amazing home in Aspe with Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms

Amazing home in Aspe with Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Amazing home in Aspe with Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms. Amazing home in Aspe with Outdoor swimming pool se nachází v Aspe a nabízí zahradu, soukromý bazén, výhled na hory, Wi-Fi a 4 ložnice. Ubytování Amazing home in Aspe with Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms se nachází ve městě Aspe (Španělsko - Valencijské společenství).