Hledat

Ubytování

Casa de la Gloria Prázdninový dům

2 Calle Alfonso VIII, 23711 Baños de la Encina, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa de la Gloria. Casa de la Gloria se nachází v obci Baños de la Encina v Andalusii a nabízí terasu a výhled na město. Ubytování Casa de la Gloria se nachází ve městě Baños de la Encina (Španělsko - Andalusie).

Popis ubytování Casa de la Gloria

Klimatizované ubytování je vzdálené 34 km od města Baeza. Prázdninový dům má 3 ložnice, 2 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a balkon s výhledem do zahrady. Prázdninový dům stojí 45 km od Jaénu a 40 km od Úbedy. Casa de la Gloria se nachází v obci Baños de la Encina v Andalusii a nabízí terasu a výhled na město.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Domácí zvířata povolena

Jiná ubytování ve městě Baños de la Encina

Posá la Cestería

9,3

Posá la Cestería

Ubytování (Venkovský dům) Posá la Cestería. Situated in Baños de la Encina, Posá la Cestería offers shared lounge, free WiFi, a shared kitchen, and a tour desk. Ubytování Posá la Cestería se nachází ve městě Baños de la Encina (Španělsko - Andalusie).

Posada El Majuelo

9,3

Posada El Majuelo

Ubytování (Prázdninový dům) Posada El Majuelo. Posada El Majuelo is located in Baños de la Encina and offers a shared lounge. The air-conditioned accommodation is 39 km from Andújar. Ubytování Posada El Majuelo se nachází ve městě Baños de la Encina (Španělsko - Andalusie).

Palacete Maria Rosa

8,7

Palacete Maria Rosa

Ubytování (Hotel) Palacete Maria Rosa. Set in a historical 16th century building, Palacete Maria Rosa is a rustic-style hotel in Baños de la Encina, a small village 50 km from Jaén. Ubytování Palacete Maria Rosa se nachází ve městě Baños de la Encina (Španělsko - Andalusie).

Hotel Restaurante Baños

8,3

Hotel Restaurante Baños

Ubytování (Hotel) Hotel Restaurante Baños. Hotel Restaurante Baños se nachází na kopci ve městě Baños de la Encina v provincii Jaén. Ubytování Hotel Restaurante Baños se nachází ve městě Baños de la Encina (Španělsko - Andalusie).