Hledat

Ubytování

Casa de Gertrudis Prázdninový dům

El Palmar 363, 11159 El Palmar, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa de Gertrudis. Casa de Gertrudis se nachází v El Palmaru v Andalusii a nabízí terasu. Ubytování Casa de Gertrudis se nachází ve městě El Palmar (Španělsko - Andalusie).

Popis ubytování Casa de Gertrudis

Toto ubytování se nachází 6 minut chůze od pláže. Prázdninový dům má 2 ložnice, satelitní TV a plně vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou, lednicí, pračkou, varnou deskou a toustovačem. Tento prázdninový dům má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Na místě je dětské hřiště. Casa de Gertrudis stojí 350 metrů od pláže El Palmar a 2,3 km od Castilnova. Casa de Gertrudis se nachází v El Palmaru v Andalusii a nabízí terasu. Na letiště Jerez je to 76 km.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma

Jiná ubytování ve městě El Palmar

Casa Albahaca

9,7

Casa Albahaca

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Albahaca. Boasting garden views, Casa Albahaca features accommodation with free bikes and a terrace, around 1.1 km from El Palmar Beach. Ubytování Casa Albahaca se nachází ve městě El Palmar (Španělsko - Andalusie).

El Mirador de Castilnovo

9,7

El Mirador de Castilnovo

Ubytování (Prázdninový dům) El Mirador de Castilnovo. Boasting an outdoor pool and sea views, El Mirador de Castilnovo is situated in El Palmar. Ubytování El Mirador de Castilnovo se nachází ve městě El Palmar (Španělsko - Andalusie).

Casa del Mar

9,2

Casa del Mar

Ubytování (Prázdninový dům) Casa del Mar. Boasting garden views, Casa del Mar offers accommodation with a terrace and a kettle, around 1.7 km from El Palmar Beach. Ubytování Casa del Mar se nachází ve městě El Palmar (Španělsko - Andalusie).

Estudios Playa El Palmar a 100 m del mar

9,2

Estudios Playa El Palmar a 100 m del mar

Ubytování (Apartmány) Estudios Playa El Palmar a 100 m del mar. Estudios Playa El Palmar se nachází v andaluské oblasti El Palmar, 200 metrů od pláže El Palmar. Ubytování Estudios Playa El Palmar a 100 m del mar se nachází ve městě El Palmar (Španělsko - Andalusie).

Casa Prefabricada

9,1

Casa Prefabricada

Ubytování (Venkovský dům) Casa Prefabricada. Casa Prefabricada is situated in El Palmar and offers a terrace. Ubytování Casa Prefabricada se nachází ve městě El Palmar (Španělsko - Andalusie).

Apartamentos Mayte

9,1

Apartamentos Mayte

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Mayte. Apartamentos Mayte se nachází v El Palmaru, 39 km od Cádizu, a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. 49 km od Tarify. Ubytování Apartamentos Mayte se nachází ve městě El Palmar (Španělsko - Andalusie).

Ilusiones del Mar

9,1

Ilusiones del Mar

Ubytování (Venkovský dům) Ilusiones del Mar. Ilusiones del Mar se nachází v klidné části El Palmar, 40 km od Cádizu. Do Tarify je to 47 km. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Ilusiones del Mar se nachází ve městě El Palmar (Španělsko - Andalusie).

Mobil home

9

Mobil home

Ubytování (Venkovský dům) Mobil home. Situated in El Palmar in the Andalucía region, Mobil home has a terrace and garden views. Set 2. Ubytování Mobil home se nachází ve městě El Palmar (Španělsko - Andalusie).

APARTAMENTO BEDANDBEACH

8,9

APARTAMENTO BEDANDBEACH

Ubytování (Apartmány) APARTAMENTO BEDANDBEACH. APARTAMENTO BEDANDBEACH se nachází v El Palmaru v Andalusii, nedaleko pláže El Palmar. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování APARTAMENTO BEDANDBEACH se nachází ve městě El Palmar (Španělsko - Andalusie).

CABAÑA LA PALMERITA

8,9

CABAÑA LA PALMERITA

Ubytování (Prázdninový dům) CABAÑA LA PALMERITA. CABAÑA LA PALMERITA nabízí ubytování v El Palmaru, 1,8 km od Castilnova. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování CABAÑA LA PALMERITA se nachází ve městě El Palmar (Španělsko - Andalusie).

Casa Francisco el de Siempre

8,8

Casa Francisco el de Siempre

Ubytování (Hotel) Casa Francisco el de Siempre. Just 25 metres from the Playa del Palmar Beach, Casa Francisco el de Siempre features an à la carte restaurant, a 24-hour front desk and free WiFi. Ubytování Casa Francisco el de Siempre se nachází ve městě El Palmar (Španělsko - Andalusie).

Nexo Surf House

8,8

Nexo Surf House

Ubytování (Penzion) Nexo Surf House. Nexo Surf House is set 300 metres from El Palmar Beach, and it is adapted for the surfer’s needs. It offers comfortable accommodation with free WiFi. Ubytování Nexo Surf House se nachází ve městě El Palmar (Španělsko - Andalusie).

Suites D'Elice

8,7

Suites D'Elice

Ubytování (Prázdninové domy) Suites D'Elice. Set in El Palmar in the Andalucía region and Castilnovo reachable within 2. Ubytování Suites D'Elice se nachází ve městě El Palmar (Španělsko - Andalusie).

LOFTs BEDANDBEACH

8,7

LOFTs BEDANDBEACH

Ubytování (Apartmány) LOFTs BEDANDBEACH. LOFTs BEDANDBEACH se nachází v El Palmaru v Andalusii, nedaleko pláže El Palmar, a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování LOFTs BEDANDBEACH se nachází ve městě El Palmar (Španělsko - Andalusie).

Hostal El Alférez

8,7

Hostal El Alférez

Ubytování (Penzion) Hostal El Alférez. Hostal El Alférez se nachází v El Palmaru, jen pár kroků od pláže El Palmar a 2,2 km od Castilnova. Nabízí bar, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hostal El Alférez se nachází ve městě El Palmar (Španělsko - Andalusie).

Casa totalmente nueva a 50 metros de la playa

8,5

Casa totalmente nueva a 50 metros de la playa

Ubytování (Prázdninový dům) Casa totalmente nueva a 50 metros de la playa. Casa totalmente nueva a 50 metros de la playa se nachází v El Palmaru, 50 metrů od pláže El Palmar a 1,3 km od Castilnova. Ubytování Casa totalmente nueva a 50 metros de la playa se nachází ve městě El Palmar (Španělsko - Andalusie).

ESTUDIO BEDANDBEACH

8,5

ESTUDIO BEDANDBEACH

Ubytování (Apartmány) ESTUDIO BEDANDBEACH. ESTUDIO BEDANDBEACH se nachází v El Palmaru, 2,2 km od Castilnova, a nabízí terasu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování ESTUDIO BEDANDBEACH se nachází ve městě El Palmar (Španělsko - Andalusie).

Hostal Restaurante La Ilusion

8,2

Hostal Restaurante La Ilusion

Ubytování (Hotel) Hostal Restaurante La Ilusion. Hotel Restaurante La Ilusión se nachází na pláži v El Palmaru, 40 minut jízdy jižně od Cádizu. Nabízí velkou zahradu s venkovní terasou a restauraci. Ubytování Hostal Restaurante La Ilusion se nachází ve městě El Palmar (Španělsko - Andalusie).

Cabaña abundancia

8,1

Cabaña abundancia

Ubytování (Prázdninový dům) Cabaña abundancia. Cabaña abundancia se nachází asi 1,6 km od Castilnova a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Cabaña abundancia se nachází ve městě El Palmar (Španělsko - Andalusie).

Casita Lulu

8

Casita Lulu

Ubytování (Prázdninový dům) Casita Lulu. Casita Lulu, a property with barbecue facilities, is set in El Palmar, 1.3 km from El Palmar Beach. Ubytování Casita Lulu se nachází ve městě El Palmar (Španělsko - Andalusie).

Camping El Palmar

8

Camping El Palmar

Ubytování (Kemp) Camping El Palmar. These modern, wooden bungalows are located just 10 minutes’ walk from El Palmar Beach, in western Andalucia. Ubytování Camping El Palmar se nachází ve městě El Palmar (Španělsko - Andalusie).

Caravanas Con Encanto El Palmar

7,9

Caravanas Con Encanto El Palmar

Ubytování (Prázdninový areál) Caravanas Con Encanto El Palmar. Situated in El Palmar in the Andalucía region with Castilnovo nearby, Caravanas Con Encanto El Palmar features accommodation with free private parking. Ubytování Caravanas Con Encanto El Palmar se nachází ve městě El Palmar (Španělsko - Andalusie).

Kampaoh El Palmar

7,8

Kampaoh El Palmar

Ubytování (Kemp) Kampaoh El Palmar. With El Palmar Beach reachable in less than 1 km, Kampaoh El Palmar offers accommodation, a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool, a bar and a... Ubytování Kampaoh El Palmar se nachází ve městě El Palmar (Španělsko - Andalusie).

Life's a Beach

7,8

Life's a Beach

Ubytování (Chata) Life's a Beach. Situated in El Palmar in the Andalucía region and Castilnovo reachable within 1. Ubytování Life's a Beach se nachází ve městě El Palmar (Španělsko - Andalusie).

Apartamento La Torre

7,7

Apartamento La Torre

Ubytování (Apartmán) Apartamento La Torre. Apartamento La Torre is a property located in El Palmar near Castilnovo. Ubytování Apartamento La Torre se nachází ve městě El Palmar (Španělsko - Andalusie).

Casa en el Palmar

7,1

Casa en el Palmar

Ubytování (Prázdninový dům) Casa en el Palmar. Situated in El Palmar, within 2.5 km of Zahora Beach, Casa en el Palmar is an accommodation offering garden views. Ubytování Casa en el Palmar se nachází ve městě El Palmar (Španělsko - Andalusie).

Casa a 65 metros de la Playa

6,9

Casa a 65 metros de la Playa

Ubytování (Prázdninový dům) Casa a 65 metros de la Playa. Offering free WiFi and free private parking, Casa a 65 metros de la Playa is set in El Palmar, within just 1.1 km of Castilnovo. Ubytování Casa a 65 metros de la Playa se nachází ve městě El Palmar (Španělsko - Andalusie).

Caravanas Con Encanto El Palmar 3

6,9

Caravanas Con Encanto El Palmar 3

Ubytování (Apartmán) Caravanas Con Encanto El Palmar 3. Caravanas Con Encanto El Palmar 3 se nachází v El Palmaru v Andalusii a nabízí terasu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Caravanas Con Encanto El Palmar 3 se nachází ve městě El Palmar (Španělsko - Andalusie).

Casa Orilla Sur B

Casa Orilla Sur B

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Orilla Sur B. Casa Orilla Sur B se nachází v El Palmaru, 23 km od Zahara de los Atunes, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Orilla Sur B se nachází ve městě El Palmar (Španělsko - Andalusie).

Casa Orilla Sur A

Casa Orilla Sur A

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Orilla Sur A. Casa Orilla Sur A se nachází v El Palmaru, 23 km od Zahara de los Atunes, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Orilla Sur A se nachází ve městě El Palmar (Španělsko - Andalusie).

casas en el palmar

casas en el palmar

Ubytování (Prázdninový dům) casas en el palmar. Casas en el palmar, a property with a terrace, is situated in El Palmar, less than 1 km from El Palmar Beach. Ubytování casas en el palmar se nachází ve městě El Palmar (Španělsko - Andalusie).

Casa en El Palmar (Cádiz) a 50 metros de la playa

Casa en El Palmar (Cádiz) a 50 metros de la playa

Ubytování (Prázdninový dům) Casa en El Palmar (Cádiz) a 50 metros de la playa. Located in El Palmar, Casa en El Palmar (Cádiz) a 50 metros de la playa provides air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Casa en El Palmar (Cádiz) a 50 metros de la playa se nachází ve městě El Palmar (Španělsko - Andalusie).

CHALET LOS PEPES

CHALET LOS PEPES

Ubytování (Prázdninový dům) CHALET LOS PEPES. CHALET LOS PEPEPES se nachází v El Palmaru, 750 metrů od pláže El Palmar a necelý 1 km od Castilnova. Ubytování CHALET LOS PEPES se nachází ve městě El Palmar (Španělsko - Andalusie).

Casa en palmar junto al mar

Casa en palmar junto al mar

Ubytování (Vila) Casa en palmar junto al mar. Offering free WiFi and garden views, Casa en palmar junto al mar is an accommodation situated in El Palmar. Located 1. Ubytování Casa en palmar junto al mar se nachází ve městě El Palmar (Španělsko - Andalusie).

Chalet con cerca del mar solo para familias y parejas

Chalet con cerca del mar solo para familias y parejas

Ubytování (Vila) Chalet con cerca del mar solo para familias y parejas. Chalet con cerca del mar solo para familias má terasu s výhledem do zahrady, zahradu a terasu. Ubytování Chalet con cerca del mar solo para familias y parejas se nachází ve městě El Palmar (Španělsko - Andalusie).

Cortijo del Huerto

Cortijo del Huerto

Ubytování (Prázdninový dům) Cortijo del Huerto. Cortijo del Huerto se nachází v El Palmaru v Andalusii a nabízí terasu. Ubytování Cortijo del Huerto se nachází ve městě El Palmar (Španělsko - Andalusie).

CASA LUNA

CASA LUNA

Ubytování (Prázdninový dům) CASA LUNA. CASA LUNA se nachází v El Palmaru, 1,8 km od Castilnova. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování CASA LUNA se nachází ve městě El Palmar (Španělsko - Andalusie).

Casa rural Ajolí

Casa rural Ajolí

Ubytování (Prázdninový dům) Casa rural Ajolí. Casa rural Ajolí se nachází asi 600 metrů od pláže El Palmar a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na bazén. Ubytování Casa rural Ajolí se nachází ve městě El Palmar (Španělsko - Andalusie).

Casa de María

Casa de María

Ubytování (Prázdninový dům) Casa de María. Casa de María se nachází v El Palmaru v Andalusii a nabízí terasu. Tento prázdninový dům má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa de María se nachází ve městě El Palmar (Španělsko - Andalusie).

Apartamento estilo morisco con jardín y barbacoa

Apartamento estilo morisco con jardín y barbacoa

Ubytování (Apartmán) Apartamento estilo morisco con jardín y barbacoa. Apartamento estilo morisco con jardín y barbacoa se nachází v El Palmaru, nedaleko pláže El Palmar a 1 km od Castilnova. Nabízí terasu, zahradu a terasu. Ubytování Apartamento estilo morisco con jardín y barbacoa se nachází ve městě El Palmar (Španělsko - Andalusie).